Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik a prostilátogatás, akkor mit tanácsolnának ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azt már elégszer megtudtuk, hogy vannak hölgyek, akik nem nézik valami jó szemmel az ilyesmit. Akkor sem, ha szingli az illető.Viszont! Tegyük fel, hogy egy egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart, megtudja, hogy ő is jár hozzájuk. Mit mondana neki? Itt most épkézláb dolgokra, ötletekre gondolok, mert a fújjolás és megvetés nem igényel nagy tudományt.

2014. márc. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
51%

"Létezik magasító műtét. Eltörik a combcsontot utána minden nap kicsit széjjelebb húzzák az eltört csontokat.

De úgyis csak kifogás kell nektek..."


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!


Ki az a bolond aki bevállalná ezt? Hol élsz te? :)

Nem hiába, kevés ésszel áldott meg az isten titeket turbófeministákat!

2014. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 Költőnő? ***** válasza:
azért azt is kétlem, h orvos alacsonynyövés miatt jó szívvel tördelné egy amúgy egészséges ember csontjait....
2014. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:

"...és ezek a nők mégis hogyan ismernék meg azt a világot?""


Megmondom, hogyan! Beszélgessenek el olyan srácokkal, akiket semmibe nem néznek a nők. Én pl. ismerek egy olyat, akit sajnos nem áldott meg nagyon az ég a külsőségek terén. Másfél év alatt kb. 1000 (!!!) próbálkozása volt, nulla eredménnyel. fogalmam sincs, honnan veszi az erőt mindig, újra és újra, de ez szerintem egyszerűen döbbenetes!

2014. márc. 21. 23:17
 44/72 anonim ***** válasza:
0%

Keressetek utána nyugodtan, rutinműtét.

Vagyis dehogy is, inkább maradjatok ilyen semmirekellők.

2014. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
47%

"Normális nő ezek után nem fog szóba állni veletek."


És ti képviselitek a "normálisakat"? Hát akkor mentsen is meg az Isten tőletek!


Szerintem a kutya sem "élteti a prostitúciót", hanem csak abból a szemszögből is nézik a dolgokat akik abszolút nem menők a nőknél és ez a "mellékterméke", hogy fizet ilyenért.

(Megsúgom, hogy pl. én még nem voltam ilyennél, meg nem is óhajtok továbbra sem elmenni.)


De hát mit is várjon az ember a hozzád hasonlóktól aki elvárná, hogy valaki szilánkosra töresse a lábait érted "magasítás" céljából? :D

2014. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Rutinműtét? Én úgy hallottam, hogy egy elég hosszadalmas és fájdalmas eljárásról van szó. A csontot csavarokkal nyújtják, minden nap egy mm-t, tehát elég sokáig tart.
2014. márc. 21. 23:20
 47/72 anonim ***** válasza:

"Keressetek utána nyugodtan, rutinműtét.

Vagyis dehogy is, inkább maradjatok ilyen semmirekellők."


Bár csak az is "rutinműtét" lenne, hogy észt adnának az ilyen agyatlan idiótáknak is mint te! :D


El tudom képzelni milyen fasza is lehet, mivel nekem nem volt komoly törésem, de az is eléggé szar volt. :)

2014. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
59%
...de olyan srácok, akiket semmibe sem vesznek a nők, hol vannak? én még nem találkoztam velük. Talán, mert semmibe vettem őket. :) Már megint bocsi az ízetlenkedésért, de számomra olyan fura, hogy csak úgy beszélgetek majd valakivel, akit semmibe vesznek a nők. Ráadásul pont erről. Nem életszerű. Neten? Vagy hol?
2014. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Most pontosan mi a kérdésed, 76 %?
2014. márc. 21. 23:24
 50/72 anonim ***** válasza:

"én még nem találkoztam velük. Talán, mert semmibe vettem őket. :) Már megint bocsi az ízetlenkedésért, de számomra olyan fura, hogy csak úgy beszélgetek majd valakivel, akit semmibe vesznek a nők. Ráadásul pont erről. Nem életszerű. Neten? Vagy hol?"


Böngéssz egy kicsit a kategóriában, aztán találsz olyanok által kiírt rakás kérdést! :)

Vagy szerinted akiket semmibe vesznek azok majd el is mondják neked mi, hogy hol vannak?

2014. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!