Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik a prostilátogatás, akkor mit tanácsolnának ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azt már elégszer megtudtuk, hogy vannak hölgyek, akik nem nézik valami jó szemmel az ilyesmit. Akkor sem, ha szingli az illető.Viszont! Tegyük fel, hogy egy egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart, megtudja, hogy ő is jár hozzájuk. Mit mondana neki? Itt most épkézláb dolgokra, ötletekre gondolok, mert a fújjolás és megvetés nem igényel nagy tudományt.

2014. márc. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
Az érdekel, hogy ezek(az fogalmaztak)/vagy bármilyen nők honnan ismerhetnék meg a prostik világát?
2014. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
72%

Ja mert olyan nők nincsenek is, akiket semmibe vesznek a férfiak, vagy átvernek, stb? Ilyen van férfiban és nőben is, nemcsak a férfiak "kiváltsága" :)

Egyébként 30-as jól leírta.

Azért vártam volna az otthon nem értenek meg, nem kapok szexet kártyát :) De nem jött, csak valaki célozgatott rá. Kíváncsi lennék az ilyen férfiak mit szólnának, ha a feleségük "tartana" egy pasit csak szexre, mert nem elégedett a férje teljesítményével. :)

Az a baj, hogy a férfiak azt gondolják, hogy nekik alanyi jogon jár a szex. Akkor is, ha nem tudnak egy nőt meghódítani (de mit kell meghódítani? szombati bulik után ezer meg ezer alkalmi pár vonul el szexelni, kalandozni) akkor is, ha béna szeretők, akkor is, ha .... de nekik jár, akkor is.

2014. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az, hogy nem mondják el, hogy hol vannak, így általuk biztos nem ismerem meg a prostivilágot.
2014. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy a férfiak azt gondolják, hogy nekik alanyi jogon jár a szex."


A nők talán nem? Annyi öntudatos véleményt olvastam már itt, hogy nincs senki, akit ő ne kapna meg.

2014. márc. 21. 23:31
 55/72 A kérdező kommentje:
76 %, itt nem is annyira a prostik, hanem inkább a kényszerprostizók világáról lenne szó. De egyébként én beszéltem már itt az oldalról prostival is, csak persze ő nem hirdeti túlzottan, hogy mit is csinál.
2014. márc. 21. 23:33
 56/72 anonim ***** válasza:

"Annyi öntudatos véleményt olvastam már itt, hogy nincs senki, akit ő ne kapna meg."


Nem tudom, Te hol élsz? Ahol én, ott nem ilyen nők vannak, sőt, mint általában minden embernek, a nők többségének is rengeteg komplexusa van.

Az meg hogy itt mit olvasol ... Hát nem ez az élet. Meg itt ugye mindenki azt mond, amit akar. Lehet, hogy igazából egy tök nyomi lány írta, akit még bottal se piszkálnának meg a férfiak :)

2014. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
Ha a férfiak (már akik) alanyi jogon jár nekik a szex gondolkodásmódban működnek, az sokkal gázabb, mert ha nincs, milyen frusztráltak lehetnek már. Nőként mindig tudna szexelni az ember, ha ezt szeretne.
2014. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:

81 %, a nők komplexusairól én is sokat hallottam már, többek közt arról is, hogy még a legtökéletesebbeknek is vannak.

Azonban egy fontos dolgot tudnod kell! Kevés olyan férfi van, aki ezt megfelelően kezelni tudja és a maga szolgálatába állítja. Sok férfi kedves és túl leereszkedő a nőkkel szemben. Ezt ők azonnal ki is használják és attól kezdve egy flegma p...ává változnak át, magyarán a játszma elveszett.

Ellenben, ha jön egy bunkó fickó, akinél ilyenről szó nincs, ott zavarba jön a lány, mert azt az érzést kelti benne, hogy a férfi is látja ezeket a hibákat, amiket ő. ekkor kerekedik felül rajta és nyílik meg előtte a lány és rövidesen a lány lába is.

De azt el kell mondanom, hogy nem mindegy, hogy bebeszélt önbizalomhiányról van szó (jaj, rámjött fél kiló) vagy alátámasztottról (ma ő a harmadik, aki szerint el kellene felejtenem a csajozást).

2014. márc. 21. 23:41
 59/72 A kérdező kommentje:

"Nőként mindig tudna szexelni az ember, ha ezt szeretne."


Most itt miről beszélünk, szerinted?

2014. márc. 21. 23:43
 60/72 anonim ***** válasza:
...én már régen nem tudom miről van szó :) lemaradtam a saját kis világomnál, a swingernél... és elkalandoztam :)
2014. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!