Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Miért nem fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Miért nem fogjátok fel hogy mi férfiak nem akarunk tőletek barátságot, hanem nőként akarunk ttiteket és jókat dugni veletek? Legalábbis a többség.

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Jesszus... Akkor a FÉRFI barátoddal is néha megd.gjátok egymást, mert különben nem kapnál semmit cserébe azért hogy a barátja vagy? :D

Képzeld nekem is van fiú barátom, aki kb mintha a tesóm lenne. Megbeszéltük mindig, hogy melyikünknek ki tetszik. Jól elvagyunk együtt. Ennyit adunk és kapunk egymástól mindketten, és tök jó így, nem tudom miért kéne d.gni is :DD

Én pl képzeld, egyszerűen nem jövök ki a lányokkal. Alig van közös témánk, mert elég fiús érdeklődésű vagyok. Van kb. 2 barátnőm, akik ősztől több száz km-re lesznek tőlem, máshova megyünk egyetemre. Én informatikai szakra jelentkeztem. Na ott szerinted hány barátnőt fogok találni? :DD Vagy szerinted nem lenne szabad majd haverkodnom, és inkább legyek tök egyedül egyetemi éveim alatt? Vagy feküdjek össze az összes sráccal aki arra a szakra fog járni? Vagy ezt hogy gondolod? :D

2013. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Megkukult mr alfahím :D
2013. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Szóval... munka után a barátaimmal (igen hímneműek, nem, egyikkel sem szexeltem soha és nem is tervezem) be szoktunk ülni a sörözőbe egy korsó sörre, lenyomunk néhány kör biliárdot és meg beszéljük a 7végi foci meccs eredményeit. Ki szoktam kérni a véleményüket optika/ fényképező ügyileg is (szakmai ártalom). Nem gondolnám, h. ezzel bárkit is lelki szemetes ládává minősítenék le. Az meg, hogy ugyan ilyen érdeklődésű barátNŐket találjak nem túl sanszos, így kénytelen vagyok beérni férfiakkal XD
2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

ma 12:07

igen, szörnyű ember vagy! :DD szégyelld el magad :DD pokolra jutunk :( :D

2013. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjatok meg,én is a pokolra jutok ezek szerint! :( :D

Sőt le is lettem korcsozva,szóval jól indult a napom :D

2013. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Senki nem jut pokolra.Mindenkinek szíve joga.:D Nekem ez nem jön be ennyi.Nem leszek lelki szemetes ennyi.Ami nem egyenlő azzal hogy utlom a nőket,vagy hogy ne tisztelném őket.Aki nem érti azt sajnálom:D
2013. júl. 3. 12:32
 47/53 anonim ***** válasza:

Előre sajnálom a barátnődet! :D

Semmi tisztelet nincs a nők felé benned!Te valami tárgyként kezeled a nőket,akiket csak dugni jó!Még jó,hogy a pasik többsége nem a te nézeteidet vallja! :D

2013. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

ma 12:59



Sajnálom hogy ilyen butuska vagy...:D

Ha egy férfi nem akar nőtől barátságot,az már egyből utálja és csak egy húscafatnak nézi őket?Nagyon szánamas korlátolt a felfogásod ne haragudj..

Én egy nőt tekíntek barátomnak,szexpartnermnek,társnak stb..még sorolhatnám hogy minek,aki éppen az aktuális barátnőm pl.Ha nekem van egy jó kapcsolatom,semmi szükésgem arra hogy más nőkkel barátkozzak.Ennyi.Ha nincs akkor meg nem barátkozni akarok,ha nem vagy jól megdugni,vagy pedig egy komoly kapcsolatot kialakítani vele.Sajnálom ha nehéz a felfogásod:D

2013. júl. 3. 13:14
 49/53 anonim ***** válasza:
Szinte minden nőnek fiúbarátjai vannak. Ezért ennyire fériasak a nők. Más nőkkel nem jönnek ki, mert utálják a saját nemüket. Pff.
2013. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

de miért baj ha lelkiztek is? vagy te egyáltalán miről beszélgetsz a barátnőddel??? csak ilyen általános dolgokról, hogy vettél egy gatyát...stb??? nem értelek.


ha meg miután szexeltél velük, utána nyomják be ezt a dumát, akkor el kéne gondolkodnod, hogy valamit rosszul csinálsz.

2013. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!