Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulye vagyok?! Cigany tema....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulye vagyok?! Cigany tema. Hosszu magyarazat.

Figyelt kérdés

Nos, van egy baratom fel eve.. de igazabol mar ket eve szerelmes belem a fiu. O 18eves en 17. Erdekes mert kb o az elso olyan fiu aki tudott ram varni, es nem megfektetni akart. En atlagos kinezetu vagyok egyebkent. A kapcsolatunk mesebe illo. Ugy nez ram, ugy beszel mindenkinek rolam mintha en lennek a feny az eleteben. Nagyon szeret, mindig erezteti velem, es en is latom a szemeben es erzem az erintesen. Nagyon gyenged alapjaraton. A szex isteni jo vele.. Figyel ram, arra torekszik, hogy nekem jo legyen.. Erzeki de ugyanakkor vad es tuzes vele a szex. A csaladja imad engem. Apukaja biro, anyukaja ugyved. Ket testvere van az egyik meg ovodas, a masik egyetemista. Minden tokeletes.. Am most jon a bukkano. Cigany.

Rengeteget olvastam utana, regebbi kerdeseknel azt talaltam, hogy ne kezdjen senki veluk, az osszes ugyanolyan stb.. En egyebkent nem tartom magamat rasszistanak de a ciganyok 99%at utalom, mert kizsebeltem, egyszer megeroszakoltak. De az o csaladjuk teljesen mas, nem is beszelnek ciganyosan, latm rajtuk, hogy abszolut masok. Eloszor nem is tudtam, hogy ciganyok. Csak a picit sotetebb borszin es a vezeteknev mutatott vegul ra, hogy azok. Nagyon edes arca van, nem ciganyos vonasok. Es normalis oltozkodik az egesz csalad. Es nem budosek!

A ti velemenyetekre vagyok kivancsi igazabol. Szerintetek tenyleg lehet problema ebbol a kesobbiekben? Hiszitek, hogy van ilyen csalad is, ilyen ciganyok is.. akik normalisak es tenyleg masak? Velemenyeket es tapasztalatokat szeretnek kerni. Koszonom.



2013. nov. 2. 17:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Kedves #6os valaszolo, te engem nagyon felreertettel! Semmiert sem szakitanek vele, mert nagyon szeretem. Nem is ez volt a kerdes. NEM AKAROK VELE SZAKITANI, folsem merult bennem. Tudtam, hogy cigany, nem most derult ki.
2013. nov. 2. 18:08
 12/23 A kérdező kommentje:
Sokan felreertettetek engem, nem csak a 6. valaszolo. Semmi ketely nincs bennem affelol, hogy vele akarok lenni. Szeretem! Es tudtam hogy roma, ennek ellenere jottem ossze vele, mert nemerdekel a szarmazasa, mert latom hogy jo ember.
2013. nov. 2. 18:12
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha most derült ki, akkor nyilván nem olyan, mint az általad utált cigányok. Eleve ha nem tudod meg, rá se jössz.

Nem, nem lesz probléma ebből a későbbiekben. Sok boldogságot továbbra is!

2013. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
mi is ciganyok vagyunk de egyaltalan nem kovetjuk a hagyomanyokat meg nrm vagyunk se budosek nem lopunk stb...normalisan dolgozunk apam erdesz mernok anyukam gyarvezeto igaz en felver vagyok mert apa az nem roma de a faluban ahol lakunk a tobbi cigany az gyulol minket hogy mi tul jol elunk stb...probaltak is betorni hozzank de sikertelenul mivel a kutyanktol senkise tavozik elve ha be jon este. (bullterier 3x harc gyoztese versenyen) ugyhogy nem minden cigany ugyan az. csak qurva sokan nem akarnak dolgozni menni es mar 15-17 evesen gyerekuk van meg ferjnel vannak stb...hulyeseg szerintem ez az egesz a elet csak 1x van ki kell hasznalni nem kell 16 evesen teherbe esni. ra er az boven 22 korig is. ugy hogy ne legyel hulye.
2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 kigyúrt kopár gádzsó válasza:
lehet belőle probléma.. jól fontold meg
2013. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én annyira nem díjazom az ilyet, de ügyvéd anyukával és bíró apukával valószínűleg nem "putri" neveltetést kapott.

Vannak ilyen asszimilálódott cigányok, csak kevesen, vagy pedig nem látszik rajtuk annyira, így nem gondoljuk róluk,hogy azok.

Pl Mező Misi is a Voice-ból cigány. Batiz András felesége is cigány.

Sőt, én pár vezető politikusról (pl Mesterházy Attila) is sejtem,hogy lehet bennük...

2013. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyébként Batiz feleségén annyira nem is látszik.

De mindenhol azt írják róla,hogy az. A Daróczi-család tagja.


[link]

2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Dik má',hátha kifogtad a milliárdból az egy rendeset.
2013. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

No...akkor helyre teszlek 1 kicsit.


Vannak az oc-k

Vannak a félvérek. (ennek 2 fajtája van)

Vannak a beások.

És van egy elvetemült fajtája a cigányoknak, ők a legrosszabbak, a Pesti cigányok.


Az oc-k (oláh cigányok) ezek tiszta vérű cigányok akiknek az anyja és az apja is eredeti oc- és sajnos ennek köszönhetően bennük van az igazi cigány vér, de az oc-k nem rosszak. Ők tisztelik az embereket ha van munkájuk stb rendesen, szépen élnek ezekből jön ki a rengeteg autentikus cigányzenész is.


1-Vannak a félvérek, na ők azok akik esténként benne vannak a híradóban, hogy ezt öltek meg azt raboltak ki amazt meg megerőszakolták, stb. ezek félig cigányok félig meg magyarok, rettenetes a viselkedésük, ez az igazi megyek az utcán és mindenkibe belekötök MÉG VÉLETLENÜL SEM ÖSSZETÉVESZTENDŐ AZ OLÁH CIGÁNYOKKAL.


2-és itt vannak azok a félvérek amibe a te barátod is tartozik kérdező, ezek teljesen szakítottak, kiváltak a cigány életvitelből és teljesen beilleszkedtek a magyarok közé, tehát félned nem nagyon kell, ha az apja bíró az anyja meg ügyvéd, elhiheted, hogy nem fogják bemocskolni magukat olyan dolgokkal mint a fenti félvérek.


A beások ugyan olyanok mint az oláh cigányok csak más nyelvet használnak.


Na és itt a hírhedt, Pesti cigányok. 1 szó. ÁLLATOK ennyi.



de persze csak nagyon, nagyon nagy átlagba írtam ezeket le, néhol, egy, egy oc vagy beás közül is kijön 1 nagyon tanult ember is...de ez igen ritka. :D:D:D

2013. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ui: és roha--t zavaró az, hogy ezek a mocskos félvér senkik, beszennyezték a rendes oc-k nevét. Mert hiába, hatalmas a különbség köztük. ők miattuk tart itt a "cigányság" és ők miattuk ilyen nagy a rasszizmus, mert mindig ők csinálják a rosszat, még a cigány nyelvet sem beszélik és a cigány szokásokat sem tudják DE RÁJUK MONDJÁK, HOGY CIGÁNY, DE MÉG TÁVOLRÓL SEM AZ!!!


ha eltöltenétek köztünk oc-k közt 1 napot, higgyétek el, megváltozna az egész szemléletetek a cigányságról.

2013. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!