Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasit hülyiteni? Lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit hülyiteni? Lehet? Nagyon kiba*ott velem egy pasi. és szeretnék bosszút állni. Akinek a véleménye negatív ezzel kapcsolatban az kérem most tartsa meg magának.

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 13:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nemtudom mibajod van...Jó a szexkapcsolat...Akkor szal ha a pasi ilyen tipikus "mindenkinek tetszik pasi" és elvan szállva magától és úgy érzi, hogy megtisztel téged azzal, hogy te lehetsz a szexpartnere...Ó bocs. Te is. Aztán meg várod, hogy mikor hív, de 4-5 találkozó után szarik a fejedre...nyilván vannak más csajok akik odadobják magukat neki, ugyhogy te el vagy felejtve. Na ez már kibaxás :) Tapasztalat ;)

De ha normális a pasi és csak te lennél neki a szexpartner és egy héten minimum 2X tud és akar veled találkozni akkor szerintem nincs semmi gond ezzel.

2013. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Húhúúúhúú...de szexeltem vele -.-"
2013. jún. 30. 13:34
 13/26 A kérdező kommentje:
Pont ez történt hogy ennyi nem hív..nem ír..semmi..szóval koppintott..
2013. jún. 30. 13:36
 14/26 anonim ***** válasza:
Na igen, az szívás :) Akkor viszont ha ennyire szarik a fejedre, hogy megdugott és már csak további szexre se kellesz , akkor ezt a helyzetet én nemtudom, hogy miért gondoltad, hogy kilehet használni... Azt hittem, hogy szexkapcsolatot akar, de nem. Ő megdugott azt ennyi voltál neki.
2013. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
De valahogy vissza kell vágnom..ezt nem tudom ennyibe hagyni..
2013. jún. 30. 13:40
 16/26 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz lenyelned, csak magadból csinálsz még nagyobb hülyét, ha esetleg a bosszúszomjtól vezérelve felhívod, hogy szeretnél még vele szexelni aztán ő meg visszautasít...Lépj túl, emelkedj felül.
2013. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ohhh, értem. Bocsi, nekem az jött le, h nem sz-ptad be a dolgot. x) Ezzel viszont így nem nagyon tudnék mit kezdeni, max kölcsönösen sz-@rnánk egymás fejére, szóval sorry, ebben nem tudok segíteni.
2013. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Olyan buta vagy, már csak az írásodból kiderül. hogy úgysem fog menni :)
2013. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Minden s*ggarc teszi a szépet, ha d*gni akar. A hozzád hasonló ostoba lányok meg beveszik, hagyják magukat, és ennyi. Semmit nem tudsz tenni, megvoltál, fogadd el. Már valószínűleg szóba se áll veled, ha meg tepersz után, az meg ciki is ráadásul.


L

2013. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Az az ostoba aki mondja!!! Kedves felettem válaszoló lány, egyszerű lehetsz mint a faék.
2013. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!