Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a barátaim, osztálytársaim?

Figyelt kérdés

17 éves budapesti gimnazista lány vagyok, viszonylag sokat járok bulizni, sok haverom van, és állítólag nagyon szép is vagyok. ezekből következően volt már nem egy barátom,egyéjszakás kalandom, stb (nem ítélkezni,légyszi). nem szoktam a "kalandjaimmal" dicsekedni, de ha valaki kérdezget,én nem titkolok semmit, az osztálytársaim viszont (főleg a lányok) r1bancnak tartanak, bár nem mondják a szemembe. ez nagyon zavar, nem viselkedem k0rvásan a suliban, és állítólag mindenki szeret, de néha megjegyzéseket tesznek. az osztálytáraim nagyrésze nemcsak, hogy szűz, de semmilyen tapasztalata sincsen, lehet, mert jó iskolába járunk. irigyek lennének, vagy csak gonoszak?

(by the way, NEM kérek priviket)



2014. jún. 2. 15:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ha megoszlik a házimunka és a gyereknevelés, valamint nem evidens, hogy a férfi tartja meg az állását és a nő marad otthon, hanem hosszadalmas átbeszélés után jutottak erre (vagy a másik opcióra), az teljesen rendben van. És az nem nézem le azt, akinek életében 1 férfival volt dolga, ha neki ez így jó. De szerintem nem tőlem hallod előszőr azt, hogy vannak nők (férfiak is) akik tizen-huszoegynehány éves fejjel belerohantak a házasságba, majd 5-10 év múlva kikacsintgatnak, esetleg teljesen befarsulnak...
2014. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Ja és természetesen közbe szapulják azt, aki nem akar megfelelni senkinek, hanem azt csinálja ami jól esik.

Szerinted hány nő élne szabadabb életet, ha tudná, hogy ne, jár megbélyegezéssel?

2014. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
kicsit eltértetek a tárgytól, nemde? :D nem kell személyeskedni, én sem arra voltam kíváncsi, hogy itt bárki r1bancnak tart-e, hanem hogy mit gondoltok, miért ilyenek a barátaim.
2014. jún. 2. 16:48
 34/43 anonim ***** válasza:

A te szemedben lehet negatív, de az övékben egy csodálatos dolog (És attól, mert a te szemedben ez negatív, még nem jogosít fel rá, hogy negatív szavakkal degradáld a jelenséget - ahogy a tábor másik felét sem, hogy a te életviteledet illesse jelzőkkel, attól mert ők ezt negatívnak érzik).


Egy asszonynak a gyereke a fénypont. A szeretett férjet meleg vacsorával, meghitt otthonba (ami természetesen nem magától meghitt, tiszta és rendezett) hazavárni megint csak egy szívet melengető dolog. Nem azért, mert annak a nőnek a lételeme a "szolgaság", hanem mert olyan az az ember, akit élete párjának fogadott, hogy érte akár tűzbe is menne, a férfi pedig úgy becsüli az ilyen nőt, mint egy valóságos kincset.

Ettől még a nő sem kevesebb a férfinál, a felek teljesen egyenlők. Egy szó, mint száz - lehet, hogy te még senkinek nem merted az életed és a szíved ilyen mértékű bizalommal a kezébe adni (pedig ezen alapulnak azok a házasságok, amikben együtt öregszenek meg), de attól még ne hidd, hogy ez egy visszataszító, rossz dolog.

Kívánom, hogy erre majd rájöhess egy szép napon. :)


További jókat!

2014. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
11%

el sem olvastam , mert mindjárt elhányom magam.


további jókat.

2014. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Kivánom, hogy te gyere rá arra, hogy nem jó cselédnek lenni.
2014. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
lehetek én a 6-ik? :)
2014. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
71%-os: Magadat gondolod istennőnek, a háziasszonyok meg nullák? És miért? Van akit eltart a férje, nincs semmi dolga... És azért mert nem akar mindenki mindenkivel lefeküdni, már szűk látókörű? Te miért általánosítasz ennyire? Rögtön felkapod a vizet, és mindenkit lenézel... Nem csoda, hogy csak "arra" vagy jó.
2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Komment alapján ítélted meg, hogy csak arra vagyok jó ? Okos lehetsz ;)


Bocsi, de melyik kommentemben írtam, hogy istennő vagyok? Frissítsd már fel a memóriám..


"Van akit eltartanak, nincs semmi dolga..."

Ezt te mosd pozitivumként vagy negatívumként említetted? Ha szerinted ez pozitív, akkor ásd el magad.

2014. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs , de tényleg rossz lehet a memóriám, mert ilyenre sem emlékszem, hogy azt mondtam volna, hogy mindenki MINDENKIVEL. ne képzelődj.
2014. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!