Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulye vagyok?! Cigany tema....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulye vagyok?! Cigany tema. Hosszu magyarazat.

Figyelt kérdés

Nos, van egy baratom fel eve.. de igazabol mar ket eve szerelmes belem a fiu. O 18eves en 17. Erdekes mert kb o az elso olyan fiu aki tudott ram varni, es nem megfektetni akart. En atlagos kinezetu vagyok egyebkent. A kapcsolatunk mesebe illo. Ugy nez ram, ugy beszel mindenkinek rolam mintha en lennek a feny az eleteben. Nagyon szeret, mindig erezteti velem, es en is latom a szemeben es erzem az erintesen. Nagyon gyenged alapjaraton. A szex isteni jo vele.. Figyel ram, arra torekszik, hogy nekem jo legyen.. Erzeki de ugyanakkor vad es tuzes vele a szex. A csaladja imad engem. Apukaja biro, anyukaja ugyved. Ket testvere van az egyik meg ovodas, a masik egyetemista. Minden tokeletes.. Am most jon a bukkano. Cigany.

Rengeteget olvastam utana, regebbi kerdeseknel azt talaltam, hogy ne kezdjen senki veluk, az osszes ugyanolyan stb.. En egyebkent nem tartom magamat rasszistanak de a ciganyok 99%at utalom, mert kizsebeltem, egyszer megeroszakoltak. De az o csaladjuk teljesen mas, nem is beszelnek ciganyosan, latm rajtuk, hogy abszolut masok. Eloszor nem is tudtam, hogy ciganyok. Csak a picit sotetebb borszin es a vezeteknev mutatott vegul ra, hogy azok. Nagyon edes arca van, nem ciganyos vonasok. Es normalis oltozkodik az egesz csalad. Es nem budosek!

A ti velemenyetekre vagyok kivancsi igazabol. Szerintetek tenyleg lehet problema ebbol a kesobbiekben? Hiszitek, hogy van ilyen csalad is, ilyen ciganyok is.. akik normalisak es tenyleg masak? Velemenyeket es tapasztalatokat szeretnek kerni. Koszonom.



2013. nov. 2. 17:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem azért utolsó, de amikor suliba jártam az osztályomban fele cigány volt. A teljesen cigány is úgy kötött bele a rendes magyarba, hogy csak na. Nem mondanám, hogy a fél cigányok lehetnek veszedelmesek. A lopásról meg nem is beszélve. A teljes cigány is úgy tudott lopni ahogy kell, még engem is vittek csokit lopni. Verekedésre buzdítottak meg ilyenek. Nem szerettem suliba járni. Nem tagadom volt fehér köcsög is, de azért mert vitte a társaság magyarul legyünk fąszfejek. Tudom milyenek a cigányok! A nagyon rendes cigányok kevesek! Nagyon kevesek, de azt még jó módúban soha életemben nem láttam.... Ott találkoztam vele ahol elvégzi a fizikai munkát, hogy megéljen a családja és meg is csinálja amit mond a főnök. Nem úgy mint a többi akik összehányják hamar, mert büdös a munka, de a pénzt felveszink mint akik kíváló munkát végeztem. Szóval nem külön fajokra kellene osztani, mert az hogy oláh vagy fél cigány az csak egy dolog. Oláhban is van rossz. Nem hiszem, hogy a kérdező jó lóra tett, sőt nekem nyálas cigánynak hangzik:S De próbálja meg. Magyarban is csalódhat nagyokat ezért olyan kockázati tényezője van mint másnál avagy még rózsaszínű a felhő. Nekem ez a nyálazás nem tetszik, de mindegy. Nem szentek ők se.
2013. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
igazad van, ezért írtam csak átlagban.
2013. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
Ha igazi hazafi vagy nem jössz össze vele, biztos van egy magyar fiú valahol aki beléd szeret. A cigányszerelem nem tart sokáig. Azonban sokkal fontosabb a fajfenntartásunk, egyre kevesebben vagyunk, kvázi ezzel is kevesebben leszünk, ezek pedig többen. 17 évesen az ember sok lehetőség előtt áll, várj még!! Ezt pedig dobd
2014. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!