Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog majd keresni? Miért így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog majd keresni? Miért így szakított?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból szakított velem a barátom, ő se tudja pontosan miért. Meg hogy nem így tervezte, nem akart megbántani, de neki nem megy. Ez mind egy nap alatt játszódott le, semmi jele nem volt ennek. Reggel még ott aludt nálam, reggelizett, így szeret, úgy szeret. Pár órával később dühöngve eldöntötte. Nem akar írni, mert fél hogy bánt vele... Mondta, hogy egy-két óra alatt lezárta magában. De azért fáj neki, mert boldog volt nekem. Nem értem az egészet, főleg hogy az akkori hétvégét együtt töltöttük és semmi veszekedés nem volt.
2013. okt. 7. 00:23
1 2 3
 11/26 Lina93 ***** válasza:

Mindenképp próbálj meg beszélni vele, ha látja rajtad, hogy szereted és hogy törődsz vele, akkor majd belátja, hogy lehetne ez egy jó kapcsolat.


Most következik az, aminek általában fordítva kellene lennie, lehet most neked kell teperni nála egy keveset, persze csak akkor, ha úgy érzed elég fontos neked ő és képes vagy erre. Kitartást neked!


Ha semmi nem lesz hatásos, akkor próbálj meg várni és remélhetőleg jelentkezni fog, a lényeg az, hogy tudja, hogy te szereted és mellette lennél, ha engedné.


Azért próbálj magyarázatot is keresni erre a kis bökkenőre, mert tényleg nem lehet tudni, hogy mi történt.

Lehetséges az is, amit előttem szólók írtak, hogy egy másik nőről van szó, de az is lehet, hogy egészen más jellegű a probléma. Ezt azért ki kellene deríteni.

2013. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Legyen bekapcsolva a telefonod.
2013. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
2 napon keresztül beszéltünk, de kitérő válaszokat adott, elég rideg és távolságtartó volt, mintha semmi sem lett volna köztünk. A szakítás óta sok minden kiderült róla, pl. hogy fb-n rendszeresen beszélt más lányokkal, barátilag, állítólag. Szakítás utáni nap felvett egy lányt, akivel azóta csevegnek.
2013. okt. 7. 00:54
 14/26 Lina93 ***** válasza:

Ebben az esetben lehet komolyabbra fordult a dolga azzal a bizonyos lánnyal. :S

Csak nem tudom megérteni... ha veled boldog volt, akkor mire jó ez..

Kérdezz rá konkrétan, hogy másik lány miatt van? Képes volt más miatt elhagyni? Így akarta lezárni, ahelyett, hogy őszintén elmondta volna?

Kérdezz rá, és mondd meg, hogy kitálalhat, hiszen már nincs veszítenivalója.


Ha valóban egy 3. személy miatt történt, akkor szerintem nem érdemes várnod rá, úgy nincs értelme és valószínű, hogy nem is fog keresni.

2013. okt. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem fog ismerkedni senkivel és agglegény lesz, mert fáj neki hogy szakítania kellett velem. Írtam neki, hogy megcsaltál? De erre nem reagált semmit, csak annyit, hogy én bántom őt.
2013. okt. 7. 01:05
 16/26 Lina93 ***** válasza:
Ezzel, hogy "bántod őt" arra akart célozni, hogy ne is gondolj róla ilyet? Mármint, hogy megcsalt?
2013. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen, arra.
2013. okt. 7. 01:08
 18/26 Lina93 ***** válasza:

És gondolom még mindig nem mond semmit arra, hogy miért szakított...

Mondd neki, hogy ő azzal bánt téged, hogy nem ad magyarázatot, hogy nem tudsz tanulni belőle, mert ha esetleg valamit rosszul csináltál, akkor nem fogod tudni, hiszen ő csak úgy lelépett, hogy nem is mondta el, hogy mi volt a probléma.

Vagy pedig kérdezd meg azt, hogy egyáltalán ő tudja-e azt, hogy miért szakított? Mert szerintem nem.

2013. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Fog ő még jelentkezni nálad ne aggódj. Az ilyen hirtelen felindulásból tett dolgokat másnapra meg is bánja az ember. Hagyd magára gondolkodni, hogy kitisztuljon a feje, és eldöntse jót tett-e vagy sem, ha nem majd úgyis keresni fog. Egy magyarázatot is illene adnia, szerintem majd fog is. Nyugi.:)
2013. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem is akar magyarázkodni, ezt elmondta, és már szerda óta nem keresett, pedig fent van fb-n, és egy netes csevegőrendszerben is, ahol látja, hogy én is mikor vagyok bent. Egyszerűen úgy érzem, egyáltalán nem érdeklem. Még azt sem kérdezte meg, hogy vagyok, vagy bármi, de a hétvégén készült kirándulós képek, amiken ő van azok kellettek volna neki, de utána arról is lemondott. Annyit írt, hogy egy pentdriveot dobna a postaládámba és másoljam rá, miközben én teljesen kivoltam, nem válaszoltam arra, és dühöngött.
2013. okt. 7. 01:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!