Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy feminista beállítottságú a társadalom?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva tényleg a nőknek sokkal több mindent elnéznek, mint a férfiaknak, gondolok itt a leszbikusokra, a lányoknak ingyen járó belépőre néhány szórakozóhelyen. Ezen kívül a lányoknak sokkal több esélyük van bepasizni, ezen kívül simán válogathatnak is, még ha külsőre átlagosak, akkor is! Egy átlagosabb srác ugyanezeket nem teheti meg, hanem örülhet neki, ha nagy szenvedések árán végre eljuthat az első csókig, ha mázlija van! És még ide sorolhatnám a prostikhoz járás elítélését is, meg sok mást is! Ti mit gondoltok erről?

2013. júl. 10. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Az feltűnt, hogy ez teljesen normális?

Nézd meg az állatvilágot, a nőstény ott is válogat a hímek közt és kiválasztja a neki legjobb partnert.

A madarak mégsem azt mondják, "Hú basszus az én tollam nem olyan ékes, ez a kis kötsög' tojó nem is akar megismerni és csak a külsőségekre megy, hülye feminista társadalom, megyek és vízbe fojtom magam"

Ilyet szerintem csak egy gyenge hím mond, aki amellett, hogy nem a vonzó még rátesz egy lapáttal az utálkozással és azzal, hogy a sikertelenségeiért másokra mutogat.

2013. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

és mi a helyzet a nem kívánt terhességgel? Amikor a pasi lelép?

Mi a helyzet azzal,hogy Európában 16 Magyarországon 24%-al kapunk kevesebb fizetést mint egy férfi? (és egyenlő tudással rendelkezőkről beszélek)

Akkor mi van még... ja! a férfiak 78 míg a nők csak 25% van orgazmusa és ez bezony nem feltétlen a nők hibája. Mi a helyzet azzal,hogy a párkapcsolaton belüli erőszakot kb. nem is büntetik (nem rég öltek meg egy nőt a környékünkön. Hónapokkal ezelőtt már szívtájékon szúrták de a csávót MÁSNAP kiengedték)aztáán.. zaklatás! pasik titeket hányszor tapizott le valami öreg visszataszító nő? NEm sokszor. Hát nálunk ez is gyakori. Tegnap a buszon utaztam és egy 70-es bácsi volt velem szemben(kicsit túl közel is volt) nem volt rajtam nagy dekoltázsú póló de mivel közel volt hozzám pont tökéletesen belátott. Rohadtul bámulta aztán egyszer csak amikor megállt a busz a keze még szép,h a mellemen landolt. És biztos,h nem véletlen volt. Ja meg persze már volt olyan is,h egy pasinak háttal álltam villamoson és... nekem dörgölődzött. Ja és ez télen volt nagy kabátban szóval még annak se tudható be,h az öltözékem tehet erről(amúgy meg nem szoktam k*rvásan öltözködni)

És akkor még nem beszéltem a munkavállalásról a szülés utáni munkavállalásról arról a nézetről,hogy a nőnek otthon a helye stb stb. Ja és ami ugye külföldön van. Egyiptomban nagyon durva a helyzet. A nők 98%-át már zaklatták szexuálisan. mindennaposak a megerőszakolások. Kb. nem mehetnek ki az utcára nagyon kemény ami ott van. Na de gondolom a magyar társadalomra gondoltál szóval leállok.

Én csaj vagyok de sokkal szívesebben lennék férfi. Könnyebb az élet.

2013. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

#32


Ne felejtsük ki a jóval gyengébb papucsférjét napi szinten sodrófával megsorozó dagadt nőket sem. Ilyen rengeteg van a környéken... Időnként ide is behallatszik a banyák rikácsolása, hogy "LAJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓS" és aztán kapja az ívet szerencsétlen barom.


Csak hogy ne legyen kettős mérce.

2013. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

"nem volt rajtam nagy dekoltázsú póló de mivel közel volt hozzám pont tökéletesen belátott"


Én nem vagyok 70 körül mégis megtenném :D Az utána következőket mondjuk már nem, félek, hogy megvernek :D

2013. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező! Teljes mértékben egyetértek veled,számukra minden el van nézve,úgy játszadoznak a férfiakkal ahogy akarnak és még ők vannak felháborodva ha ez a férfinek nem tetszik.Válogatnak orrba-szájba,kiválasztják a legbunkóbbat közülük arra hivatkozva,hogy jajj majd én megváltoztatom meg jó a teste,aztán mikor a csávó veri őt vagy eltűri egy ideig vagy elkezd sírni hogy jajj milyen bunkók ezek a pasik.Egy normális átlagos srácnak meg semmi esélye nincs még az átlagosabb csajoknál sem,mert azok is ugyanezt csinálják.Én is itt vagyok egymagam, 22 éves férfiként, soha nem volt még egy normális kapcsolatom sem.Csókolózni is egyetlen egyszer tudtam azt is úgy kb. 15 évesen,amire igazából már nem is emlékszem tisztán.Pedig nyitott vagyok a lányok iránt,persze nem vagyok egy 100%-ig magabiztos ember,ennek is megvan az oka a több száz visszautasítás.És ne mondja nekem senki,hogy ennyi visszautasítás után ő tuti magabiztos lenne,meg kemény gyerek,mert az nem igaz egyszerűen.Régebben eljárkáltam mindenfelé haverokkal,de úgy sem lett belőle semmi,mostanában meg hétköznap meló van,hétvégén meg örülök ha kicsit pihenhetek.Év közben meg egyetem ugye,ahol megint csak egész nap teljesíteni kell,és utána már a francnak sincs kedve semerre sem menni,csak ledőlni és pihenni.Hozzáteszem egyáltalán nem vagyok egy nagyon csúnya gyerek,átlagos vagyok,külsőmmel semmi gond nincsen,sőt sokkal jobban öltözködöm mint mások sok esetben és van egy egyéni stílusom is mellé.Visszatérve a hölgyekre,egy kezükre jut körülbelül 50 srác,főleg ebben a korosztályban,de minek hangoztatják azt,hogy nekik rendes meg normális srác kell mikor úgysem olyat választanak maguknak.Nincsenek rendesen megnevelve általában ezek,csak sajnos ezek vannak többségben a mai világban.Én már sokszor azt hiszem,nem is ebben a világban élek,pedig csak egy normális felfogású és gondolkodású srác vagyok aki szeretne normális életet élni egy hölgy társaságában.Elnézést,ha hosszú lett,csak szemléltetni szerettem volna valahogyan a kérdéssel kapcsolatos dolgokat.

22/F

2013. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell mindig ezen vitatkozni?

Rengeteg olyan helyzetet soroltak fel, ahol a nők vannak elnyomva és vannak olyanok, ahol a nők előnyt élveznek.

A csúnyácska lányok a pasikat okolják, hogy csak a műnők kellenek, a csúnya pasik meg a nőket, hogy csak az izmos és jóképű pasiknak van esélyük.

Ez így nem igaz, lehet, hogy könnyebb egy jó külsővel megáldott embernek, de ez mindkét nemnél így van.

Természetes, hogy az ember azt választja, ami tetszik neki.

De ne általánosítsunk, nem minden a külső, ha nem érezzük jól magunkat a kapcsolatban, nem találjuk szórakoztatónak vagy nem vagyunk egy hullámhosszon lehet épp toppmodell is az illető, akkor sem lesz az igazi.

Az viszont biztos, ha valakinek nincs párja és még meg is utálja az ellenkező nemet, tele van előítélettel, mindenkit egy kategóriába sorol és győzködi magát, hogy a társadalommal van baj, akkor csak magának árt és még kevesebb esélye lesz.

Én nő vagyok és igen, elvárom, hogy a férfi legyen olyan udvarias, hogy kifizesse a kávém ha már meghív.Persze felajánlom, hogy fizetem, de mégis jólesik, ha 200Ft-ot nem sajnál tőlem.

Viszont kapcsolatban vagyok és a párommal mindig úgy intézzük ezt, hogy ha épp nekem van több pénzem, akkor én hívom meg Őt ha neki, akkor Ő engem.

Mindig mondja, hogy Ő fizeti majd, de jobban érzem magam ha én is visszahívhatom néha.

A leszbikusság szerintem azért elfogadottabb, mert 2 szép női test mégiscsak esztétikusabb, mint amikor 2 férfi s*ggbe rakja egymást.Amíg a férfiak is szívesen néznek leszbikus nőket egymással játszadozni, szerintem ez nem feminizmus, csak esztétikailag szebb, kívánatosabb.

Most mondhatnám, hogy a nőknek ingyen járó belépőjegy meg szintén a férfiaknak kedvez, hogy nagyobb választék legyen a szórakozóhelyen.

Nem hiszem, hogy nem olvastál itt még olyat, hogy hány lány bánkódik, hogy huszonéves létére még nem volt kapcsolata és vénlányként fog meghalni, tehát vannak sikertelen nők is, ahogy sikertelen férfiak is.

Aki ezt bebeszéli magának az bizony így is fog járni, fejben dől el minden.

2013. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Kedves 36-os!

35-ös vagyok, és ezeket a dolgokat nem bebeszéli magának az ember,hanem ez a valóság ami történik vele.Én tisztában vagyok vele még így is,hogy nem ezt érdemelném,ezért bánt a dolog eléggé.Látod pedig ha tudnák mennyire udvarias és előzékeny vagyok a női nemmel szemben,nem lenne olyan nagy gond.Csak ez kívülről nem látszik ugye,és megismerni viszont egyáltalán nem akarnak,mert épp válogatnak a srácok között és nem vagyok a top kategória külsőre,ezt elismerem.Átlagos vagyok külsőre,azonban a tulajdonságaim amik vannak nagyon jók állítólag(nem magamról állítom,hanem ismerősök mondták). Elvárásaim sincsenek olyan hatalmasak,nekem elég lenne egy átlagos lány is,aki tudna szeretni,de még azok sem állnak szóba velem pontosan az átlagos külsőm miatt.Szóval ez egy körforgás,amiből jól nem tudom lehet-e kijönni vagy sem.

2013. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
utolsó, dehogynem.. de ha nem mész oda, h ismerjenek meg? vagy csak rossz helyen keresgélsz.. ennyi..
2013. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

#38


Miért hol kellene keresgélnie? Proli diszkók? Alkalmatlan.


Tömegközlekedés, munka, utca - alkalmatlan


Régi ismerősök - pláááne alkalmatlan


Koncertek, színház - oda mindenki csoportban megy, esélytelen.

2013. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon leragadtunk a kicsinyes párkapcsolati problémáknál, de ha már itt tartunk, akkor mi az, hogy a nőknek midnent elnéznek? Az összes gusztustalanság, amit a férfiak csinálnak, természetesen tök normális, a hanyagságuk is megérthető, de azért a nők legyenek mindig illedelmesek... szerinted mi szeretjük amikor hangosan kieresztitek magatokból a felhalmozódott gázaitokat alul-fölül egyaránt a vacsora után, vagy közben, vagy a tv előtt, vagy akárhol?

És akkor nekünk nőknek mindent elnéznek? Amúgy most ezt a példát hoztam fel, de csak azért, mert amúgy már nagyon sok dolgt leírtak előttem.


Na de akkor térjünk mondjuk vissza arra, hogy jaj de sokat kell ránk költenetek... már ne is haragudjatok, de egyszerre akarjátok azt, hogy ti lehessetek a férfiak, elvileg ugye ti vagytok azok, akik dolgoznak, a nőnek nem az a dolga (ez lenne a nem feminista hozzáállás), de akkor meg mi bajotok is van azzal, ha nektek kell fizetni? Ti is ugyanúgy csak azt akarjátok, hogy mindenben nektek legyen a jó...


És a nők bizony sokkal kiszolgáltatottabbak mint a férfiak, és az, hogy te is letapiznád a buszon a lányt, csak minket erősít, és nem ez volt a lényeg, hanem, hogy téged nem tapiznak le öreg nénik. Kb 14 éves voltam, amikor vártam anyukámra, amikor belemarkolt egy ember a seggembe, de úgy elég rendesen... és nem, b**zdmeg nem volt jó!


És igenis a minden havi menstruációval járó nyűg és fájdalom, a szülés, ezek igenis valódi nehézségek, amikkel nektek nem kell megküzdenetek! És én nem gondolom azt, hogy nektek nincs meg a magatok baja, csak az idegesít, hogy nem bírjátok felfogni, hogy nem CSAK nektek nehéz az élet, elegem van már kicsit a beképzeltségetekből...


Az a rész egyedül nem tetszett a nagyon hosszú válaszolónál, aki amúgy jól összeszedte a dolgokat, hogy a férfiak azok, akik feltalálnak dolgokat. Ez nyilván az intelligenciára utal. Na az ilyeneket nem szeretem, és kikérem magamnak, mert biztos vagyok benne, hogy temérdek olyan férfit találnék, akinek meg sem közelíti az intelligenciája az enyémet, és ezt nem beképzeltségből mondom, hanem azért, mert vannak buta nők és okos férfiak, de vannak bizony okos nők és buta férfiak is. Ez nem a nemtől függ...


Az én véleményem amúgy az, hogy bizonyos dolgokban igenis egyenlőség kéne, mint az egyenlő fizetés (elvileg az, de gyakorlatilag koránt sem). Milyen alapon kap egy nő kevesebb fizetést?? Ez csakis azt mutatja, hogy a férfiak mennyire beképzeltek.

Ugyanakkor bizonyos dolgokban bizony lehetetlen az egyenlőség, mivel az evolúció különbözőnek teremtett minket.

2013. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!