Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem írt vissza? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt vissza? Lehet, hogy kudarcot vallottam?

Figyelt kérdés

A minap írtam ki ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__532..


A lényeg annyi volt, hogy hétfőn vizsgán voltam felügyelni, és megtetszett egy lány, akinek lelestem a nevét a dolgozatáról, utána váltottunk pár szót, mosolygott, nevetett, engem is kérdezgetett stb., és úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok a számára. Tegnap este írtam neki, és megjelöltem ismerősnek. Visszaigazolt, és láttam, hogy reggel elolvasta a levelemet, de nem írt vissza semmit. Lehet, hogy dolga volt, nem tudom, de őszintén szólva kicsit tartok attól, hogy beégtem, vagy nem jövök be neki, vagy ilyesmi. Nem akarok megint ráírni, hogy ne legyek túl nyomulós, meg ha azért nem írt vissza, mert lejárattam magam, akkor csak még nagyobb hülyének nézne. Mennyi időt érdemes várni az esetleges válaszra? Nem tudom, mitévő legyek, és nem szeretnék ciki helyzetet, és fogalmam sincs, hogyan tudnám kideríteni, hogy esetleg bejövök-e neki. Tudom, hogy hajlamos vagyok túl sötéten látni a dolgokat, de gyakorlatilag csak kudarcaim voltak, és általában az ilyen gondolatok jönnek elsőként felszínre.



2014. jan. 31. 21:35
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
#19: Ezt értem, de soha senkinek nem kellettem, mondjuk nem is próbálkoztam végtelen+1 alkalommal. Jó lenne végre valami pozitív dolog, ami nem csak rombolja az önbizalmat, hanem építkezni is lehet belőle, de egyszerűen nincs szerencsém a lányokkal, és nem is vagyok annyira fiatal.
2014. febr. 1. 10:49
 22/39 A kérdező kommentje:
#20: Legtöbbször sajnos nem kapok nyílt választ, csak valamiféle maszatolást. Amúgy úgy tűnik, rendszerint senkinek se kellek, nem vagyok senkinek se az esete, legalábbis komolyabban. Nekem eddig lényegében véve csak kudarcaim voltak, és így nem könnyű. Meg túl sokszor félreértettem a "jeleket", és már nem merek hinni. Elvileg ő is adott "jeleket", csak nem tudom, ezek azok voltak-e, meg tetszem-e neki.
2014. febr. 1. 10:53
 23/39 anonim ***** válasza:
Írtál Neki? Illetve ha igen kaptál választ?
2014. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Most írtam meg neki, hogy megtetszett nekem, így "nyomoztam" utána, hogy szimpatikusnak találtam, miközben beszélgettünk, és hogy szeretnék majd vele beszélgetni, amikor adott napon bent leszek (vagy amikor neki jó). Meghívnám valamire, és szeretném őt jobban megismerni. Kb. ennyi, ez így jó lesz? Kíváncsian várom, fog-e egyáltalán válaszolni.
2014. febr. 2. 23:30
 25/39 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, jól tetted. Majd számolj be, mit reagált! :) Szurkolok!
2014. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Még nem mentem fel fb-ra, de a gmailbe beléptem, és az kiírná, ha lenne üzenetem, de eddig még semmi. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog visszaírni semmit, vagy el fog utasítani, de azért köszi a drukkolást. Jó lenne végre, ha lenne valaki, aki ilyen esetben örömmel mondaná azt, hogy találkozna velem, de ez egyre inkább vágyálomnak tűnik.
2014. febr. 3. 19:20
 27/39 A kérdező kommentje:
Nos, annyit írt, hogy nincs kitéve, de van barátja, és ő nem venné jó néven, ha elmászkálna velem mindenfelé, de ha összefutunk az egyetemen, akkor beszélhetünk. Szóval úgy érzem, nem jövök be neki, és "lerázott", bár ha tényleg van barátja, akkor érthető, de amúgy meg nyilván nincs túl sok esély arra, hogy "csak úgy" összefussunk egy egyetemen, ahol kismillióan kolbászolnak, plusz én is keveset vagyok ott. Kicsit csalódtam, igazából azt viselem nehezen, hogy szerencsétlen vagyok, nem tudok egy olyan lányba belebotlani akinek nincs senkije, és még tetszem is neki. (Mondjuk nyilván ronda is vagyok, nem igazán kaptam még életem során túl sok elismerő szót, de mindegy.) Nem igazán értem, miért vagyok lúzer, miért nem érdemlem meg a sikert, a boldogságot, pedig nem egy lánynál próbálkoztam már, de sehol semmi, és eléggé elkeseredtem, valahogy nem akarnak összejönni a dolgaim. :(
2014. febr. 4. 19:14
 28/39 anonim ***** válasza:
Mi? Szerintem nagy lépés volt ez, tapasztalatszerzésnek mindenképp jó. Respekt. :D
2014. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éppenséggel pozitív, hogy jelezte, hogy szívesen dumálna veled. De ha van barátja, akkor meg kell értened, és ne magadra vedd, hanem tudd be az objektív tényezőknek. Mert szerintem írhatott volna annyit is, hogy "van barátom", de nem ezt írta, hanem azt, hogy ezzel együtt azért szívesen kommunikálna veled (senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy ezt írja!).
2014. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy lényegében véve semmi se jön össze soha, nincs semmi, amiből tudnék építkezni, még csak szerencsém sincs, hogy abból a sok lányból legalább egy lett volna, akivel több is kialakulhatott volna. És ezt viselem r*hadt nehezen, miközben nem egy olyan srácot ismerek, akik pl. szakítanak a barátnőjükkel, de egy hét múlva ott a következő (és még a kapcsolat során is nem egyszer félrek*rnak). Nem ők a követendő példa, csak fáj, hogy ha vért izzadok, akkor se találok senkit, mert nincs szerencsém. Amúgy meg nem akarok pesszimista lenni, de szerintem ti is tudjátok, hogy mennyi esély van másokkal összefutni egy egyetemen. Ő minoros, tehát más tanszékre jár, csak felvette ezt a bizonyos tárgyat, nekünk meg kéthetente egy napra vannak tömbösítve a tárgyaink, szóval ilyen szempontból elég kicsi az esélye annak, hogy véletlenül összefussunk.

Mondjuk arra is gondoltam, hogy próbára akar ezzel tenni, hogy hajlandó vagyok-e érte küzdeni, de ki tudja. Meg az az érdekes, hogy a barátjára hivatkozott, hogy "ő" nem szívesen venné, ha mi találkoznánk, de a lány meg elvileg beszélgetne velem, annak ellenére, hogy tudja, én másképp gondolok rá. Én nem feltétlenül érzem úgy, hogy a lány lenne elutasító. Hiszen gondoljátok bele magatokat a helyébe: ír nektek egy srác, aki elmondja, amit kell. Ti hogyan reagálnátok? "Van barátom, úgyhogy maradjunk ennyiben", vagy valami hasonló, egyértelműen leépítő szöveg. Lehet, hogy túlagyalom a dolgot, de szerintem három eset lehetséges: 1. Mivel amúgy is kicsi az esélye annak, hogy összefussunk, így nyugodtan megígérhette a beszélgetést. Plusz talán úgy gondolja, hogy ezek után már nem fog nekem tetszeni, ha találkozunk is. 2. Talán nincs barátja, csak esetleg bizonytalan, vagy nem tudom. 3. Van barátja, de akkor meg miért nem hajt el egyértelműen a francba? Titeket - ha párkapcsolatban élő lányok lennétek - nem zavarna, hogy egy olyan sráccal kommunikáltok (ráadásul ti ajánljátok fel), aki bevallotta, hogy nem vagytok közömbösek a számára? Nem inkább elkerülni akarnátok? Mondjuk lehet, hogy tényleg csak haverkodna, de ha lány lennék, és lenne barátom, akkor nem feltétlenül írnék olyasmit egy ilyen srácnak, hogy beszélgethetünk alkalomadtán.

2014. febr. 4. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!