Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik a prostilátogatás, akkor mit tanácsolnának ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azt már elégszer megtudtuk, hogy vannak hölgyek, akik nem nézik valami jó szemmel az ilyesmit. Akkor sem, ha szingli az illető.Viszont! Tegyük fel, hogy egy egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart, megtudja, hogy ő is jár hozzájuk. Mit mondana neki? Itt most épkézláb dolgokra, ötletekre gondolok, mert a fújjolás és megvetés nem igényel nagy tudományt.

2014. márc. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
33%

Nektek nem kell normális válasz csak magatokat győzköditek itt.

Szerintem aki pénzért szexel valakivel érzelmileg elég alacsony szinten van, és azzal még barátkozni sem óhajtok.

Az egyik legszebb, legkülönlegesebb dolgot az életben pénzért adni-venni...civilizált ember nem tesz ilyet.

2014. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
67%

"Nektek nem kell normális válasz csak magatokat győzköditek itt.

Szerintem aki pénzért szexel valakivel érzelmileg elég alacsony szinten van, és azzal még barátkozni sem óhajtok.

Az egyik legszebb, legkülönlegesebb dolgot az életben pénzért adni-venni...civilizált ember nem tesz ilyet."


Te még mindig nem fogod fel, hogy valakinek csak a prosti van ott lehetőségnek, ha szexelni akar, mert másképp egy lány se áll vele szóba?!...

2014. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:

"Az egyik legszebb, legkülönlegesebb dolgot az életben pénzért adni-venni...civilizált ember nem tesz ilyet."


Rendben van, akkor ha te is így gondolod, holnaptól kezdve az összes olyan nőt, akinek számítanak az anyagiak, kezdhetjük megbüntetni! Benne vagy? :)

2014. márc. 21. 22:54
 24/72 anonim ***** válasza:
50%

Azzal akivel nem áll szóba egy lány sem, az kinek a hibája? Az enyém, vagy minden nőé?

Valami oka csak van, hogy nem kellesz a lányoknak (gondolom te is ilyen vagy).

Lelki, érzelmi defektus, 160 centi, star trek fan vagy és matchboxokat gyűjtesz...

Csak tudod senkit sem érdekelnek a problémáid. Pont annyira ahogy az enyémek sem érdeklen másokat. Ha valami f*s az életedben azon változtatni kell. Nem sajnáltatni magad.

2014. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
Legyek empatikusabb és intelligensebb? Empátiáról: aki szerinted a kutyának sem kell, arról az emberről annyit, már elnézést, de szerintem a kutyát sem érdekli, hogy prostizik vagy sem. Intelligenciáról: bocsi, de nem értem :)
2014. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
23%

Ne irigykedjetek, hogy nem ti kapjátok a pénzt a prostik helyett! :)


"Nektek nem kell normális válasz csak magatokat győzköditek itt.

Szerintem aki pénzért szexel valakivel érzelmileg elég alacsony szinten van, és azzal még barátkozni sem óhajtok.

Az egyik legszebb, legkülönlegesebb dolgot az életben pénzért adni-venni...civilizált ember nem tesz ilyet."


Szerintem ezt a bullshitet te magad sem hiszed el!

Még ha úgy is gondolod a világ nem így működik sajnos, mert most ha a prostikat nem veszem bele akkor is lesznek, vannak olyan nők akiknek az anyagiak az elsődleges szempontok, és az ember (személyisége, satöbbi) csak a 10.ik.

2014. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:
49 %, most ellentmondtál magadnak. A 160 centin hogyan változtasson valaki?
2014. márc. 21. 23:00
 28/72 anonim ***** válasza:
Úgy látom, az én tanácsom elvérzett. :) Szép estét!
2014. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
0%

Létezik magasító műtét. Eltörik a combcsontot utána minden nap kicsit széjjelebb húzzák az eltört csontokat.

De úgyis csak kifogás kell nektek...

2014. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
46%
Hogy tessék? Mit tanácsolok? SEGÍTENI? Az égvilágon nem kötelességem egyetlen egy nyamvadt férfin sem 'segíteni' vagy azt tanáccsal ellátni. A prostitúció igénybevétele büntetendő dolog nagyon sok országban és államban, eteti a leánykereskedelmet, a rape culture-t, a szexizmust, a patriarchális társadalmat. A tanácsom az, hogy NE MENJENEK prostihoz, és szálljanak szembe a patriarchátusi normákkal.
2014. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!