Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik a prostilátogatás, akkor mit tanácsolnának ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azt már elégszer megtudtuk, hogy vannak hölgyek, akik nem nézik valami jó szemmel az ilyesmit. Akkor sem, ha szingli az illető.Viszont! Tegyük fel, hogy egy egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart, megtudja, hogy ő is jár hozzájuk. Mit mondana neki? Itt most épkézláb dolgokra, ötletekre gondolok, mert a fújjolás és megvetés nem igényel nagy tudományt.

2014. márc. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 Költőnő? ***** válasza:
#29, ezt ugye magad sem gondolod komolyan???? o.O
2014. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
76 %, ennyi? Ennyit tudsz, nem többet?
2014. márc. 21. 23:07
 33/72 anonim ***** válasza:
33%

29-es vagyok. De ha egy szerencsétlen férfit annyira frusztrál a magassága van megoldás.

Vagy ez már túl nagy "áldozat" a boldogságért?

De megint csak a kifogás...aki prostizni jár annak úgysem lesz normális barátnője, szóval nem mindegy mit gondolunk mi nők?

2014. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
39%

A 30-as hozzászólással nem tudom mi a bajotok.

Az a baj, hogy minden férfi agya a dugásra, erőszakra, drogozásra korlátozódik, ezért sem vagytok képesek felfogni ezeknél komplexebb dolgot.

2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 WheneverYouWant ***** válasza:
32%
A legnagyobb gond hogy ezeknek a nőknek fogalmuk nincs hogy valaki miért megy prostihoz... és arról se hogy pontosan mit történik ott... Ahelyett hogy megismernék azt a világot csak a beszólogatás megy.. mert a szüleik meg a társadalom azt verte a fejükbe hogy az rossz... az rossz...
2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:

".aki prostizni jár annak úgysem lesz normális barátnője"


Ezt honnan tudod?

2014. márc. 21. 23:10
 37/72 A kérdező kommentje:

"A 30-as hozzászólással nem tudom mi a bajotok."


Csak annyi, hogy egy állat! Semmi több.

2014. márc. 21. 23:11
 38/72 anonim ***** válasza:

"A legnagyobb gond hogy ezeknek a nőknek fogalmuk nincs hogy valaki miért megy prostihoz... és arról se hogy pontosan mit történik ott... Ahelyett hogy megismernék azt a világot csak a beszólogatás megy.."


...és ezek a nők mégis hogyan ismernék meg azt a világot?"

2014. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
61%
Normális nő ezek után nem fog szóba állni veletek. A prostitúció a nők kihasználása, és aki szerint ezzel nincs baj azzal nem lehet mit csinálni...
2014. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:

Jól lepontoztatok, pedig szerintem én voltam az egyetlen, aki vette a fáradtságot és próbálta körüljárni a dolgot, nem vagdalkoztam. Na mindegy. Azért én is felvetettem pár dolgot a válaszaimban, persze választ nem kaptam rá :)

Jó éjt!

2014. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!