Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vélemény nem kell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vélemény nem kell. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác. 19 éves, és egy éve van egy gyönyörű barátnője, akivel látszatra nagyon szeretik egymást. Két hónapja a srác egyedül elment egy buliba. És itt jövök a képbe én. Valahogy odakeveredett hozzám (nem ismertem még akkor), és elkezdtünk táncolni. Majd megcsókolt. Kb éjféltől 3-ig táncoltunk, és miegyéb. A srác már nagyon be volt indulva (kicsit elkalandozott a kezem), és javasolta, hogy menjünk hozzá. Nagyon elleneztem a dolgot, egyrészt mert szűz vagyok, másrészt pedig mert már ez is elég könnyűvérűségre utal, hogy ismeretlennel smároltam egy buliban. Végöl elindultunk, hogy hazakísér. Szakadó esőben gyalog haza kísért, és még jó nagy kerülőt meg kellett tennie, hogy ő is hazajusson. Másnap bejelölt fb-on, és akkor láttam, hogy van barátnője. Cseteltünk párszor, de soha nem jött fel a téma, hogy miért is csalta meg a barátnőjét. Aztán hetekig nem írt, majd két hete írt. Találkoztunk. Kérdezgettem, hogy mégis miért tette. Nem tudott használható választ adni, annyit mondott, hogy eléggé szabad ember, és nem szereti kihagyni a jó dolgokat az életben. Abban matadtunk, hogy nézzem a saját érdekeimet, és ha nekem tetszik ez, folytassuk. Tudom, ronda dolog, de megint elmentünk bulizni. Előtte kicsit iszogattunk, így a gátlásaim oldódtak. A buliból korábban eljöttünk, és a kocsijában kézzel kényeztettem. Azóta beszéltük, hogy a nyáron is számíthatunk egymásra bulik terén. Úgy érzem, belés3ézerettem. És emellett bűntudatom van. Mit tegyek? Kívánom. Nagyon. De ott a barátnő. Mon Hagyjam, vagy feküdjek le vele? Úgy érzem, hogy passzolunk. Lelkileg is nagyon egy hullámhosszon vagyunk.
2013. jún. 19. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Feküdj le vele. Szerintem is passzoltok. Két tapló.
2013. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefonról írtam.
2013. jún. 19. 22:57
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz vélemény nem kell?? Szted erre mit lehet írni. Egy gonosz, önző, álszent ringyó vagy. Kb ennyit. Még amikor nem tudtad h van barátnője elmegy (bár egy szűz csajról.... ) de most h már tudod is folytatni... szemét dolog. Egy olyan pasi kell aki csalja a barátnőjét? Egy ilyen pasival akarod elveszíteni?? Annyi szabad pasi van a világon. Remélem egyszer visszakapod ezt az élettől.
2013. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Örömmel fogom egy hónap múlva olvasni, hogy: megcsalt a barátom egy buliban, pedig annnnyira szeretem.
2013. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
beleszerettél egy olyan emberbe aki megcsalja a bnőjét veled...ha el is hagyja a csajt és össze jön veled, előbb utóbb te is arra a sorsra fogsz jutni mint a mostani bnője. ha neked megéri akk csináld de én messziről elkerülném az ilyen kaliberű pasikat
2013. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz.

Miután szűz vagy, és lefekszel vele tuti belédszeret.

Ő nem ígérte, hogy elhagyná a barátnőjét, de ha el is hagyja miattad, akkor számíthatsz rá, hogy téged is meg fog csalni.

A hapsi csak szexet akar, ez tuti.

Vagy belemész, és akkor kihasznál, amikor meg megun, akkor hoppon maradsz és sírni-ríni fogsz, hogy milyen szemét

2.vagy nem mész bele és elküldöd melegebb éghajlatra, hogy ha szexet akar, akkor ott a barátnője, és ne téged szédítsen, mert egy tapló.

2013. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

6os vagyok.

mármint belé szeretsz. nem ő beléd. bocsi elírtam

2013. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ha nem kell gonosz vélemény,akkor nem nagyon fogsz válaszokat kapni,bocs.

Egyébként szerintem is összeilletek,mindketten ugyanolyan szemétládák vagytok.

2013. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első már lecsapta a poént, ilyen pasinak nem való rendes barátnő, te meg ráadásul belé fogsz szeretni és majd megtudod milyen lehet megcsaltnak lenni ha ugyanezt megteszi veled.:) mert ugye "a jó dolgokból nem jó kimaradni".
2013. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy elolvastátok, és köszönöm a válaszokat. Sajnos olyanba szerettem bele, akibe nem kellett volna. És az én érdekeimet helyezem előtérbe. Eddig mindig én nyaltam áindenki seggét. Nem várom el, hogy miattam otthagyja a csajt. Akkor befejezem vele
2013. jún. 19. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!