Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy feminista beállítottságú a társadalom?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva tényleg a nőknek sokkal több mindent elnéznek, mint a férfiaknak, gondolok itt a leszbikusokra, a lányoknak ingyen járó belépőre néhány szórakozóhelyen. Ezen kívül a lányoknak sokkal több esélyük van bepasizni, ezen kívül simán válogathatnak is, még ha külsőre átlagosak, akkor is! Egy átlagosabb srác ugyanezeket nem teheti meg, hanem örülhet neki, ha nagy szenvedések árán végre eljuthat az első csókig, ha mázlija van! És még ide sorolhatnám a prostikhoz járás elítélését is, meg sok mást is! Ti mit gondoltok erről?

2013. júl. 10. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Ki vette magára? Jót nevettem rajta, majd hangot adtam a véleményemnek. Az őszinteség néha fájdalommal jár drágám, én is csak őszinte vagyok :). Te írtad hogy ezt én is így gondoltam, és eltaláltad okos vagyok.
2013. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Az őszinteség csak az öntelt egoitáknak és az érzelmileg gyengéknek fáj. Örülök, mert akkor minketten jól szórakoztunk. Nem lehetsz túl okos ha nem jött neked át a mondatban megjelenő tömény gúny é lenézés.
2013. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Hát ha ez az volt, akkor te igen csak jó körülmények között élhetsz, nevelkedtél. Az olyanok mint én az ilyenen egy nagyot röhögnek mint sem elsírnák magukat. A cinizmusod szánalmas, az eszményed borzasztó, a előírt könyvek helyett, ajánlom olvass Hitler ténykedéseiről, Stephen Hoking-ot talán ragad rád valami a világról. Egy alap racionalista logikus gondolat menetet mindenképp kéne támasztani az ilyen üresfejű, szürkeségtől elborult embereknek mint te :D
2013. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Rhionne válasza:
Nem teljesen értek veled egyet. Szerintem egy átlagos lánynak sem lehet olyan könnyen barátot szerezni a mai világban....sőt inkább azt mondom, hogy a normális, eszes embereknek nehéz barátot/barátnőt találni. Az átlagos lányok lehetnek könnyen kaphatóak és ez van akinek tetszik. De az az átlagos lány aki nem ilyen de van barátja az csak annyi, hogy mindkettőjüknek a személyisége tetszik egymásban....ebben szerintem nincs semmi feminista dolog....ez csakis a feleken múlik. A bulizós részhez nem tudok mit szólni mert még nem tapasztaltam. A homoszexualitást szerintem mindenhol máshogy fogják fel. Valahol elfogadják és valahol pedig ferde szemmel nézik. Szerintem teljesen mindegy az embereknek, hogy meleg vagy lezbikus. Prostituálthoz az megy aki akar. De ebben a "feminista" világban gondolj csak bele ott van az emberkereskedés. Meg ott van az amikor lányokat rabolnak el és kiviszik őket egy másik országba és ott "futtatják" őket. Nem tudom, hogy hallottál-e már róla, hogy miket csinálnak keleten főként a nőkkel meg a gyerekekkel. Megcsonkítják őket, savat öntenek a szemükbe, tehát nyomorékká teszik őket, hogy így kunyeráljanak az utcán. Egyébként mindentől eltekintve szerintem ebben a világban mind a két nem egyenlő csak a személyiségek különböznek nagyon.:) (ja és szerintem mind a két nemnek vannak alapvető kötelességeik amiket el kéne végeznie. Szerintem egy családban mind a két fél lehet dolgozó ember és a nő is koncentrálhat a karrierjére is. Teljesen rendben van ha egy ember el akar érni valamit az életben)
2013. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!