Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik a prostilátogatás, akkor mit tanácsolnának ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azt már elégszer megtudtuk, hogy vannak hölgyek, akik nem nézik valami jó szemmel az ilyesmit. Akkor sem, ha szingli az illető.Viszont! Tegyük fel, hogy egy egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart, megtudja, hogy ő is jár hozzájuk. Mit mondana neki? Itt most épkézláb dolgokra, ötletekre gondolok, mert a fújjolás és megvetés nem igényel nagy tudományt.

2014. márc. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:

#1


Csak nem anyagi érdekeltséged van a dologban?

2014. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
22%

"A nők mindenbe belekötnek, segíteni pedig eszük ágában sincsen senkin"

Miért lenne kötelességünk segíteni bármelyik férfinak is? Ki vagy te?


Ha egy "egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart" szóval ha egy ilyen elmondaná, hogy járt prostinál (akárcsak egyszer is) onnantól nem állnék vele szóba.


Pénzért szexelni egy idegennel továbbra is undorító, alávaló dolog. Mindkét fél részéről természetesen.


25\l

2014. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Szerintem annyira azért nem lehet rossz a helyzet. Mármint az általad felsorolt szempontokból. A valódi ok szerintem kettő. Egyrészt kevés a munkahely, másrészt azok is kevés fizetést adnak. Ha belegondolsz, ezeknek a nőknek van egy lehetőségük, hogy bármiféle szakképzettség nélkül annyit keressenek, mint egy ügyvéd vagy banki középvezető. Ahogy hallottam, sok főiskolás/egyetemista lány is ezzel keresi meg a nyárra valót.

Akiket te mondtál, azokhoz szerintem sem lenne minden férfinak kedve. Vannak, akiknek persze mindegy, de azért nem mindenkinek.

2014. márc. 21. 22:14
 14/72 anonim ***** válasza:
44%

#12


Bizonyos fokig leegyszerűsítve a többség "pénzért" csinálja. Vagy ő adja, vagy kapja, mégha nem is "közvetlen" módon.

2014. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:

"Ha egy "egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart" szóval ha egy ilyen elmondaná, hogy járt prostinál (akárcsak egyszer is) onnantól nem állnék vele szóba.


Pénzért szexelni egy idegennel továbbra is undorító, alávaló dolog. Mindkét fél részéről természetesen.

"


Tudod, ahogyan az apró betűs kiegészítésben is írtam, azért került ki ide a kérdés, mert reméltem, hogy az ellenzők valami értelmes, használható dolgot írnak!

2014. márc. 21. 22:16
 16/72 anonim ***** válasza:
27%
Ti csak most is kifogásokat kerestek...de így az 100000. ilyen kérdésnél már nem is annyira szánalmas. Valóban.
2014. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
58%

6-os, 10-es vagyok

Lehet ezt szépíteni. De csak tegye fel mindenki magának azt a kérdést, hogy szeretné-e ha a lánya (vagy a fia) ezt a szakmát űzze és mindenféle idegen férfiak éljék ki rajta a vágyaikat. Szerintem mindenkinek nem lesz a válasza. Akkor ez annyira mégsem lehet jó dolog.

2014. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
60%

17-es végre rátapintott a lényegre. Köszönöm :)

Gondolkozzatok el azon amit mondott.

2014. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
20%

"6-os, 10-es vagyok

Lehet ezt szépíteni. De csak tegye fel mindenki magának azt a kérdést, hogy szeretné-e ha a lánya (vagy a fia) ezt a szakmát űzze és mindenféle idegen férfiak éljék ki rajta a vágyaikat. Szerintem mindenkinek nem lesz a válasza. Akkor ez annyira mégsem lehet jó dolog."


Tegye fel mindenki magának a kérdést, hogy szeretné e hogy a fiából boldogtalan, magányos szűz legyen?! Szerintem mindenkinek nem lesz a válasza. Akkor ez annyira mégsem lehet jó dolog.

2014. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:

81 %, a 6-os és 10-es választ is te írtad! :)


49 %, azt hittem, van saját, épkézláb mondandód.

2014. márc. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!