Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem írt vissza? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt vissza? Lehet, hogy kudarcot vallottam?

Figyelt kérdés

A minap írtam ki ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__532..


A lényeg annyi volt, hogy hétfőn vizsgán voltam felügyelni, és megtetszett egy lány, akinek lelestem a nevét a dolgozatáról, utána váltottunk pár szót, mosolygott, nevetett, engem is kérdezgetett stb., és úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok a számára. Tegnap este írtam neki, és megjelöltem ismerősnek. Visszaigazolt, és láttam, hogy reggel elolvasta a levelemet, de nem írt vissza semmit. Lehet, hogy dolga volt, nem tudom, de őszintén szólva kicsit tartok attól, hogy beégtem, vagy nem jövök be neki, vagy ilyesmi. Nem akarok megint ráírni, hogy ne legyek túl nyomulós, meg ha azért nem írt vissza, mert lejárattam magam, akkor csak még nagyobb hülyének nézne. Mennyi időt érdemes várni az esetleges válaszra? Nem tudom, mitévő legyek, és nem szeretnék ciki helyzetet, és fogalmam sincs, hogyan tudnám kideríteni, hogy esetleg bejövök-e neki. Tudom, hogy hajlamos vagyok túl sötéten látni a dolgokat, de gyakorlatilag csak kudarcaim voltak, és általában az ilyen gondolatok jönnek elsőként felszínre.



2014. jan. 31. 21:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit.
2014. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Mit írtál?
2014. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
#2: Megkérdeztem, hogy tudja-e már az eredményt, mert hogy hétfő estére már kijavítottuk a dolgozatokat, meg nagyjából megírtam neki, hogy kb. hány pontja volt, ilyenek. Nem akartam nyomulni, lehet, hogy kellett volna? Mert nem akartam azt írni, hogy "megtetszettél, ezért lelestem a neved a papírról, és ekkor meg ekkor találkozhatnánk".
2014. jan. 31. 21:45
 4/39 anonim ***** válasza:

Hát, éppenséggel könnyen lehet, hogy fogalma sincs mit akarsz, ezért nem reagál. Ebből én se tudnám az ő helyében...

Lehettél volna egyértelműbb szerintem, mert valószínűleg fogalma sincs, hogy mit reagáljon... nem hidd, hogy olyan egyértelmű, az emberek hajlamosak túlagyalni mindent! :)

2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Szerintem írd még neki ezt: Ja és az előbb elfelejtettem írni ,hogy szívesen találkoznék veled persze csak ha te is :) Ebből tuti leesik neki ,hogy mi a helyzet , az előző üzenetből nem feltétlen :D

Arra meg , hogy meddig várj szerintem várj egy hetet. Van aki szereti ha van ideje átgondolni , hogy mit írjon.

2014. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Jó, de most már mit írjak neki? Meg ha nem jövök be neki, akkor az megint égés lesz. Mondjuk én úgy gondolnám, hogy ha egy srác megtudja a nevem, és ír nekem, akkor azért csak érdeklem, máskülönben miért jegyezte volna meg, hogy ki vagyok?
2014. jan. 31. 21:52
 7/39 anonim ***** válasza:
Attól mert nem tudja a lány rögtön az első üzenete után, hogy mit akar tőle a kérdező még válaszolni lehet ha írnak neki és olvasta is. Ha több tucat üzenet után sem derül ki akkor már agyalhat, hogy mit is akarhatnak tőle.
2014. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
#5: És az nem ciki, hogy megírom, hogy kifelejtettem a múltkor valamit? Másrészt meg bizonytalan vagyok, mert elég sokszor előfordult, hogy jelnek vettem azt, amit nem kellett volna, és beégtem.
2014. jan. 31. 21:54
 9/39 anonim ***** válasza:
Nekem fura módon imponálna, ha egy srác azt írná , hogy leleste a nevem a lapról mert annyira tetszem neki, főleg ha szimpatikus nekem :)
2014. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg sosem derül ki mi sülhet ki belőle. Ha nem jön össze akkor elkönyveled, hogy te megtettél mindent amit az adott körülmények között lehetett. Írj neki!
2014. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!