Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihetek egy valofelbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek egy valofelben levo ferfinek, aki meg otthon el?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve vagyunk egyutt a parommal. Nagyon szeretem, nagyon jo vele, de megsem tokeletes minden. Szeretne elvalni de a felesege nagyon megneheziti. Ongyilkosaggal fenyegetozik meg, hogy kiforgatja mindenebol vagy agyerekekkel zsarolja.

Mit tehetnek, hogy minnel elobb vege legyen ennek az alapotnak?

Arra gondoltam, hogy megkeresnem a feleseget es elmondanm neki, hogy szeretjuk egymast es engedje el.

A parom nem tud mit tenni es nagyon rossz ilyen keveset lattom.


2014. ápr. 10. 14:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Ha két év alatt nem lépett, akkor nem is akart. A többi csak kifogás.
2014. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Semennyire sem, mondom ezt férfiként. Kb. ezekkel az indokokkal lehet hülyíteni évekig a szeretőket.
2014. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Megkeresnéd a feleséget mint a dedóban? Ha veled akarna élni már elvált volna a többi csak duma.
2014. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit is igaz lenne, a minimum az lenne, hogy elköltözzön otthonról.
2014. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Amit eddig az életben magam körül láttam, az alapján a felét nem hinném el annak, amit a párod mond. Az esetek 90%-ban a feleség ilyenkor a szeretőnek még csak a létezéséről sem tud, nemhogy válófélben lennének. Ezzel csak téged etet.
2014. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Komolyan nem hiszem el, hogy vannak még nők akik bedőlnek ezeknek a demagóg meséknek.
2014. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Nem vagytok együtt a pároddal.

Nincs párod.

Neki van felesége és szeretője.

2014. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem hazudik nekem en tudom, hogy szeret es a feleaege csak a penz miatt csinalja. O meg csak a gyerekek miatt van meg otthon.
2014. ápr. 10. 14:59
 9/38 anonim ***** válasza:

Ezt a feleség mondta neked? Nem hinném.

De csak keresd meg a felségét, hadd boruljon a bili.

2014. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Szóval meg tudod állapítani hogy mikor hazudnak neked mikor még írni sem tudsz. Tim Roth beájulna.
2014. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!