Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/149 anonim ***** válasza:
97%

" férfiaknak csak a rossz nők és nem a jók kellenek."


A nők is szeretik a kicsit "rossz" fiúkat,sőt azt is szeretik ha titokzatos vagy mert,majd megöli őket a kiváncsiság a személyeddel kapcsolatban!Sztem az a baj,hogy nem vagy elég rámenős,domináns egy nőnél és ezért nem kezelnek úgy téged,ahogy szeretnéd..!

2009. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/149 anonim ***** válasza:
89%
na pont az efajta hisztis "hímektől" mászok a falra.. vegyél erőt magadon, és ne hajkúrászd a boldogságot mert akkor nem fog eljönni. ha nem várod, megtalálod. és attól még hogy ilyen makacs önsajnáltató vagy, nem biztos hogy neked van igazad. megjegyzem hogy nekem se volt valami sok barátom, és nagyon hosszú távon sem, csakhogy én megértettem hogy sokszor velem volt baj, és nem csak ők a hibásak. sok sikert neked ehhez :)
2009. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/149 anonim válasza:
93%
22évesen itt nyavajogsz? Van aki 30évesen se találja meg a megfelelőt, és attól még lehet nagymenő, hetente lehet mással, attól még csak szexuálisan van kielégítve, úgyhogy még csak nem is "darabszámtól" függ, járj nyitott szemmel, ennyit tehetsz a többi szerencse kérdése. Azt hiszed ezzel vagy még rosszabb helyzettel egyedül vagy? Vagy csak 1-2 embert érint? Baromira nem, egyébként te a férfitól még elég messze lehetsz, de ez nem baj, hisz még "csak" 22 vagy.
2009. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/149 anonim ***** válasza:
79%
Van egy kedvenc sorozatom, a Jóbarátok, és van abban egy időszak, amikor Ross összejön az egyik diákjával, és Rachel pedig a diák apjával, aztán egyszercsak az a pasas elkezdi kiönteni Rachelnek a szívét... Rachelnek elege lett, hogy neki nem egy síró óvodás kell, hanem egy férfi...
2009. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/149 anonim ***** válasza:
93%
Szóval mindenki hülye,csak te nem. Ha mindig így jársz, el kéne gondolkodni mit csinálsz rosszul. Mert nem minden nő egyforma.
2009. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/149 anonim ***** válasza:
100%
na, szegény kérdező.... kaptál már mindent, és ha elolvasod még egyszer a válaszokat megtalálod benne az igazságot, mert már megírták, de összefoglalom neked, ha még csak 21 vagy és két kapcsolat az ami ilyenné tett, hoyg így beszélsz, akkor valóban tarts szünetet, nézz magadba, de járj nyitott szemmel, ne hajtsd a boldogságot, egyszer eljön magától, és azért hidd el, van nörmális nő. én is az vagyok, 39 évvel, két gyerekkel és a harmadik pasival, mégsem panaszkodok, pedig .... :-(( de ez itt a Te kérdésed most, szóval fel a fejjel.
2009. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/149 anonim ***** válasza:
89%
Csak erre az útra ne tévedj,mint ez a him: [link] ő se értette,miért nem szeretik a nők,és miért nincs kapcsolata..,pedig jól néz ki,megvan mindene,és mégis egyedül van..!Sztem egy kicsit magadban kéne keresni a hibát,hogy miért nem sikerül egy nőt sem meghóditanod?!Mielött még igy általánositasz a nőkkel kacsolatban...
2009. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/149 anonim ***** válasza:
87%

16:13-asnak üzenem:


Én is így jártam, illetve majdnem így. Külön írtam egy gondosan megszerkesztett karácsonyi jókívánságot, erre letud ennyivel, hogy: köszi!


Hát rohadt mérges vagyok!

2009. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/149 anonim ***** válasza:
91%

"Minek legyek, kedves, megértő, udvarias, normális és minek probálkozzak, ha, úgy is mindig az a vége, csak egy váll amin sírni lehet.:(( Lehet tényleg ezt érdemlem! "

Azért, mert előbb vagy utóbb azt kapod vissza amit adsz, csak megfelelő személynek kell adnod. Egyébként ennek csak úgy jönnie kellene magától...


Pelyhestökű, ha- ha-ha-ha ez jó.

2009. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/149 anonim ***** válasza:
92%

Drága Kérdező!

Ha a kacsa nem tud úszni,nem a víz a hülye!Gondolkodj el szépen,hogy ez mit jelent!Megkeseredett,besavanyodott kis lúzer...

2009. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!