Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy feminista beállítottságú a társadalom?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva tényleg a nőknek sokkal több mindent elnéznek, mint a férfiaknak, gondolok itt a leszbikusokra, a lányoknak ingyen járó belépőre néhány szórakozóhelyen. Ezen kívül a lányoknak sokkal több esélyük van bepasizni, ezen kívül simán válogathatnak is, még ha külsőre átlagosak, akkor is! Egy átlagosabb srác ugyanezeket nem teheti meg, hanem örülhet neki, ha nagy szenvedések árán végre eljuthat az első csókig, ha mázlija van! És még ide sorolhatnám a prostikhoz járás elítélését is, meg sok mást is! Ti mit gondoltok erről?

2013. júl. 10. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

De azok a nők akik itt vannak és panaszkodnak miért sz4r nőnek lenni. Kérlek !! Szerintük én nem tudnák felsorolni itt minimum 1000 dolgot amiért speciál jobb nőnek lenni mint férfinak. Itt nem ez a lényeg, nem ez a feminizmus lényege, nem értem mit nehéz abban felfogni, hogy a nők másra termettek és a férfik másra és a mostani világ kezd arra hajazni hogy a nők át akarják venni azt a pociziót ami a férfiaknak lett "megteremtve" és a férfiak emiatt rá vannak kényszerítve arra hogy ők meg átvegyék a nők helyét.


Nem veszitek észre, ennyire vakok vagytok ... És mind a két nemnek megvan a maga hátránya mind a két nem tudna sírni eleget hogy jajj miért sz*r nekünk de mi értelme ? Mire jutsz vele ? Végtelenségig lehetne ragozni, de ez még csak nem is változtat ezen az egészen ..

2013. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Sokszor én is ugyanúgy érzem, mint amit a kérdésben feltettél. Alsóbbrendűnek magamat, mert férfinak születtem.
2013. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Nem könnyű nőnek lenni se. De én nem változtatnék ezen:) Aki meg alsóbbrendűnek érzi magát, az mozduljon ki, lásson világot.. mert ez egy korlátolt felfogás. Amúgy sem értem, h miért jó felnőtt embereknek egy fórum hasábjain nyavalyogni... :D
2013. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
39- BÁRHOL rá lehet lelni az adott illetőre. Csak nem kell erővel keresni, mert erőltetve semmi sem megy.
2013. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Valahol csak ki kell adni magából az embernek. Amúgy nem élek csak a négy fal között, de ezt érzem.
2013. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

"Habár én fiú vagyok de vannak olyan barátnőim akik nagyon szépek, csinosak még sincs annyi hódolójuk mert nem mennek olyan helyekre vagy nagyobb társaságba mennek stb."


Tiszta sor, de pontosan ez az, amit leírtam: a nőknek ilyen szempontból sokkal kisebb a szabadságérzete. Én ha kitalálom, hogy most elmegyek bulizni egy haverommal, akkor elmegyek. Ha csajozni akarnánk, akkor csajozunk. Ha ugyanezt két nő teszi, akkor nekik nincs választásuk, mert a pasik menni fognak rájuk, így ők vagy olyan helyre mennek, ahol ez nem opció, vagy kénytelenek számolni ezzel. Az ilyen kérdésekben szinte sohasem csak a saját döntéseik számítanak, mert valamilyen szempontból mindig kiszolgáltatottabbak.


"Nézd meg az állatvilágot, a nőstény ott is válogat a hímek közt és kiválasztja a neki legjobb partnert."


Na csak ebbe ne menjünk bele kérlek, mert az állati ösztönökre hivatkozni iszonyú demagóg módon szokott mindkét nem! Nem azt mondom, hogy nincs igazad, mert nagyon is igazad van, de érdekes módon, amikor a férfiak akarják megmagyarázni, miért kívánják annyiszor a szexet és miért fordulnak meg minden nő után, akkor a válasz szinte mindig az, hogy "basszus, nem vagyunk állatok". Persze ilyenkor már igen. Ne már!


"számukra minden el van nézve,úgy játszadoznak a férfiakkal ahogy akarnak és még ők vannak felháborodva ha ez a férfinek nem tetszik."


Fordítva is ugyanígy megy: a pasik is mindenféle pózer, szar, erőltetett, keménykedő dumákkal állnak a nők elé, és meg vannak sértődve, ha nem tetszik nekik. Ha egy nő játszadozik a férfiakkal, akkor egy méregkeverő r1banc, ha viszont őszintén és nyílt kártyákkal ül az asztalhoz, akkor vagy kihasználják (mert naiv), vagy elszaladnak előle (mert a határozottsága miatt arrogáns harcipuncinak nézik). Pasiban is ez megy: ha hazudsz és vetítesz a nőknek, akkor féreg vagy, ha viszont odaadó vagy és őszinte, akkor lúzer. Akkor ezek szerint nincs megoldás? De van: arany középút, azaz határozottnak és odaadónak kell lenni, azt az embert, aki ezt nem becsüli meg, azt LE... KELL... SZARNI... Ehelyett mit csinálunk? Minden kudarcunkért a másik nemet okoljuk, ahelyett, hogy megpróbálnánk megérteni, miért csinálják.


"Most mondhatnám, hogy a nőknek ingyen járó belépőjegy meg szintén a férfiaknak kedvez, hogy nagyobb választék legyen a szórakozóhelyen. "


Mondhatnád, és mondjad is, mert így van! Ha a belépőjegy ingyen van a csajoknak, az azt eredményezi, hogy több csaj lesz bent. Sosem értettem, a pasiknak ez miért fáj. Férfi vagyok, és nekem mindig pozitív érzetet keltett, ha egy szórakozóhelyre megpróbálják becsábítani a lányokat is.


"Az a rész egyedül nem tetszett a nagyon hosszú válaszolónál, aki amúgy jól összeszedte a dolgokat, hogy a férfiak azok, akik feltalálnak dolgokat. Ez nyilván az intelligenciára utal. Na az ilyeneket nem szeretem, és kikérem magamnak, mert biztos vagyok benne, hogy temérdek olyan férfit találnék, akinek meg sem közelíti az intelligenciája az enyémet, és ezt nem beképzeltségből mondom, hanem azért, mert vannak buta nők és okos férfiak, de vannak bizony okos nők és buta férfiak is. Ez nem a nemtől függ... "


Félreértettél! Én nem mondtam olyat, hogy a pasik intelligensebbek, annyit mondtam, hogy BIZONYOS TÉREN azok vagyunk, míg más téren kevésbé. Alapvetően az innovatív, problémamegoldó kreativitás tipikusan férfi sajátosság. A kreativitást, adrenalint, virtust kívánó feladatokban a férfiak erősebbek, míg az empátiát, kitartást, precizitást és türelmet igénylő dolgokban a nők messze jobbak. Ráadásul intelligenciából is többféle létezik, ennek megfelelően általában emocionálisan a nők az intelligensebbek , racionálisan viszont a pasik. A gond az, hogy valamiért csak a második csoportban jeleskedőket nevezik zseninek, mert az látványosabb és mérhetőbb eredményt hoz.


Ismét összefoglalva azt mondom, hogy nem billen a mérleg nyelve semerre. A pasik lehetőségei sokkal szélesebb perspektíván mozognak, ellenben sokkal többet is kell teljesíteniük. A nőknek kevesebbet kell aktivitásban letenni az asztalra, de a sorsuk mindig a férfiaktól függ, sokkal kiszolgáltatottabbak, sokkal kötöttebb a kezük. Szerintem minden itt rinyáló embernek csak egy hetet kellene élnie a másik nem szerepében, sírva könyörögné vissza magát a saját bőrébe.


A férfiaknak nem ártana a nők kényszerzubbonyában táncikálni egyet, megélni, hogy mindig megmondják, mit csináljon, hogy egyszerre kell háziasszonynak és dolgozó embernek lenni, mindebbe még valamikor a gyereket is betervezni, de mindemellett nőnek is megmaradni. Ezután majd elmennek kiereszteni a gőzt, ahol lépten-nyomon közönségesebbnél közönségesebb fickók nyomják sorban a szarabbnál szarabb szövegüket, meg sem kérdezve, neked ez kell e. Aztán majd szembetalálkozik a szexuális paradoxonnal, hogy ha lazán veszi a szexet, akkor r1banc, ha nem, akkor prűd fap1na. Amikor rájönnek, hogy nem tudnak úgy leülni beszélgetni egy pasival, hogy az ne akarja gerincre vágni. Aztán, amikor már ez a női bőrbe bújt pasi kezd teljesen szétcsúszni, akkor megjön a menszesz és ámen...


De a nőknek sem lenne ám jobb egy kicsit sem. Amikor férfi bőrbe bújva megtapasztalják, hogy elég egyszer elgyengülni, máris egy r1nyáló, hülye p1csa vagy mindenki szemében, és a férfiak átlépnek rajtad, a nők meg elnéznek melletted. Amikor már nem fogadják el tőled azt, hogy "szerelmes voltam és hülye", mert ez annyit tesz, hogy hülye voltál, mentség nincs. Majd meglátnák milyen, amikor minden helyzetben nekik kell dönteni, nekik kell a döntésért felelősséget vállalni, és nem tehetnék meg, hogy csak célozgassanak. Amikor megtapasztalnák milyen érzés minden egyes sikertelen csajozási kísérletnél feldolgozni, hogy nem vagy elég jó. Amikor minden reggel tomboló szexuális vággyal kelnének fel, de minduntalan csak elutasítással találkoznak, de ő nem mondhat nemet, mert abból két nap sírás lesz. Aztán egyszer elbizonytalanodnak, és mindenki férfiatlannak, töketlennek, tutyimutyinak bélyegzi őket, mert mondjuk például még nem kérték meg a párjuk kezét.


Szerintem ez elkelnek mindkét félnek, lehet, utána úgy szeretnénk egymást és úgy tudnánk tisztelni a másik dolgait, hogy ez a témakör megszűnne ezen az oldalon...

2013. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
"A férfiaknak nem ártana a nők kényszerzubbonyában táncikálni egyet, megélni, hogy mindig megmondják, mit csináljon" - ez meg mi? nekem ne mondja meg senki, h mit csináljak. nem is mondhatja. :)
2013. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
Egyrészt örülök, hogy átjött a lényeg, másrészt pedig de sok embertől hallottam én már ezt...
2013. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
hát tőlem meg komolyan is veheted. a szüleim házassága is olyan, h egyenrangúak, nincs magasabb meg alacsonyabb rangú fél, arról pedig szó sincs h vmelyik is megmondaná a másiknak h mit csináljon. az már vmi más lenne, nem házasság.... és sztem ez a normális.
2013. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

"Én csaj vagyok de sokkal szívesebben lennék férfi. Könnyebb az élet."


Össze is törnél! Nagyon nem jó manapság férfinak lenni!

2013. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!