Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! A szegényebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! A szegényebb vagy a gazdagabb lányok/nők vágynak inkább jómódú férfira?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy inkább a szegényebb lányok..ti hogy látjátok? Lányok? Csak őszintén!
2014. ápr. 30. 15:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
nem p@csösködtek lett volna
2014. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

#5 Én most nem a pénz-szeretetről és szükségről kerepeltem neked. Hanem inkább arról, hogy valaki elutasítja az anyagi javakat szolgáló értékrendet. Vannak, akik okosan be tudják osztani a keveset. Vannak, akik nem anyagiasak és nem is igénytelenek. Ezt raktározd el magadba, jó?

Másrészről pedig, nem mondtam, hogy szemét dög vagy, amiért így vélekedsz. De megsúgom: a férfi nem attól férfi, hogy eltartja a családját.


#9 "Minden emberben benne van ez." Nohát, mondd ezt egy olyan manusnak, aki elvből elutasítja a márkás cuccokat.

Nem. Nem lehet mindenkit egy kalap lá venni. Sem neked, sem az ötösnek. Sok féle ember van, sok féle felfogással és akár hiszitek, akár nem, Tényleg járkálnak olyan emberkék ezen a Föld nevű bolygón, akik totálisan szembemennek azzal, amiket ti itt szépen leírtatok.

Van valóság alapja a mondandótoknak, de nem feltétlenül igaz.

2014. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%

én sem nélkülözök ami kell megvan, de sosem érdekelne a pénz,ez a pénz istenű zsidó ge*cikre illik nem az emberre :DD



ez a 60%os meg ku*rva ironikus mert az ilyen nagypofájú nőknek van papucs pasija, mert ha nem már megnevelt volna rég :D és kuss lenne! nem ilyen olyan elvárásaid hehe :D na de ezt nem sértésnek csak vicces volt .

2014. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
A statisztikák 100 embert vesznek górcső alá. Ha abból 90 x-et mond, akkor x az átlag, a normál, egyszóval a sztenderd. 90 embernek számít a pénz, mert jobb lenne nem fázni télen, jobb lenne megvenni azt a ruhát amit szeretne, autóval menni ide-oda, kirándulgatni, több időt a családdal lenni, enni, tapasztalni, kihasználni, élni az életet gondtalanul. És nem a pénzen agyalni. És ehhez nem gazdagság kell, csak annyi amennyi épp elég. És szerintem, a jómódú pont ilyen. Az még nem gazdag, ellenben már tehetős.
2014. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

Na hiszen! 80000 Ft-ot ossza be az ember ügyesen! Éhen halni nem elég!

De ha annyit keres is, tud érte tenni, hogy többet keressen! Csak akarni kell!

Lehet látni egy emberen mennyire rátermett, akarja-e.

Akkor mitől férfi? Hogy végigrinyálja meg tutyimutyiskodja az életét, a feleségéről meg gyerekiről meg gondolkodni nem tud?

Nem elég az, hogy lóg egy tök a két lába között!

Innentől kedve én nekem nincsen több hozzászólni valóm a témához!

2014. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
A pénzt még mindig nem lehet megenni, illetve meginni. Nem fog viszont szerezni és nem tudod vele megváltani a világot. A pénz önmagában semmi. Mi emeljük pódiumra és borulunk le előtte.
2014. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Pardon, javítok: szeretni.
2014. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Nyugi! Itt már úgyis én vagyok a főgonosz :)
2014. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

férfi legyen férfias ezt vallom e szerint élek,de az ku*rvára nem férfias h egy nyafogó elvárásokkal teli naplopó jött ment senki nő elé teszik a javakat :D az vesztes!!!..nem férfi. keressen akármennyit a világon.

és ez a lényeg :D

kicsit elkanyarodtam :)

2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

#15 Te azt hiszed, most jól megaszontad, mi? Képtelen vagy elviselni más véleményt? Ha vitázni akarsz, állok elébe, de akkor legyél kellően nyitott és objektív. Itt nem vérremenő csatákat kell vívni, mi csupán Beszélgetünk. ki-ki elmondja a saját véleményét, esetleg változtat rajta, hozzátesz. Nem kell vérig sértődni.


A kérdésedre válaszolva pedig, ha tovább tekintenél a társadalom által idealizált férfi képen, miszerint "neki kell a pénzt keresni", máris lépnél egy szintet. Egyszóval: Nem - nem a férfinak kell keresni a pénz és eltartani a családot. A családnak együtt kell működnie, egyik félnek sem kell beleszakadnia a munkába. És a munkamegosztás nem egyenlő a rinyálással.

2014. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!