Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy feminista beállítottságú a társadalom?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva tényleg a nőknek sokkal több mindent elnéznek, mint a férfiaknak, gondolok itt a leszbikusokra, a lányoknak ingyen járó belépőre néhány szórakozóhelyen. Ezen kívül a lányoknak sokkal több esélyük van bepasizni, ezen kívül simán válogathatnak is, még ha külsőre átlagosak, akkor is! Egy átlagosabb srác ugyanezeket nem teheti meg, hanem örülhet neki, ha nagy szenvedések árán végre eljuthat az első csókig, ha mázlija van! És még ide sorolhatnám a prostikhoz járás elítélését is, meg sok mást is! Ti mit gondoltok erről?

2013. júl. 10. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
hát ő megpróbálta:D komplexusos volt, és ezért bántott engem. háááááát és igen, hülye voltam h jártam egy ilyennel, de a lényeg h már nem vagyok vele:D
2013. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
Komplexusosság miatt flörtölgetett? Na ez tényleg hülye. Ha valaki komplexusos az fogja be és próbáljon láthatatlannak tűnni. Vagy ha fejlődik akkor szépen lassan erősödjön, mint én.
2013. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
ez van..... :D persze nem vették a "jeleit", én meg ott voltam neki, tabit szedtem, belémélvezhetett, nem zavart h 1perc alatt elmegy 3éven kersztül.. és neki igy se volt jó:D
2013. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

Ez most kamu mi? :D


Ennyire hülye ember nincs kivéve ha valami batár dagadt c betűs átlagpolgár 6 általánossal.

2013. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
nem kamu.. sajnos.. báááááár az lenne.
2013. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
De minek jöttél össze vele? Ebben semmi logika nincs. Én felülmúlom ezt a barmot mégse jön össze semmi.
2013. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
mert beleszerettem, első kapcsolat, szüzesség elvesztése és társai:S
2013. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
80%

Nem is tudom elképzelni, mi lenne, ha az emberek egyszer elkezdenének egy kicsit kevésbé egoistán és egy picit tágabb látókörben gondolkodni, vagy legalábbis gondolkodni. Lehet, hogy esetleg egyszer talán azt is felfognánk, hogy a két nem nem egyforma, és soha nem is lesz az.


Jelen pillanatban olyan az egész, mint amikor egy testvérpárnak vesznek a szülők egy-egy távirányítós autót. Tök egyformák, de az egyik egy sportkocsi, a másik meg egy terepjáró. Ha betonra mész ki játszani velük, akkor azért vesznek össze, mert az egyik gyorsabb, a homokban meg azért, mert az egyik elakad. Nincs olyan élethelyzet, hogy a két autó egyformán teljesítsen, a kölykök meg mindig átverve érzik magukat, pedig NINCSENEK!


Több mindent elnéznek a nőknek? Nem igaz! Elnézőbbek vagyunk velük szemben, ha következetességről, bátorságról, határozottságról és hasonló erényekről van szó. Ellenben elnézőbbek vagyunk a férfiakkal szemben ha érzékenységről, szabadságról, kiszámíthatóságról, odaadásról és sok másról van szó. Egy férfi nem férfi, ha töketlen, ha nyámnyila. Egy nő pedig nem nő, ha érzéketlen, nem elég odaadó vagy hanyag. Nem kettős a mérce, hanem MÁSMILYEN mércén mérjük a két nemet.


Egy nőnek adott a lehetőség, hogy egy férfi eltartsa, ne kelljen gürcölnie, dolgoznia, míg egy pasinak egzisztenciát kell építenie. Ez igazságtalannak tűnik elsőre, csakhogy elég kevés nő rendelkezik önálló, saját egzisztenciával. Egy nő, ha családot alapít, szinte biztosan ki van szolgáltatva egzisztenciálisan egy férfinek, ilyen szempontból egy fickó sokkal inkább maga ura. Cserébe viszont ha a pasi akar családot, akkor ő nem szülhet gyereket, találnia kell egy asszonyt, és vállalnia a körülmények megteremtését.


Egy nőnek nem kell dolgoznia egy csókért és egy szexért? Ez bizony tény, de mennyit kell TŰRNIE odáig! Ebbe belegondoltál már? Te ha csajozni akarsz, akkor elmégy csajozni, ha nem, akkor nem csajozol. Egy nőnek nincs ilyen döntési lehetősége, mert a pasik akkor is nyomulnak majd rá, ha ő nem akarja, és ha elfogy a türelme, akkor ő lesz a bunkó. Egy vadászó életmódot folytató egyénnek számolnia kell azzal, hogy a rengeteg munka ellenére is éhes marad. Ez nehéz dolog, de valahol itt a nők a préda! Azért én nem irigylem őket, mert pl ha csak szimplán társaságra vágynak, a megértőnek tűnő pasi valószínűleg csak számításból az, mert a sebzett prédán érzi a vér szagát.


Ezt a k*rvázás vs r*bancok témakört is csak pusztán azért érzed így, mert férfi szemszögből szemléled a dolgot. Egy hozzád hasonlóan sebzett nő azt kérdezné, miért van az, hogy a pasik kefélhetnek, k**vázhatnak, de ha egy nő belemegy egy egyéjszakás kalandba, akkor már r**anc? És pont ugyanannyira lenne igaza, mint neked! Ha én férfiként egy buliban két csajjal is lefekszem, akkor én vagyok a király, de ha egy csaj fekszik le két fickóval, akkor sokan egy életre megbélyegzik, mekkora ringyó. Szerinted ez igazságos?


Pro és kontra mindkét oldalon van, de mindenki csakis a saját sérelmeit képes felfogni, minden más le van szarva. Egyszerűen NEM VAGYUNK EGYFORMÁK, ennél fogva lehet törekedni az egyenlőségre, de sosem lesz teljesen egyenlő a két nem. Mások a céljaink, mások az erényeink, másképpen működünk. Olyan ez, mintha a motorkerékpár lenézné az autókat, mert rosszabb a gyorsulásuk, sokat zabálnak, nehezek és nem tudnak elhúzni a felezővonalon két autó között, közben meg a kocsik is fikáznák a motorokat, mert támaszték nélkül eldőlnek, megázik rajtuk az ember és semmi csomag sem fér el rajtuk. Ettől még rosszabb lenne valamelyik? Nem, csak MÁSRA LETTEK KITALÁLVA!


Nem azt kellene elvárnunk, hogy egyformák legyünk, hanem szépen, boldogan KIEGÉSZÍTENI egymást. Ehelyett mutogatunk egymásra, milyen igazságtalan is az élet. Pedig nem az! A férfiak hozzák a nagy döntéseket, irányítják a világot, feltalálnak dolgokat. A nők pedig összetartják a társadalmat, irányítják az utánpótlást, szeretnek és szeretni tanítanak. A nő megszüli és felneveli a gyereket, a férfi pedig vigyáz rájuk, biztosítja a feltételeket és elhárítja az akadályokat. Ehhez mire van szüksége a nőnek? Emocionális, odaadó és kitartó természetre, valamint ösztönös vágyra a biztonság után. Mire van szüksége egy férfinak? Fizikai erőre, akaratos, kreatív szellemre és erős aktivitásra. Persze, hogy ennek vannak hátulütő is: a nők folyton kiszolgáltatottak, a pasiknak pedig állandó versengés, ezáltal pedig sikerek és kudarcok sora az élete. Szerintem a mérleg nyelve eléggé kiegyensúlyozott, én a magam részéről nem lennék a nők helyében. Férfinek születtem, a vágyaim is férfi vágyak, miért is vágynék a női szerepre? Szerintem egy kiegyensúlyozott nő sem akar soha férfi lenni, mert pontosan érzi a maga előnyeit, és elfogadja a hátrányait.

2013. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves utolsó hogy íly szép mondom megfogalmaztad a gondolataimat. Egyébként abban az egy dologban nem értek egyet hogy mennyit kell tűrne udvarlás terén. Habár én fiú vagyok de vannak olyan barátnőim akik nagyon szépek, csinosak még sincs annyi hódolójuk mert nem mennek olyan helyekre vagy nagyobb társaságba mennek stb. És ez teljes mértékben rajtunk múlik szerintem.


És azért mondom azt hogy egyre feministább a világ mert amit voltál szíves leírni az teljesen kezd felbomlani, átalakulni, megcserélődni és ez így nagyon nem jó ..

2013. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, ment a zöld kéz, mert (bàr néhány dologban nem értünk egyet) gyönyörűen megfogalmaztad nagyjàból azt, amit én is akartam mondani. Örök hálám azért, mert most nem nekem kellett a szájukba rágni mindezt, ami (szerintem) alapdolog. Köszönöm.
2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!