Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a komolyabb érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a komolyabb érzelmi dolog nektek nők ha megcsókoltok vagy megöleltek egy pasit?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem egyik lány ismim, hogy neki a csók nem megcsalás, de ölelni nem ölelne meg senkit, mert az már komolyabb dolog nála. Most akkor itt nincs bibi valamiben a csajjal szerintetek?
2013. júl. 21. 09:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát ezt a mondást egy pszichológus rendesen levezetné neked. Anyám is ezt mondja, hogy "hát azért csak jó volt, hogy mellettem volt valaki" mondta akitől elvált mert ivott. Csak megszépül a rossz, de nehogy már azt mond, hogy a rosszat akarod, mert rossz nélküle.. amikor lehet mással nem rossz, hanem jó lenne. amúgy nem akaszkodok rá, csak neki sincs itt senkije, nekem sem és beszélgettünk. De azt, meg, hogy kisírja magát utána meg nem is keresne, arra meg nem akarok jó lenni, nem vagyok szemetesláda.
2013. júl. 21. 10:20
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hazudok, én voltam, csak el el gondolkodok ezeken mert ott nem írtam le mindent. Csak meg akarom érteni, és azért írtam le ide is a csókot, hogy ne legyen az, hogy úgy kapok választ, hogy csak az egyik oldalát írom le a történetnek. Korrekt szoktam lenni amúgy. De amúgy szerintem mivel beolvastam neki, pénteken, csak úgy finoman, hogy most meg minden happy meg minden, hogy akkor miért csak panaszkodott, mondta, hogy jobb lett volna, ha nem is mond el semmit inkább és láttam, hogy szégyenli magát. Én meg haragudtam rá, mert ez ilyen tényleg szeremetsládának voltam, és ennyi, utána folytatja a butaságait.
2013. júl. 21. 10:24
 13/18 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy ne haragudj. Múltkor is elmondtuk neked h egyértelműen csak barátként kezel, különben nem számolna be neked a szerelmi életéről. te azt mondtad h tudod és nem is akarsz többet. Akkor mi a baj?? Szállj már le erről a szerencsétlen csajról, ismered vagy egy hete és arra használt fel h kiöntse a szívét ennyi, semmit nem akar tőled és őszintén te akarnál vmit te magad mondtad h kényeskedő. Többet kattogsz mint egy csaj. Lépj tovább, ne hisztizz
2013. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Néha ilyen vagyok, ha valami megfog főleg akkor. Meg amikor nincs senki a közeledben arra kacsintgatsz ahol érzel valamit. De picit dúrván írod le, nem olyan egyszerűek az ilyen dolgok bocsi.Felnőtt fejjel is lehet ám elgondolkdoni az ilyen dolgokról.
2013. júl. 21. 10:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Welcome to the friendzone!
2013. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hy! :) De ebből a zónából húzok is. :)
2013. júl. 21. 10:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Nem azt mondom, hogy a csók kevésbé intim, de számomra az ölelés sokkal intimebb. Én a barátaimat se igazán ölelgetem, csak a nagyon közeli családomat. Ha valakit megölelek, na akkor ott már érzelem van :D
2013. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem akkor is megcsalás egy csók, neki nem, egy ölelés, ha vígasztalni akarnak szerintem nem olyan nagy dolog, hacsak nem magában is bizonytalan akkor.
2013. júl. 21. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!