Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! A szegényebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! A szegényebb vagy a gazdagabb lányok/nők vágynak inkább jómódú férfira?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy inkább a szegényebb lányok..ti hogy látjátok? Lányok? Csak őszintén!
2014. ápr. 30. 15:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Persze Desmons!

Nagy férfi vagy te!

Velem is csúnyán beszéltél :(

2014. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Én nem aszontam meg semmit, csak most én lettem lefikázva!
2014. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
49%
Ha meg nem csak a férfi dolga a pénzkeresés, akkor meg ne parádézzanak ha a nők többet keresnek véletlenül! Mert az is b..ssza a férfiak csőrét az önbecsülésük miatt!
2014. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
#22 Akkor talán gondolkozz el rajta, miért. Talán a tálalás a probléma, esetleg a reakció vagy a gondolatmenet hibádzik.
2014. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
#23 Normális, egészséges embernek nincsen önértékelési problémája és kisebbségi komplexusa.
2014. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

egyszer sajátosan fogalmaztam rólad is ez tény :D de ez is jó tanács volt,ha nem férfi akit választasz te sem lehetsz igazi nő.és sok hülyeséget beszélsz majd ahogy tetted is :D



a többi vélemény, tanács volt elmondva általánosságban.:) én csak jót akarok még a rosszal is.:DD



ja igazat szól a 71%os is!! :D

keress olyat aki tudja mit akar és határozott, akkor nem ér majd meglepetés meg nem fog kínlódni minden sza*rért.

2014. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Akkor csókolózzatok össze a 71%-sal, milyen bölcs emberek is vagytok!

De én nem élek nyomorban az tuti!

2014. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
#27 : Egyedül mire lennél képes? Te elvárod hogy éljen külön, legyen egzisztencia meg minden. Te mit tudsz felmutatni azon kívül hogy ha úgy tartja úrinő kedved néha akár még főzöl is neki valamit?
2014. ápr. 30. 16:04
 29/40 anonim ***** válasza:

te vagy rászorulva nagyon is meg egy kis khm khm re :D próbálkozz hátha bejössz neki a neveletlen stílussal :D


de am nem hiszem h érdekel bárkit is h te miben akarsz élni vagy nem :D csak beszélgetünk és ku*rvára nem rólad szól a téma szal sia.

2014. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Jaj de vagány csávó is lettél hirtelen! Ha nem rólam szól akkor nem kell velem beszélgetni nagyokos!
2014. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!