Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vélemény nem kell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vélemény nem kell. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác. 19 éves, és egy éve van egy gyönyörű barátnője, akivel látszatra nagyon szeretik egymást. Két hónapja a srác egyedül elment egy buliba. És itt jövök a képbe én. Valahogy odakeveredett hozzám (nem ismertem még akkor), és elkezdtünk táncolni. Majd megcsókolt. Kb éjféltől 3-ig táncoltunk, és miegyéb. A srác már nagyon be volt indulva (kicsit elkalandozott a kezem), és javasolta, hogy menjünk hozzá. Nagyon elleneztem a dolgot, egyrészt mert szűz vagyok, másrészt pedig mert már ez is elég könnyűvérűségre utal, hogy ismeretlennel smároltam egy buliban. Végöl elindultunk, hogy hazakísér. Szakadó esőben gyalog haza kísért, és még jó nagy kerülőt meg kellett tennie, hogy ő is hazajusson. Másnap bejelölt fb-on, és akkor láttam, hogy van barátnője. Cseteltünk párszor, de soha nem jött fel a téma, hogy miért is csalta meg a barátnőjét. Aztán hetekig nem írt, majd két hete írt. Találkoztunk. Kérdezgettem, hogy mégis miért tette. Nem tudott használható választ adni, annyit mondott, hogy eléggé szabad ember, és nem szereti kihagyni a jó dolgokat az életben. Abban matadtunk, hogy nézzem a saját érdekeimet, és ha nekem tetszik ez, folytassuk. Tudom, ronda dolog, de megint elmentünk bulizni. Előtte kicsit iszogattunk, így a gátlásaim oldódtak. A buliból korábban eljöttünk, és a kocsijában kézzel kényeztettem. Azóta beszéltük, hogy a nyáron is számíthatunk egymásra bulik terén. Úgy érzem, belés3ézerettem. És emellett bűntudatom van. Mit tegyek? Kívánom. Nagyon. De ott a barátnő. Mon Hagyjam, vagy feküdjek le vele? Úgy érzem, hogy passzolunk. Lelkileg is nagyon egy hullámhosszon vagyunk.
2013. jún. 19. 22:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

mivel ennyire szánalmas és gerinctelen vagy, válaszra sem méltatlak, de normális választ amúgy sem tudnék adni, hiszen nem lehet.


1. Feküdj le vele. Úgy is megbánod majd életed során.

2. Beleszerettél? Röhejes. Pár buli és egy kis kényeztetés után.. te csak abba szerettél bele, nem pedig magába a személybe

3. Összejönnél vele? Gondolkodj már egy kicsit. Ha valakit ilyen aljasul csal, téged nem fog? Lefekszik veled megun aztán jön a másik.

4. Amit eddig erről a gyerekről leírtál, kiderül, hogy nem egy normális, tiszta lelkű ember. Hajrá, ha neked az ilyen idióták kellenek akkor tedd azt amit akarsz. Senkit nem fog érdekelni


Az írásodból látszik, hogy gyerek vagy és ebből kifolyólag a gondolkodásod is tejes mértékben gyerekes. Ne akarj ennyire a nagyvilágba feltörni. Eljön annak is az ideje.


Nem hagyhattam ki, muszáj volt leírni a véleményemet.

2013. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
dehogy fejezed be...
2013. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 The Deathworm ***** válasza:
Nem gonosz vélemény: remélem boldogan éltek, amíg meg nem haltok...:D
2013. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Abban maradtunk, hogy nézzem a saját érdekeimet, és ha nekem tetszik ez, folytassuk."

hát? ha úgy érzed, hogy bele tudnál szeretni a srácba, akkor most azonnal hagyd ott, és ne kavarj vele többet, mert aztán csak neked lesz szarabb..

ha meg kibírod, és belevaló fiatal csaj vagy, akkor nyugodtan élvezd ki, hogy fiatal vagy :D

2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy. Ő pedig egy féreg. Tényleg passzoltok.
2013. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ezzel követed el a hibát hogy belé szeretsz. Te csak zszórakozásra kellesz neki, de mégha dobná is a barátnőjét és te lennél a barátnő akkor tuti melletted is szabad ember lenne igy veled ugyanezt csinálná mint most a barátnőjével. Ha jót akarsz magadnak felejtsd el addig amig nem zúgtál anygon bele. Csak fájdalmat fog okozni neked. Erre meg gondolo nincs szükséged. A szüzességedet se pazarold rá mert késöbb megbánnád. Tudom hogy nehéz de legyél határozott és zárd le ezt az egészset. 29/N
2013. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
11-es. Mégis válaszra méltattál. Ezeket még egyszer le kellett írni? Mindegy, nem veszem támadásnak. Ismerem. Sokat beszéltünk, és nem két buli után szerettem belé, elhiheted. Mint mondtam, tényleg sokat dumáltunk, és majdnem minden tetszik benne. Megismertem a lelki világát. Igen, gerinctelen vagyok, hogy életemben először magamra gondolok. De azért köszönöm a válaszokat. A másik dolog, amiért is belementem, hogy már annyira hozzászoktam, hogy visszautasítanak, hogy jól esett, hogy tetszek valakinek.
2013. jún. 19. 23:17
 18/28 anonim ***** válasza:
Gondolj bele a barátnője helyébe. Te lennél most a barátnője és mással tenné azt melletted, amit most veled. Én elhiszem, hogy totál odavagy ezért a pacákért, de ez akkor is aljasság. Legyen benned tartás! És ha jól értem, egy olyan srác vette el a szüzességedet, akinek kapcsolata van... Jó személlyel kezdted ezt a "műfajt" :/ Felejtsd el a srácot, akármilyen nehéz is, és reménykedj abban, hogy soha nem kerülsz olyan helyzetbe, mint most a barátnője.
2013. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál, hogy visszautasítanak? Ha ezt a lehetőséget kihagyod akkor talán siránkozhatsz majd, hogy b@szhatnékod van és ő elég jó neked elsőnek. Az életkor is ideális, de biztos, hogy elég jól ismered?
2013. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!!

1. Nem azért vagy szemét ember mert magadra gondolsz hanem mert más kárán akarod elérni a boldogságodat.

2. Ha te ezt már szerelemnek gondolod akkor még nem tudod mi az a szerelem. Tudni kell különbséget tenni fellángolás, vágy és szerelem között.

3. Ismered??? Jó vicc. Rengeteg idő kell ahhoz h valakit TÉNYLEG megismerj. Ott van pl szerencsétlen barátnője. Jobban ismeri, szereti, megbízik benne..... mégis félrekefél ez a szemét. Ergo a csaj nem tudja h mekkora egy utolsó r.ohadék a pasija. Ergo egy év alatt nem ismerte meg teljesen, de te aztán nagyon ismered.

4. Gondolkozz!!!! Szted te vagy az első ilyen kis félresiklása?? Szeretni fog valaha is?? Neked ilyen kapcsolatra van szükséged ahol csak egy harmadik lehetsz???

2013. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!