Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívő lány vagyok, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő lány vagyok, komoly hitem van. A Biblia tiltja a paráznaságot házasság előtt de én állandóan felizgulok, benedvesedek. Nagyon nehéz türtőztetnem magam. Van valaki még így vele?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok van-e még így valaki és kérem értelmes válaszokat írjatok.

16/L



2014. máj. 21. 14:00
1 2 3 4 5 6
 11/52 Noydra ***** válasza:
65%

9: Nem kell mindent szó szerint venni benne?

Ja, innentől hülyeség az egész :D

2014. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
75%
2014. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
44%
Noydra: Végre valaki teljesen egyetért velem. : D
2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 Andrea Henrietta ***** válasza:
50%

A te korodban én is így voltam ezzel. Szentül meg voltam győzödve, hogy a házasságig (vagy max az eljegyzésig...) senki hozzám sem fog érni.

Egészen addig, mig az első barátom el nem kezdett "ott" kényeztetni. Kb 19 évesen sutba dobtam az egészet.

Különben is több értelmezés is van ezzel kapcsolatban:

1. Isten miért teremtette volna a szexet olyan élvezetesre, hogyha csak a gyerekcsinálás miatt lenne rá szükség...?

2. Bárhogyan is nézzük a 21. században élünk. Bármennyire is hívő az ember, nem tudsz többezer éves normák szerint élni.

3. A biblia a falánkságot is megveti, mégis minden hívő, pap és stb imád jókat enni... na jó, ez nem felétlenül jön ide, de próbáld meg levonni a prhuzamot.

4. Attól, hogy felizgulsz és benedvesedsz (de szerintem ha még ki is elégíted magad) attól még nem fogsz elkárhozni.

Én annó megkérdeztem a vallástanáromat, aki papa is volt egyben, és a biblia csak a férfiak maszturbációját tekinti bűnnek, a női önkielégítésről nem beszél(legalábbis úgy tudom). Abban a korban mikor írták, nem vették figyelembe, hogy a nők is szerethetik a szexet... Nyugi. tudom, hogy az elvek fontosak, de vannak határok,. ahol lehet lazítani egy kicsit.

2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 Noydra ***** válasza:
13: Ebben biztos lehetsz.:)
2014. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 Noydra ***** válasza:
Melyik vallást képviseled kérdező?
2014. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
79%
Hozzáteszem,: a biblia sehol sem irja, hogy ne elégitsd ki magadat. Azt irja ne paráználkodj (ne szexelj össze-vissza), de ez nem jelenti, hogy csak gyereknemzés a cél, és azt sem jelenti, hogy ne elégitsd ki magadat. Ez tipikusan az a kifejezés amibe bárki belemagyarázhat akármit (meg is tették). Tipikusan "mire gondolt a költő" kérdés, innentől meg komolytalan az egész :)))
2014. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos a Bibliáról alig tanítanak valami értelmeset az iskolában. Kiragadnak belőle részeket, és a magyartanárok sem jönnek rá, hogy a művet nem egészében szemlélik, és ezért félreértelmezik. Sajnos így a magyartanárok jelentős része is a semmire kapta a diplomáját, mert a Bibliát képtelenek értelmezni.

Ráérő dowd nem tud mit csinálni a szabadidejével és ide gépel, egyébként teljesen feleslegesen oldalakat. szánalmas.

Kedves Kérdező! Sajnos ebben az agymosott világban, ahol mindenki megy a liberalizmus után, mert ezt szajkózza mindenki, nem fogsz normális választ kapni itt ezen az oldalon a kérdésedre.

A Biblia nagyon egyértelműen és komolyan ír ennek a helyzetnek is a kezeléséről, hogy a kísértéseket hogyan lehet kezelni, de a hagyományos egyházak még a bemerítkezést sem fogadják el, pedig egyértelműen benne van a Bibliában, és hogy az hogyan járul hozzá a kísértések legyőzéséhez. De nem csak a bemerítkezés, sok más is, amit valószínű az egyházad nem mond el neked.

Kéne keresned egy normális egyházat, ahol az Istennel személyes kapcsolatot tanítják, és így képessé válhatsz tisztán élni.

2014. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
87%

Én akkor is azt mondom, hogy 2000-3000 éves mitologikus hitvilágot kergetni a 21. században az nem vallás, hanem őrűltség. Ezen az alapon minden betegség isten büntetése, a föld a világegyetem központja (jah, és lapos), eretnekeket égessük meg...

Semmi nemes és fennkölt nincsen abban ha valaki ott ragad az ókori jeruzsálemben és ha a fene fenét eszik is magára akarja kényszeriteni azt a gondolkodást, szemlélelet 2014 -ben egy jóval fejletteb világban.

Az Isten hit, és nettó fa--ág között van különbség, és aki nem droid az azért elgondolkodik ezen.

2014. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 Noydra ***** válasza:
100%

Na, megjött a veszekedő alany.:D

Mond már el nekem, miért kell elnyomni a vágyat? Hogy ugyanolyan visszamaradott emberek éljenek ebben a világban, mint 2000 éve? Ott még működött, a sok birka mind elhitte... minek haladni a korral :)

2014. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!