Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam értésére - vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam értésére - vagy mutassam ki - egy lánynak, hogy tetszik (kicsit nehéz ügy, részletek lent)?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk az egyetemen, de alig van közös óránk, és ha látom is őt, akkor is a barátnőivel flangál, így nagyon nehéz bármit is lépnem, jó lenne kettesben beszélgetni vele. Óra előtt volt, hogy beszélgettünk, de ugye ott volt a többi csaj is, és nagyon nem merültünk bele a dolgokba. Amúgy gondolkoztam azon, hogy facebookon megjelölöm ismerősnek, de ő megelőzött, meg is lepődtem. :) Szóval tetszik nekem (azt sajnos nem tudom, hogy én bejövök-e neki, szokott mosolyogni a beszólásaimon, poénjaimon), de még kicsit korainak érzem, hogy komolyabban kezdeményezzek. Se beszélgetni nem tudok vele négyszemközt, se flörtölni, de még csak bókolni se igazán, mert mindig ott vannak vele a lányok. Pedig szívem szerint mondanék neki valami szépet, mert tényleg édes a mosolya, és gyönyörűek a szemei, csak hát ezt így nem akarom a többiek előtt elmondani, és igazából olyan helyzet sem nagyon adódik, amikor bókolhatnék, csak úgy a levegőbe elsütni meg hülyeség lenne, hogy "hé, csajszi, gyönyörűek a szemeid", ráadásul tényleg kevéssé ismerjük egymást. Facebookon ismerkedni nem nagyon akarok vele, inkább élőben szeretnék, de lövésem sincs, hogy mit tegyek. Óra közben egymással szemben ülünk, néha "óvatosan" stírölöm őt, meg próbálok vele szemezni, de a továbbiakat nem tudom. Szerintetek? Megköszönném a normális, értelmes válaszokat, sokat segítenétek, ha lenne valami jó ötletetek.

2013. okt. 13. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogyan adjam értésére:

MOND EL NEKI!

2013. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hívd randira
2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad a kifejtést, akkor ott leírtam, hogy nem megy, mert mindig ott vannak körülötte a barátnői, és nem is ismerjük még egymást annyira.
2013. okt. 13. 20:49
 4/13 A kérdező kommentje:
#2: Jó ötlet, csak korainak tartom, nem akarom elijeszteni őt, és előtte szeretném kipuhatolni, hogy bejövök-e neki. Csak keveset tudtunk beszélgetni, és beégni sem akarok. Előtte jó lenne egy kis flört pl., ha nem lennének az "akadályozó tényezők". Már sokat gondolkodtam azon, hogy kellene lerobbantani a többi csajt a s*ggéből, mindig együtt lógnak. :S
2013. okt. 13. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
hívd el egy kicsit a lányoktól, hogy négyszemközt beszélhessetek (és akár odaadhatsz neki egy papírt, hogy hol találkozzatok a következő szünetben négyszemközt). én imádnám, ha egy fiú a barátnőim előtt félrehívna vagy valami... meg, ha a fiúk nem mindig a barátnőkre hivatkoznának (elnézést a kivételtől), hogy nem mernek odamenni, stb. szóval csak bátran ;)
2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lányként azt kell mondanom neked, hogy jobb ha odamész hozzá. :) Valami ürüggyel...lecke, vagy nem értesz valamit és megkéred magyarázza el. De mindenképpen menj oda hozzá! Finoman próbáld a tudtára adni...
2013. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy elijeszteném, mert biztosan tudná, hogy valamire készülök, és ha nem tetszem neki, akkor bizony ciki lenne. Szeretnék spontánabbul beszélgetni vele, kicsit kényszeredettnek érzem ezt a félrehívást, meg bókolnék is neki szívesen, de azt se akarom, hogy rajtam röhögjenek, ha kiderül, hogy én többet szeretnék, neki meg nem jövök be.
2013. okt. 13. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Csak mert ha fiatalabbak vagytok, egyáltalán nem hülyeség facebookon kezdeni az ismerkedést. Ráírsz valamilyen ürüggyel és utána már megy magától... Később pedig ha összefuttok valahol legalább lesz témátok.
2013. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#6: Hát elég különbözőek azok a témák, amikkel foglalkozunk, max. valami nagyon nagy általánossággal kapcsolatban tudnék "segítséget kérni" tőle, de komolyan mondom, még olyankor is körbeveszik a barátnői, mintha nem tudnának elszakadni egymástól. Engem ez speciel zavar, mintha ott lihegnének a nyakamban, és látnak-hallanak mindent. Brrr...
2013. okt. 13. 21:12
 10/13 A kérdező kommentje:
#8: Bőven 20 fölött vagyunk, úgyhogy ilyen idősen már tényleg inkább az élőben való közeledést favorizálnám. Viszont élőben meg tényleg ritkán futunk össze, esténként meg elég gyakran fent van facebookon, de nincs semmilyen ötletem, hogy ott is mit írhatnék neki. Kedden lesz közös óránk, hátha el tudok nyomni legalább egy-két bókot.
2013. okt. 13. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!