Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Miért nem fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Miért nem fogjátok fel hogy mi férfiak nem akarunk tőletek barátságot, hanem nőként akarunk ttiteket és jókat dugni veletek? Legalábbis a többség.

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

nem vagyunk egyformák, mind a két oldalon van ilyen és olyan is, én ált. meghallgatom mi a bajuk, soha nem terheltem senkit a saját dolgaimmal,

mivel TE a nőkre úgy nézel, hogy dugni lehet-e őket, ez az elképzelésed, vannak mások is akik így néznek rájuk, ez magánügy, engem nem zavar, viszont vannak akik mások, hidd el férfiak nem vagytok egyformák, nagyon nem és mindegyik korosztályban megtalálható a különbség köztetek!! N

2013. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

"Inkább használják csak a testemet mint hogy lelkileg élősködjenek rajtam..ott a pasija.Szipojozza azt...nem vagyok balek.Ha neked ez jó,akkor sok sikert.Majd meglátod ki fog jobban kijönni egy ilyen helyzetből.Te vagy az a nő aki lelkileg élősködik rajtad."


Te szerencsétlen,én nő vagyok. :D Szerintem tegyél rendet a fejedben,te nem tiszteled a nőket egyáltalán. Ha a legjobb barátommal vonzódnánk egymáshoz,akkor most ő lenne a pasim,de ilyenről szó sincs. És nem kell nyálas lelkizésre gondolni,csupán mindenről tudunk beszélgetni,mert mi értelmes,intelligens emberek vagyunk,veled ellentétben.

2013. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

ma 11:16



Egy pasi ne lelkizzen egy nőnek,mert annál szánalmasabb nincsen..pfff.Soha nem lelkiznék egy nőnek sem,és nem is lelkiztem,egy haveromnak vagy barátomnak elöbb.Na de egy nőnek?:D Jaj ne vicceljél már:D Én férfi vagyok,nem nyávogó kiskutya,hogy egy nőnek nyavajogjam kia gondjaimat.

2013. júl. 3. 11:19
 34/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked még nem volt igazi kapcsolatod soha, és félő, így nem is lesz.
2013. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

ma 11:18


Az hogy nem akarok nőtől barátságot,az nem jelenti azt hogy nem tisztelem őket.Nem hasoníltsd a ketőtt egymáshoz.

Istenem de szerencsétlen felofgásod van..

2013. júl. 3. 11:22
 36/53 anonim ***** válasza:
Pffff...nekem van szerencsétlen felfogásom. :D Ne röhögtess,egy 15 éves agyi szintjén ugrálsz itt nekünk. Fel kéne nőni. :D
2013. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
ezt még én is furcsállom. Én a legjobb barátomat régebb óta ismerem ,mint a páromat. ha nem így lenne,eszembe nem jutna pasiknak írogatni,h barátkozzunk.
2013. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

hát öreg, ha sokszor volt iylenbe részed, akkor vmit nagyon sz*rul csinálsz.


mert ha annyira jó pasi lennél, és belédzúg a csaj, nem engedne el.

2013. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:
100%

kedves kerdezo!

mi az hogy egy lany lelki szemetesladanak hasznalja a pasit (ha barat) ?! mar ne haragudj de az ellenkezo nem sokszor maskepp lat dolgokat mint mi nok. akkor miert ne kerhetnenk ki a velemenyuket ?! attol meg nem lesz lelki szemetes lada mert h pasibol van es baratja egy csajnak ! a barat szo nem csak azt takarja h mi csajok csak "nyafogunk" nekik ahogy te azt fogalmaztad ! igen is jol lehet erezni magad a masik nemmel anelkul h dugnanak ! sajnalom ha te ezt nem igy erzed de szerintem amugy neked nem volt egy normalis kapcsolatod sem ! szerintem te csak targykent gondolsz a nokre akiket ha eppen hianyod van felhivsz hogy gyere, dugtok, es papa mehetsz is el.

alapbol egy pasi szeretoje, tarsa, baratja, es szerelme is egy nonek ! egy normalis pasi nem csak azt latja a nokben h meg lehet dugni ! hanem hogy eppen milyen jol el lehet dumalni stb vele..

nem gobdolod hogy ha valami problemad van azt egy csaj maskepp latja mint a haverod es pont azert mert no ?! szanalmas es gyerekes a gondolkodasmodod es mielott leszolnad a helyesirasomat telefonrol irok es ekezet nelkul.

2013. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!