Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog majd keresni? Miért így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog majd keresni? Miért így szakított?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból szakított velem a barátom, ő se tudja pontosan miért. Meg hogy nem így tervezte, nem akart megbántani, de neki nem megy. Ez mind egy nap alatt játszódott le, semmi jele nem volt ennek. Reggel még ott aludt nálam, reggelizett, így szeret, úgy szeret. Pár órával később dühöngve eldöntötte. Nem akar írni, mert fél hogy bánt vele... Mondta, hogy egy-két óra alatt lezárta magában. De azért fáj neki, mert boldog volt nekem. Nem értem az egészet, főleg hogy az akkori hétvégét együtt töltöttük és semmi veszekedés nem volt.
2013. okt. 7. 00:23
1 2 3
 21/26 Lina93 ***** válasza:

A kirándulós képeken csak ő van, vagy közös képek?

Csak mert ha valóban nem érdekelnéd, akkor nem kellenének neki olyan képek, amik közösek.

2013. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
voltak közösek, de neki az kell, amin ő van rajta.
2013. okt. 7. 01:33
 23/26 A kérdező kommentje:
viszont örült annak, hogy készültek közös képek. akkor... utána már nem. csak önmagáról. akkor még azt is mondta, hogy kitehetem fb-re. Majd valamikor.
2013. okt. 7. 01:36
 24/26 Lina93 ***** válasza:

Ja értem.

Várj egy ideig, hátha jelentkezik, bár nem értem min tudott így felháborodni, ha nem volt különösebb ok, nem volt vita, szeretitek egymást, és minden rendben volt.

Lehet csak egy kis egyedüllétre vágyik.

2013. okt. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
amikor azt írta, hogy reméli megbocsájtom ezt a döntését, és ne haragudjak, másnap erre azt írtam csalódottan, hogy Értettem, tiszteletben tartom a döntésed, ő erre azt írta, hogy köszöni és milyen aranyos tőlem. pedig azt csak azért írtam, hogy felfigyeljen.
2013. okt. 7. 02:39
 26/26 Lina93 ***** válasza:
Majd fel fog, csak kell egy kis idő.
2013. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!