Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vélemény nem kell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vélemény nem kell. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác. 19 éves, és egy éve van egy gyönyörű barátnője, akivel látszatra nagyon szeretik egymást. Két hónapja a srác egyedül elment egy buliba. És itt jövök a képbe én. Valahogy odakeveredett hozzám (nem ismertem még akkor), és elkezdtünk táncolni. Majd megcsókolt. Kb éjféltől 3-ig táncoltunk, és miegyéb. A srác már nagyon be volt indulva (kicsit elkalandozott a kezem), és javasolta, hogy menjünk hozzá. Nagyon elleneztem a dolgot, egyrészt mert szűz vagyok, másrészt pedig mert már ez is elég könnyűvérűségre utal, hogy ismeretlennel smároltam egy buliban. Végöl elindultunk, hogy hazakísér. Szakadó esőben gyalog haza kísért, és még jó nagy kerülőt meg kellett tennie, hogy ő is hazajusson. Másnap bejelölt fb-on, és akkor láttam, hogy van barátnője. Cseteltünk párszor, de soha nem jött fel a téma, hogy miért is csalta meg a barátnőjét. Aztán hetekig nem írt, majd két hete írt. Találkoztunk. Kérdezgettem, hogy mégis miért tette. Nem tudott használható választ adni, annyit mondott, hogy eléggé szabad ember, és nem szereti kihagyni a jó dolgokat az életben. Abban matadtunk, hogy nézzem a saját érdekeimet, és ha nekem tetszik ez, folytassuk. Tudom, ronda dolog, de megint elmentünk bulizni. Előtte kicsit iszogattunk, így a gátlásaim oldódtak. A buliból korábban eljöttünk, és a kocsijában kézzel kényeztettem. Azóta beszéltük, hogy a nyáron is számíthatunk egymásra bulik terén. Úgy érzem, belés3ézerettem. És emellett bűntudatom van. Mit tegyek? Kívánom. Nagyon. De ott a barátnő. Mon Hagyjam, vagy feküdjek le vele? Úgy érzem, hogy passzolunk. Lelkileg is nagyon egy hullámhosszon vagyunk.
2013. jún. 19. 22:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Jah az kimaradt

5. Szted ebben az életben soha senki mást nem utasítanak vissza?? Mások mégis meg tudják tartani a gerincüket és nem kezdenek olyannal akinek tudják h van valakije.

2013. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#17: egyáltalán nem biztos, hogy terszel neki. Csak azt mondja, amit hallani szeretnél, egy könnyű numera reményében. Erre a legtöbb pasi elég jól ráérez, hogy kivel érdemes próbálkozni.

F

2013. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy ő hogy gondolja. mert amit írtál abból úgy tűnik, h esze ágában sincs elhagyni a barátnőjét. ha én lennék a helyedben, nekem ez így nem lenne elég...
2013. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.


Nem tudom mire akarsz kilyukadni, hogy mit írtam le még egyszer. Úgy látom már saját véleményt sem lehet adni ilyes fajta embereknek.

Továbbá azt sem értem, mi francnak vagy itt és vered a nyálad, ha annyira menni akarsz ahhoz a hülye gyerekhez. Ideje lenne felnőni inkább tudod. Csak amíg ilyen kis fellángolások éltetnek, sosem fogsz kiszakadni ebből. De te tudod. A te életed.

Egyébként ki akar téged támadni? Egy valami biztos, hogy én nem, szó szerint lesz**rom, hogy mit csinálsz és milyen ember vagy, azt tudom, hogy ilyenekkel nem állok szóba.

Olyan jó, hogy te mindenkit ismersz. Az a legnagyobb probléma ezzel, hogy amit te ismerettségnek nevezel az délibáb, de majd erre is rájössz. Mint ahogy már írták előttem, rengeteg idő kell ahhoz, hogy megismerj valakit, azt mondják néha egy élet is kevés. Lelkivilágát. Ez vicces ugye tudod? 

Itt nem azzal van baj, hogy magadra gondolsz, hanem csatlakozol egy olyan másik gerinctelen emberhez aki csalódást okoz a másik embernek ? Szerinted ez normális? Másnak is tetszenél csak nem bulikban kellene nézelődni. Egy kapcsolat nem egy buliról szól vagy arról, hogy hogy táncoltok, hanem a tiszteletről, a megbecsülésről és a HŰSÉGRŐL. Ezek szerinted meglesznek? Használd már egy kicsit az eszed. Neked adja itt a fejét, megcsalta a barátnőjét, szerinted téged nem használ ki? Nem fog téged is megcsalni?


Hihetetlen naív vagy és gyerekes. Mondjuk nem zárom ki, hogy 14 és 16 év között vagytok mind a ketten.

2013. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szegény barátnője, vajon hány csajjal csalhatja még rajtad kívül is? Mekkora egy büdös gyökér ez a gyerek, te meg sajnos bedőlsz neki. Ne tedd! Az ilyen gerinctelen állatok fogják majd tönkretenni az életedet, ha ilyen naív vagy. De ha neked ez tetszik... A te döntésed, úgyis le fogsz vele feküdni még párszor, hiába mondjuk mi itt, hogy ne tedd. Majd megégeted magad párszor, de tanulópénznek jó lesz.
2013. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Egyszer se feküdtem le vele, de nem is fogok. Köszi a válaszokat
2013. jún. 21. 09:59
 27/28 anonim ***** válasza:
Áh, mért nem? Egy megfelelő szexpartner aki tuti nem okoz lelki sérülést. Megkönnyebbülnél. Ne foglalkozz a magyar erkölcsökkel, kultúrával és a gátlásokkal. Máshol megtennék.
2013. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

bocsi az offért de amikor olvastam a válaszokat azt hittem a falra mászok hogy egyes emberek mekkira szemétládák. piros pacsit osztogattam nekik. de hogy lehetnek az emberek ilyen érzéketlenek?? tudom hogy a kérdezö sem angyalka de el tudom képzelni az esetét és.. szóval ennyi....

kérdezö: még egyszer bocsánat az offért de ezt muszály volt leírnom.

2013. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!