Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihetek egy valofelbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek egy valofelben levo ferfinek, aki meg otthon el?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve vagyunk egyutt a parommal. Nagyon szeretem, nagyon jo vele, de megsem tokeletes minden. Szeretne elvalni de a felesege nagyon megneheziti. Ongyilkosaggal fenyegetozik meg, hogy kiforgatja mindenebol vagy agyerekekkel zsarolja.

Mit tehetnek, hogy minnel elobb vege legyen ennek az alapotnak?

Arra gondoltam, hogy megkeresnem a feleseget es elmondanm neki, hogy szeretjuk egymast es engedje el.

A parom nem tud mit tenni es nagyon rossz ilyen keveset lattom.


2014. ápr. 10. 14:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy beadja a válást ha kiderül, hogy a férjének szeretője van. Ha pedig neked ilyen férfi kell, akkor egészségedre. De ne hisztizz ha téged is csalni fog.
2014. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam mar, hogy esetleg azt hazudom terhes vagyok.
2014. ápr. 10. 15:16
 23/38 anonim ***** válasza:
Ha amiatt választ téged, mert azt hazudod, terhes vagy, akkor megkapod, amit akarsz. És boldog leszel szerinted? És mennyire lesz tartós egy hazug alapokra, taktikára helyezett kapcsolat? Tanuld még az életet inkább.
2014. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Látom téged is a lyukadért szeretnek, nem az eszedért...
2014. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Hát csak gratulálni tudok neked... Az olyan nő, aki férjén kívül másnak is hajlandó gyermeket szülni már sok jóra nem számíthat, ha meg ráadásul a férfi akarata ellenére, akkor már minimális megbecsülést sem érdemel.


36F

2014. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
23# A kapcsolat már most is hazug alapokon nyugszik, és két éve tart. :)
2014. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Bár nekem kezd nagyon troll kérdésnek tűnni a dolog, mert véletlenszerűen ennyire h*lye nem lehet valaki.
2014. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26-os, nézhetjük így is. Csak én ezt a jelen felállást nem nevezem kapcsolatnak.
2014. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ja igen, inkább viszony. :)
2014. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom mit tehetnek hogy vegre egyutt legyunk.
2014. ápr. 10. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!