Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni egész életemben? 16L

Figyelt kérdés

Még soha nem volt senkim, mégcsak nem is csókolóztam soha. Nem akarom megint megkapni azt hogy még korai emiatt aggódnom mert szerintem már bőven itt lenne az ideje. Még a nálam sokkal rondább lányok is 'elkeltek'! Szerintem külsőleg rendben vagyok. Nem tartom magamat csúnyának. Nem vagyok rib @nc. Nem iszom, nem cigizem nem menőzök facebook-on kamu Louis Vuitton cuccokkal. Csak egy egyszerű lány vagyok. Nem ártok senkinek, nem keresem a bajt. Mások szerint spontán vagyok és vicces. Jókat lehet velem beszélgetni.

Mi a baj velem? Mit tettem amiért senkinek nem kellek? Tetszik valaki de valószínűleg ő is csak barátként tekint rám.

Örök egyedüllétre vagyok ítélve? Van/volt még valaki ilyen helyzetbe? Ebbe bele kell törődni?

Olyan jó lenne ezt megbeszélni.

16L



2014. márc. 29. 19:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

16? Jajj de le vagy maradva...

Csak mondom, hogy én most 20 évesen csókolóztam először...

20/L

2014. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy elég nőies, jó értelemben "kihívó", nem kelted fel "úgy" a fiúk figyelmét. Nemsokára 30 leszek (ráadásul pasi), soha nem volt sikerélményem, nem volt senkim, nincs semmilyen tapasztalatom (részben az én hibámból, igen), szóval te hozzám képest még majdnem gyerek vagy. Legyél kicsit vagányabb, nőcisebb, ne csak haverkodj a fiúkkal, mutasd meg az értékeidet, hívd fel magadra a figyelmet, biztosan akad majd valaki.
2014. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Nem kérek privátokat ahhoz kapcsolódóan hogy hol lakom. Én próbálkozom. Tetszik valaki csak szerintem pont lesz @r. És szoktam kezdeményezni nála.
2014. márc. 29. 19:57
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért nem történik semmi?

Mert nem mersz élni, a saját komfortzónádon kívül még csak kitekinteni se mersz. Pedig ott történnek a jó dolgok.


Tudod miért nem kellesz senkinek?

Mert rinyálsz és sajnáltatod magad. Az ember kisugárzása mindent elárul magáról. Rólad valószínüleg süt a kétségbeesettség és a szeretetéhség. Ki akar egy ilyen emberrel kezdeni? Én aztán nem...


Sürgősen változtass a hozzáállásodon, mert annyira meg fogod szokni a rinyálást, hogy egy eviselhetetlen, hisztis, kapcsolatfüggő kibírhatatlan nőszemély lesz belőled. Így sosem leszel boldog.


Ha egyedül nem tudsz boldogulni az életben és boldog lenni, akkor hidd el, mással sem fogsz az lenni. Valami midnig lesz, ami miatt elégedetlenkedsz majd. Kapd össze magad sürgősen!

2014. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Nem gondolom úgy hogy lenne bármiféle értékem amit megmutathatnék.
2014. márc. 29. 19:59
 26/50 A kérdező kommentje:
19:59 nem hisztizek. Egyszerűen csak nyugtalanít hogy nem történik semmi. Nem ismersz. Nem hibáztatok senkit. Akkor már inkább magamat utálom. :)
2014. márc. 29. 20:02
 27/50 anonim ***** válasza:
Imádom a nyafizós fejedet kérdező :P
2014. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, ha magadat utálod, akkor hogy várod el hogy más szeressen? Ezen érdemes lenne elgondolkozni.
2014. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont!!!
2014. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Én csak nem látok magamban semmit. Régebben mondjuk fél éve még sokkal jobb volt az önértékelésem, de mostmár mindennel bajom van magammal kapcsolatban és szerintem jogos. Nem lehet hogy az összes körülöttem lévő emberben van a hiba. Egyre visszataszítóbbnak látom magam de nem szándékos.
2014. márc. 29. 20:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!