Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni egész életemben? 16L

Figyelt kérdés

Még soha nem volt senkim, mégcsak nem is csókolóztam soha. Nem akarom megint megkapni azt hogy még korai emiatt aggódnom mert szerintem már bőven itt lenne az ideje. Még a nálam sokkal rondább lányok is 'elkeltek'! Szerintem külsőleg rendben vagyok. Nem tartom magamat csúnyának. Nem vagyok rib @nc. Nem iszom, nem cigizem nem menőzök facebook-on kamu Louis Vuitton cuccokkal. Csak egy egyszerű lány vagyok. Nem ártok senkinek, nem keresem a bajt. Mások szerint spontán vagyok és vicces. Jókat lehet velem beszélgetni.

Mi a baj velem? Mit tettem amiért senkinek nem kellek? Tetszik valaki de valószínűleg ő is csak barátként tekint rám.

Örök egyedüllétre vagyok ítélve? Van/volt még valaki ilyen helyzetbe? Ebbe bele kell törődni?

Olyan jó lenne ezt megbeszélni.

16L



2014. márc. 29. 19:40
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Ne halj már bele. Nekem 18 évig nem udvarolt semmilyen srác mégis kibírtam. Azóta túl vagyok már két hosszabb kapcsolaton meg pár röviden is.
2014. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

Akkor számoljunk. Tegyük fel, hogy 14 éves korodban váltál testileg és lelkileg is annyira éretté, hogy elkezd a fiúkat nézni és párkapcsolaton gondolkodni. Most vagy 16 szóval 2 év telt és és hátravan még legalább 40 év amikor pasizhatsz.

Nyilván vége van mindennek 40 év múlva is minden ugyanígy lesz mint most, még középsuliba fogsz járni ahol egyetlen fiú sem akart még udvarolni...

2014. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Neked még nem udvaroltak soha? Ó te szegény. Én mit szóljak 20 éves férfi létemre még egy lánynak se tetszettem, aki 100 kiló alatt volt és nem szellemileg visszamaradott.
2014. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjatok ku rv@ kedves 'ironikus' válaszolók de 16 évesen már sokmindennek kellett volna történnie. Amúgy igen. Ha 75 évesen halnék meg akkor már sikeresen túl vagyok életem 20%-án. Gondolom azért vagytok ilyen aranyosak mert ti szerencsésebbek voltatok. Ebben az esetben békén lehet hagyni. Normális válaszokat akarok, nem kioktatást! :)
2014. márc. 29. 19:49
 15/50 anonim ***** válasza:

Hat ismerkedjunk kerdezo.

19f

2014. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

JEEEEEEEEEEEEEEEEE Matek fakt...


gratulálok, ne sajnáltasd már magad...

szopó azt kész csá

2014. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

22 éves férfi vagyok. 8 éven keresztül udvarolgattam lányoknak, volt, hogy egyetlen személyt 2 évig próbáltam hajkurászni, mindhiába. Észre sem vettek, nemhogy még jeleket adjanak... Akkor most szúrjam tökön magam, vagy mi?!


Az élet megy tovább. Van, akinek könnyebb, van, aki vért izzad érte. Utóbbi esetben legalább jobban értékeled majd.

2014. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 20 éves lány vagyok, akkor én mit szóljak?
2014. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy egyesek ilyen könnyen elviselték ezt. Én nem ti vagyok és igen szerintem jogos hogy zavar mikor már a 100 kilós csajnak is van valakije meg minden bunkó ribizlinek csak nekem nem. KÖRÜLÖTTEM MINDENKI BOLDOG. Ne mondjátok már hogy titeket ennyi idősen nem ez foglalkoztatott. Még gyerekszerelmem sem volt.
2014. márc. 29. 19:53
 20/50 anonim ***** válasza:

Figyu,ha így állsz a dolgokhoz,soha nem fog megesni az első csókod.

Ne parázz rá a dologra ennyire.

Az,hogy nem cigizel,nem iszol,nem vagy fb rib. anc,kifejezetten jó dolog,hatalmas pozitívum.

Ennyi idősen aligha jönne el az igazi. Az egyik barátom mondta amikor épp emiatt nyafogtam,hogy az igazira azért kell várni,nehogy ráunjunk. És valóban,igaza volt!

Én 15 évesen csókolóztam először,én is hasonlóképp vélekedtem az adott témáról,mint Te,és láss csodát,középsulis lettem,és megvolt az első csókom. :)

Ne így állj hozzá a dolgokhoz,mert a végén épp eme mentalitásod miatt fogod taszítani a jövőbeli pasijaid.

Úgyhogy fel a fejjel,16 évesen még javában előtted az élet,tanulj,szórakozz,élvezd az életet,találd meg az arany középutat.

A szerelem majd jön amikor jönnie kell! :)

De persze Neked is tenni kell ezért.

Adj magadra,légy optimista,sokszínű,lássák Rajtad,hogy más vagy a többinél,egy olyas valaki,aki igazán tud szeretni,és vágyik arra,hogy szerethessen.

Nah,fel a fejjel! :3

16/F

2014. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!