Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! A szegényebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! A szegényebb vagy a gazdagabb lányok/nők vágynak inkább jómódú férfira?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy inkább a szegényebb lányok..ti hogy látjátok? Lányok? Csak őszintén!
2014. ápr. 30. 15:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
én felvilágosítottalak mint több tucat másik hülyét itt az oldalon te pattogsz itt h vegyenek észre :DD
2014. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna leszólva a véleményem, mert én nem szóltam senkihez csak a kérdezőhöz, aztán itt valaki nekem kezdett el pattogni, akkor én sem pattogtam volna!

Neked a szemedet sem kell látnom ahhoz, hogy lássam , hogy egy kretén vagy!

2014. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Mást se tudsz csinálni csak D betűs vihogásaidat küldözgetni, hátha ír neked néhány csaj!

Szánalom!

2014. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

baj ha jó kedvem van? :D

persze csak arra várok h basz*nálakfalváról rám írjon vmi elmebeteg hozzád hasonló lány...

2014. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nana, gyerekek. Hátrább az agyarakkal, ne szapuljátok egymást.

DDesmons, sem a mostani válaszaid, sem pedig a régebbi, más témákhoz való hozzászólásaid alapján nem vagy szimpatikus. Nem foglak leugatni, de moderáld magad. Vedd észre, miket írsz. Kérlek.

60%-os, neked pedig legalább annyi eszed legyen, ha elkezd hergelni, nem folytatod. Vagy rendezd le privátban.


Ez nem Rólatok szól. Szabad véleménynyilvánítás van ugyan,de nem ti vagytok a központi téma, gyerekek. Most pedig, mielőtt nagy buzgón, sértődötten nekem estek, megjegyzem, felesleges erőfeszítés. Ne személyeskedjünk.

2014. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

nem vagyok gyerek, a másik h örülök, mert

nem volt célom sem eddig, sem ezután h bárkinek is (legyen akárki) szimpatikus legyek..ha neked ez fontos hajrá...

a vége viszont igaz.

2014. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Bármelyik vágyhat, a szegényebb ugye a jobb anyagi helyzet reményében. Mégis azt mondom, hogy nem is kérdés, hogy a gazdagabb nők választanak inkább hozzájuk hasonló színvonalon élő párt. Már megszokták azt a színvonalat, amin élnek és ritkán hajlandóak belőle lejjebb adni egy csóringer miatt. Maximum az idősödő, gazdag nők tartanak szívesen ki csóró, de fiatal, jóképű szeretőt.

Persze kivételek mindig vannak, nem azt állítom, hogy minden gazdag nő feltétele, hogy a párja is gazdag legyen.

Egy szegényebb néha jobban tudja tolerálni a másik szegénységét.


Hosszabb távú kapcsolatokban úgy látom, hogy többször házasodnak, vagy élnek együtt hasonló anyagi helyzetű emberek, ritkán választ menő üzletember létminimum alatt élő takarítónőt vagy gazdag üzletasszony minimálbérből élő gyári munkást élete párjául.

2014. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szerintem kb egyenlően. A szegényebb ki akar törni a szegénységből, a gazdag meg már hozzászokott a sok pénzhez es nem adja lejjebb.
2014. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

A gazdag lánynak a fiú nélkül is megvan minden anyagi dolog amire vágyik, szóval neki maga fiú kell. Annyi az elvárása, hogy ne legyen a pasas lúzer. Konkrétan: nem lehet azt elvárni egy gazdag lánytól, hogy még a barátnőivel lemehet drágább szórakozóhelyekre, utazásokra, akkor aikor összejön egy fiúval, ő fizessen lány létére mindent, mert annak nincs pénze, vagy pedig mondjon le mindenről amit egyébként megengedhetne magának, és amiket szeret. Tehát egy gazdag lánynak az a fontos, hogy hozzá hasonló legyen a fiú.

A szegény lányok közül pedig azok hajtanak a pénzes férfiakra, akik nem hajlandóak tanulni,dolgozni, törekedni az életben, és más hátáról akarnak meggazdagodni.

2014. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
5-os! Na pont ezzel van a gond! Hogy igy gondolkozol, hogy mennyit keres a ferjed, stb... Es te mennyit keresel meg??? Mi az amit te teremtesz meg magadnak?? Tipikus esete vagy annak, amikor a no sem dolgozni nem akar, se nem szorgalmas, sem tanulni nem akar, sem vagyona nincs, de valami relytelyes ok miatt azt kepzeli, o megerdemli hogy valaki eltartsa mint egy hercegnot. Ha jobb eletet akarsz tegyel erte! De ne ugy, hogy masokat kihasznalsz, hanem ugy hogy dolgozol!!
2014. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!