Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihetek egy valofelbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek egy valofelben levo ferfinek, aki meg otthon el?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve vagyunk egyutt a parommal. Nagyon szeretem, nagyon jo vele, de megsem tokeletes minden. Szeretne elvalni de a felesege nagyon megneheziti. Ongyilkosaggal fenyegetozik meg, hogy kiforgatja mindenebol vagy agyerekekkel zsarolja.

Mit tehetnek, hogy minnel elobb vege legyen ennek az alapotnak?

Arra gondoltam, hogy megkeresnem a feleseget es elmondanm neki, hogy szeretjuk egymast es engedje el.

A parom nem tud mit tenni es nagyon rossz ilyen keveset lattom.


2014. ápr. 10. 14:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A "válófélben" meg nemhogy erős túlzás, de teljesen alaptalan állítás a leírtak alapján.
2014. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodtam rajta, hogy ez troll kérdés-e. Egyszerűen nehéz elhinnem, hogy valaki ennyire hü.., bocsánat, naiv lehet.
2014. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Én már biztos vagyok benne, szóval..


Gyíkok... Én leléptem!

2014. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy huly@ztek de tanacsot senki nem tud adni.

Talan ti is voltatok szerelmesek es ketsegbe esettek.

2014. ápr. 10. 15:35
 35/38 A kérdező kommentje:
Egyszer mar szakitottam vele, abban remenykedtem akkor dontesre kenyszeritem de az nem jott be.
2014. ápr. 10. 15:37
 36/38 anonim ***** válasza:

Már leírtam egyszer a megoldást, öntudatos nő akkor is kirakja az őt hülyítő férfit, ha az neki lelki fájdalom és anyagilag is súlyosan érinti.


Azt a nőt pedig, aki nem óvja méltóságát, előbb-utóbb könnyű nőként kezdik kezelni. Nős férfi a szeretőjét, bizony már könnyű nőként könyveli el, és csak ennek megfelelően becsüli is.


36F

2014. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

itt nem arról van szó, hogy akarunk-e hanem, hogy tudunk-e illetve, hogy érdemes-e neked építő, hasznos tanácsot adni?

ha eleve olyan hülye vagy, hogy nős, gyerekes férfival kezdesz? pláne ha olyan hülye vagy, hogy ilyeneket írsz:

"Arra gondoltam, hogy megkeresnem a feleseget es elmondanm neki, hogy szeretjuk egymast es engedje el."

Kezdjük ott, hogy a te "párod" az egy másik nőnek a férje. Gondolod, hogy csak úgy elkéred a férfit attól a nőtől akinek a férjével kúr*sz? A sztorinak nyilván van egy előzménye! Az ugye kizárt, hogy addig egész jól megvoltak amíg te harmadik félként be nem száltál a képbe és el nem kezdted szo*pni a foglalt fa*szt? Az egész sztoriban a gyerekeket sajnálom leginkább akiknek nyilván extra jó, hogy a szüleik ilyen jól megvannak... Szóval érezd magad ku*rvára leba*szva! Még az is ablakon kidobott energia, hogy leírtam ezt pár sort, nemhogy még "hasznos" tanácsot adjak... még ha lehetne is egy ilyen elbas*zott helyzetbe...

2014. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kardinális az a mondatod, hogy szeretnél neki hinni! Mert nyilván szavahihető az a férfi aki megcsalja a feleségét. Nyilván még sohasem hazudott nőnek, de legfőképp neked sohasem hazudna! Nyilván, mert te szeretnél neki hinni, szóval nyilván igazat mond. Nyilván nem hazudhat otthon is pluszban neked is. Továbbá nyilván a feleség a fő gonosz a sztoriban és nyilván nem te, de leginkább nem az a férfi aki kavarta a sza*rt! Nyilván ha együtt lennétek nem csalna meg és ha esetleg szülnél neki gyereket akkor nem menne másik nőhöz és hagyna ott csak úgy... Nyilván egy ilyen férfi mint a szóban forgó, baromira nagy ajándék az élettől, neked nyilván... Nyilván felesleges lenne egy kicsit is gondolkodni...
2014. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!