Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasit hülyiteni? Lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit hülyiteni? Lehet? Nagyon kiba*ott velem egy pasi. és szeretnék bosszút állni. Akinek a véleménye negatív ezzel kapcsolatban az kérem most tartsa meg magának.

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 13:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Persze. Nem én sírok itt, hogy kihasználtak. Igazad van.
2013. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

És akkor a csaj az ostoba nem? Nem ám a pasit okolnád te is, hanem ostoba a csaj amiért volt akkora önértékelése, hogy elhitte, hogy a pasit tényleg ő érdekli és nem csak a szex vele...hmmm logikus. sok taps neked.


Elég szomorúnak tartom, hogy már a nők is egymást hülyepitsázzák le egymást azért, mert van annyi jóindulat bennünk, hogy nem az összes pasihoz úgy állunk hozzá, hogy egy utolsó szemét :(

2013. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
(-egymást)
2013. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, ebben a rohadt életben ez mindennapos olyan lányokkal, akik "nem rondák" (=relatív). Viszont mindenkinek magának kell felismernie, hogy a közeledési szándék valóban mit takar. Nem egy ilyen srácot hajtottam már el, volt köztük olyan is, aki nem titkolta a szándékát, és olyan is, aki sunyin nyomta, már csak a csillagok hiányoztak az égről... azt a szöveget sosem felejtem el, amivel hálózott akkor. Egyik sem nyert célt, mert elég jól átlátok ezeken, és az adást fogva rögtön már másnál próbálkoztak tovább. Ennyi. Igen is oda KELL figyelni, ha nem csak egy strigula akarsz lenni, és nem kell rögtön az ágyába mászni. Igen, ostoba az a nő, aki mindent elhisz.


Viszont azt beismerem, hogy vannak nagyon dörzsölt palik, akik elég jól űzik ezt az ipart.

2013. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na és arra mit tudsz mondani, ha én is szexkapcsolatot akartam, találkoztunk is kb 5X utána meg nem hív...:) Most ezzel nem lehet mit kezdeni, nem beetetett, mert én is benne voltam a játékban, viszont ugyanúgy gusztustalan, ha se szó se beszéd eltűnik mint szürke szamár...
2013. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Akkor legyél büszke magadra hogy te átlátsz az ilyen pasikon . azonban nem ez volt a kérdésem..és ahogy látom nem szerepel az sem fent hogy ossz le..szóval..tartsd meg magadnak.
2013. júl. 1. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!