Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívő lány vagyok, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő lány vagyok, komoly hitem van. A Biblia tiltja a paráznaságot házasság előtt de én állandóan felizgulok, benedvesedek. Nagyon nehéz türtőztetnem magam. Van valaki még így vele?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok van-e még így valaki és kérem értelmes válaszokat írjatok.

16/L



2014. máj. 21. 14:00
1 2 3 4 5 6
 41/52 Noydra ***** válasza:
100%

Már így is szétoffoltuk :)

De tapasztalataim szerint nem fogja hasznosítani. Ő arra várt megoldást, hogyan tudná elnyomni a vágyat, ha pedig tényleg ennyire fanatikus hívő, figyelembe sem fogja venni azokat, amit mi írtunk. De ha szeretne megcáfolni, válaszolhatna is, mire jutott :)

2014. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Azért remélem megtalálja a középutat.
2014. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 Noydra ***** válasza:
Ebben én is reménykedek, csak minden alkalommal hiába :/
2014. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
az önkielégítés a katolikus egyház jelenlegi "álláspontja" szerint rendetlen cselekedet, de NEM bűn.
2014. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Noydra ***** válasza:
100%
És akkor csak egy kicsit kerülsz érte a pokolra, nem nagyon? Vagy mi? :D
2014. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
nem, csak azért írtam, hogy ne vegyük egy kalap alá a ne ölj- ne paráználkodj- és társaikkal. Szóval nyugodtan csináld, nem fogsz elkárhozni. :D
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

legyél református, az nem tiltja aszem.

am én is animés vagyok, nézz meg pár hentait, és hátha csökken tőle a hited :D

F20

2014. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne higgy benne. Ez az egész csak nehezíti az emberek életét. Nem kell magad türtőztetned. Tedd azt, amire szükséged van. Vagy talán származott már abból előnyöd, hogy türtőzteted magad, mert egy vagy létezett vagy nem ember ezt kéri? Nem hiszem.
2014. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy eZzel a problémával. Egy hívőnek sincs ezzel baja.
2014. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
parázna lelkek !!!!!!!!!!!! tűz által lesztek megtisztítva!!!!!!! hívom az inkvizítórt
2014. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!