Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy feminista beállítottságú a társadalom?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva tényleg a nőknek sokkal több mindent elnéznek, mint a férfiaknak, gondolok itt a leszbikusokra, a lányoknak ingyen járó belépőre néhány szórakozóhelyen. Ezen kívül a lányoknak sokkal több esélyük van bepasizni, ezen kívül simán válogathatnak is, még ha külsőre átlagosak, akkor is! Egy átlagosabb srác ugyanezeket nem teheti meg, hanem örülhet neki, ha nagy szenvedések árán végre eljuthat az első csókig, ha mázlija van! És még ide sorolhatnám a prostikhoz járás elítélését is, meg sok mást is! Ti mit gondoltok erről?

2013. júl. 10. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
63%

Válaszolva a kérdésedre: igen, lehet.

Manapság sok nő nem elégedett azzal, hogy egész nap a házimunkát végzi, gyerekekkel gügyög, ki van szolgáltatva (pénzügyileg) egy férfinek (hiszen a gyerek/házimunka miatt nem jár dolgozni.), és (esetenként) megmondják hogy mit csináljon. Gyűlölöm, amikor egy ffi azt mondja: Manapság a nők nem tudják, hol a helyük. Hát nekem ne mondja meg senki, hogy hol a helyem.

Abból, hogy a ffiak szerint a nőknek a konyhában a helyük, azt a következtetést vonom le, hogy szerintük egy nőnek nincs joga hozzá hogy azzal foglalkozzon ami érdekli, amiben jó. (Mondjuk választhat a mosogatás és a vasalás között). ha meg az illető nő karrierre vágyik, akkor máris egy törtető p*csa.

Én kiegyensúlyozottnak érzem magam, mégem vágyom arra, hogy egész életemben a konyhában dolgozzak és gyereket neveljek. (nem is lesz gyerekem, nem szeretem őket, nem vágyok rá.) Az nem az én utam. Talán történész leszek, nyomozó, vagy fegyverszakértő. De kanyarodjunk vissza.

Na még azt bírom amikor az igencsak intelligens férfiak ezt mondják: a nők megszakadnának ha nekik kellene sz*rt lapátolni napi 10 órában. Hát ezen csak röhögök kínomban... Arra semelyik okos nem gondol hogy tanulni is kéne nem csak a gép előtt b*szni a rezet?!(gondolok itt a korosztályomra elsősorban) Tisztelet a kivételnek. KINEK NEM INGE, NE VEGYE MAGÁRA.

Tény hogy átlagban a lányok többet foglalkoznak tanulással, mint a fiúk, szorgalmasabbak, és ebből kifolyólag jobbak az eredményeik is. És aztán elvárják hogy konyhában robotoljak egész életemben, és h egy IQ 60 as egyén,(aki négyszer bukott, mert szart az egész sulira) dirigáljon, és mondja meg nekem mit csináljak?

Mert a nőknek ez a szerepe?

A nagy fenéket. Inkább a diplomamunkámat fogom írni és nem takarítani fogok.

Meg aztán: a nők feladata feltétel nélkül szeretni, és mindíg odaadónak lenni? Hú most aztán érzem magamon a felelősséget... (tudom, tudom...a szeretet fontos.)

A (legtöbb) férfi fejében meg sem fordul hogy a nők lehetnek KÜ-LÖN-BÖ-ZŐ-EK.

Az egyikünk családra vágyik, sok gyerekre, arra h a férje tartsa el.

Másikunk karrierre vágyik, egyenlő bánásmódra, és fizetésre a munkahelyen, és nem fontos neki a család.

Én személy szerint nem hagyom tönkretenni az életemet egy gyerekkel. (nem vagyok anya típus: türelmetlen vagyok és hirtelen haragú./mondjuk soha nem ütnék meg gyereket/) A szeretettől sem szokásom túlcsordulni, és nem vagyok érzelgős, és nem elég egy szaros kis pók h megrémüljek és segítségért kiáltsak.

Egyik kedvenc mondásom:

Az embereket nem a NEMÜK, koruk, származásuk alapján kell megítélni : hanem a cselekedeteik alapján.

2013. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
51-es válaszoló bemutatja a mai "nők" gondolkodását! Szánalmas! És nem mellesleg provokáló is!
2013. aug. 27. 21:38
 53/64 anonim ***** válasza:

46-osnak, az intelligenciás részre:


Értem én, hogy így külön szeded, hogy bizonyos részekben a férfiak jobbak, bizonyosakban a nők, de egyrészt nem értem, miért kell beskatulyázni így az embereket, csak azért, mert valamelyik nembe születtek. Esetleg az igaz lehet, hogy nagyobb számban fordulnak elő az adott nemben az adott sajátosságok, de akkor sem kéne ennyire általánosítani. (Ez lehet, hogy csak azért zavar ennyire, mert én pont nem annak a fajta nőnek tartom magam, amilyen szerinted egy nő. Ja és a kreatív részen jót nevettem, mint férfiak és a kreatív problémamegoldás... :D Jó, ez nem előítélet, meg semmi, csak megjegyeztem, hogy tetszett.)

Másrészt! Írtad, hogy (sajnálatosan) az egyik fajta tudást többre tartják, mint a másikat, és mivel ezt így leírtad, talán te is így gondolod a lelked mélyén... te magad is többre tartod a "férfi tudást", csak próbálod itt bizonygatni az ellenkezőjét, hogy megnyugtasd a szegény nőket, vagy mi. De amúgy megértem, mert én magam is többre tartom azt a fajta tudást (és vagy nem véletlen, hogy sokan így gondolják, vagy pedig az számít, hogy a többség mit gondol) csak én nő vagyok, és úgy gondolom, hogy ettől még nekem is lehet ilyen általad leírt reális intelligenciám.

2013. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
0%

Tessék kérdező!


51-es tökéletes példája a 21 szdi sok idióta feminista nőre. A diplomáról meg tanulásról beszél de semmi logikája, vagy következtető képessége nincs, egyszerűen hülye az élethez, mert azt nem lehet tanulni ..


Sajna elbaszódik a világ, teljesen tönkre megy a társadalom, és ezt mindenki természetesnek véli. :)

2013. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Most én vagyok az idióta? Mert végigolvastam az 51-es válaszát háromszor is, de semmi provokálót nem találtam benne. Megmondanád esetleg, hogy mi "szánalmas és provokáló" a válaszában?
2013. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, és kedves 54 es!

Kétszer is végigolvastam a válaszomat, és sajnálatos módon nem találtam benne semmi provokálót.

Én úgy gondolom, hogy sikerült a véleményemet a lehető legkevésbé provokatív módon prezentálni.

Ha ennek ellenére mégis találtok benne provokatív, vagy szánalmas mondatokat, kérlek másoljátok be őket, és én megmagyarázom hogy hogyan értettem, és mit értettetek félre.

Amúgy meg, Kérdező, csak válaszoltam a kérdésedre. Minek írtad ki ha azután meg csak sértegetsz? Vagy csak a férfiak válaszát preferálod? Mert ha így van odaírhattad volna, és akkor nem koptatom a billentyűzetemet.

Ha meg tényleg nem értetek egyet velem azt kifejthettétek volna úgy hogy az ne hihetetlen mértékű bunkóságról tegyen tanúbizonyságot.

De hogyha mindkettőtök lusta gépelni, beértem volna egy "köszi a választ"-tal is.

54es!

Találkoztunk már? Szerintem nem. Akkor mi alapján alkotsz (megjegyzem hibás) képet az értelmi és problémamegoldási képességeimről?

Sajnos meg kell hogy mondjam, egyikőtök sem támasztotta alá konkrét érvekkel azokat sértéseket amiket a képembe vágott. Pedig valószínüleg el tudtunk volna beszélgetni értelmes módon a témáról. Mindíg el lehet, kivéve ha ez az egyik fél nehezére esik.

Üdv.

2013. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

javítás: 6. sor

Minek írtad ki, hogyha miután válaszoltam csak sértegetsz?

(bocs telefonról nehéz kielégítő válaszokat legépelni.)

2013. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Kérlek ne játszd már ezt a művel ember, már látszik az írásodból, gondolat menetedből hogy már már egy életképtelen agyhalott vagy. Bunkó voltam? Ez van drágám az élet nehéz. Egy szóval sem mondtam hogy provokatív volt amit írtál, csak nagy része idióta sületlenség amivel értelmi színvonaladat csillogtattad meg nekünk! Köszönöm szépen!


Beszélgetni akarsz? Nem veszem a fáradságot az írásra? Olvass vissza pár oldalt és megvan cáfolva a szöveged 75%-a! Jó szórakozást!

2013. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésre válaszoljatok már, miért ne csinálhatná egy nő azt, amit szeretne? Ez akkora baj?
2013. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

58 as.

tájékoztatlak, hogy egy ekkora tuskó miatt mint te, soha nem fáradnék azzal, hogy elhitessek bármit is. Ezzel csak azt szertném elmondani, hogy mindíg így beszélek, és írok, engem a szüleim annak idején udvariasságra és őszinteségre neveltek.

Okos lehetsz, ha a jellemem ilyen mértékű megnyilvánulása után már el tudod dönteni, életképes vagyok e vagy sem.

Azt hogy a válaszom provokatív, a Kérdező állította, nem te.

Mellesleg ha téged bármilyen formában megbántott a válaszom, nagyon sajnálom.

A kommentembe beleírtam: Akinek nem inge, ne vegye magára.

Mivel egy cseppet felszívtad magad, úgy tűnik magadra vetted.

Mellesleg, a szövegem kb 75% a az én saját véleményem.

Elolvastam minden hozzászólást, és köszönöm jól szórakoztam.

További szép napot.

2013. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!