Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam értésére - vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam értésére - vagy mutassam ki - egy lánynak, hogy tetszik (kicsit nehéz ügy, részletek lent)?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk az egyetemen, de alig van közös óránk, és ha látom is őt, akkor is a barátnőivel flangál, így nagyon nehéz bármit is lépnem, jó lenne kettesben beszélgetni vele. Óra előtt volt, hogy beszélgettünk, de ugye ott volt a többi csaj is, és nagyon nem merültünk bele a dolgokba. Amúgy gondolkoztam azon, hogy facebookon megjelölöm ismerősnek, de ő megelőzött, meg is lepődtem. :) Szóval tetszik nekem (azt sajnos nem tudom, hogy én bejövök-e neki, szokott mosolyogni a beszólásaimon, poénjaimon), de még kicsit korainak érzem, hogy komolyabban kezdeményezzek. Se beszélgetni nem tudok vele négyszemközt, se flörtölni, de még csak bókolni se igazán, mert mindig ott vannak vele a lányok. Pedig szívem szerint mondanék neki valami szépet, mert tényleg édes a mosolya, és gyönyörűek a szemei, csak hát ezt így nem akarom a többiek előtt elmondani, és igazából olyan helyzet sem nagyon adódik, amikor bókolhatnék, csak úgy a levegőbe elsütni meg hülyeség lenne, hogy "hé, csajszi, gyönyörűek a szemeid", ráadásul tényleg kevéssé ismerjük egymást. Facebookon ismerkedni nem nagyon akarok vele, inkább élőben szeretnék, de lövésem sincs, hogy mit tegyek. Óra közben egymással szemben ülünk, néha "óvatosan" stírölöm őt, meg próbálok vele szemezni, de a továbbiakat nem tudom. Szerintetek? Megköszönném a normális, értelmes válaszokat, sokat segítenétek, ha lenne valami jó ötletetek.

2013. okt. 13. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tegyél ki valami olyat facebookra ami érdekli és kommentelhet rá. Valami kérdést, ostoba kérdőívet akármit. Lehetőleg valami általánosabb témához kapcsolódjon amivel kapcsolatban utána már rá tudsz írni.
2013. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

BESZÉLJ VELE!

Hívd félre a folyosón és hívd randira!

És semmiképp ne bókolj neki mert a példát nézve akkor nem beléd esni fog hanem jobb esetben elröhögi magát és elmegy rosszabb esetben meg lehány a cipődet!

SOK SIKERT!

2013. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátnõk miatt nem tudsz vele beszèlni és azt mondod, h be jelöltètek egymást, akkor irj rá. A többi meg jön magától
2013. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!