Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a barátaim, osztálytársaim?

Figyelt kérdés

17 éves budapesti gimnazista lány vagyok, viszonylag sokat járok bulizni, sok haverom van, és állítólag nagyon szép is vagyok. ezekből következően volt már nem egy barátom,egyéjszakás kalandom, stb (nem ítélkezni,légyszi). nem szoktam a "kalandjaimmal" dicsekedni, de ha valaki kérdezget,én nem titkolok semmit, az osztálytársaim viszont (főleg a lányok) r1bancnak tartanak, bár nem mondják a szemembe. ez nagyon zavar, nem viselkedem k0rvásan a suliban, és állítólag mindenki szeret, de néha megjegyzéseket tesznek. az osztálytáraim nagyrésze nemcsak, hogy szűz, de semmilyen tapasztalata sincsen, lehet, mert jó iskolába járunk. irigyek lennének, vagy csak gonoszak?

(by the way, NEM kérek priviket)



2014. jún. 2. 15:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Neked egyértelmű, mert mindenbe a rosszat látod bele. Nameg és akkor mi lenne ha minden héten mással csinálná? Ha pasi lenne akkor rendben lenne, nem? pff -.- Ameddig nem a barátnői pasijait happolja el, védekezik szex közben és nem minden jöttmenttel megy el, hanem válogat akkor ezzel most kinek árt ? Nektek biztos nem. Magának sem, mivel neki így jó. Akkor meg?
2014. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
71 %os te is egy olcsó lotyó vagy a sarki diszkóból, vagy mi? "sokat bulizok", "nem egy egyéjszakás kalandom volt" Nem kell túl okosnak lenni ahhoz, hogy rájöjjek, kb. hetente. És idegenekkel k.ratja szét magát... Szép. Remélem anyukád büszke rád!
2014. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
És honnan veszed hogy válogat? Amúgy ez még mindig egy vélemény, a sajátom. Olyan véleményem van, amilyet akarok, és ha neked ez nem tetszik, mehetsz sírni a sarokba.
2014. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
8%

22 éves vagyok és igen, nekem is voltak egyéjszakásaim. olcsó a jó édes anyád :);) Hova ez a leereszkedő hangnem? Te mit tettél le az asztalra amire ekkora a pofád? Mitől lettél ilyen ítélkező? Gondolom te éltetedben 1 férfival voltál akihez hozzákészülsz menni, szülni neki szép kis gyerekeket és élni a háziasszonyok rabszolgaéletét. És erre még büszke is vagy, hogy te milyen erkölcsösen éled az életedet. Kösz, de én inkább nem leszek "erkölcsös" a társadalom szemében, minthogy ne érezzem jól magam. Szarok én a véleményedre és a társadalom véleményére.

Jó háziasszonykodást. Majd talán rájössz 10 év múlva, hogy milyen rossz, hjogy nem élted ki magad.

2014. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Mint láthatod kérdező e kérdésben a vélemények nagyon megoszlanak, ezért van az, hogy úgy állnak hozzád az osztálytársaid is, ahogy.

Ha ez téged zavar, akkor el kéne döntened, hogy tényleg megfelel-e ez az életvitel a Te értékrendednek, és ha nem találsz benne kivetnivalót, akkor lépj tovább a dolog felett, és ne keresd a társaságát azoknak, akik másként vélekednek. Ha meg azért zavar, mert olyan sejtésed támadt, hogy nem biztos, hogy a helyes úton jársz, akkor meg változtass ezen. Ennyi.

2014. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Nézd, nem tudsz te rólam semmit. Tipikus beképzelt kislánynak tűnsz. Nem, nem tervezek szülni még jó darabig. De ne félj, nem lennél ennyire kiakadva, ha nem bántana a tény, hogy téged is mindenki ribizlinek gondol ;)
2014. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy nyugodt legyen a kis lelked: A pasikat is ugynúgy undorítónak tartom, akik ezt csinálják. És én cseppet sem vagyok ideges, neked viszont már tutira 200 a vérnyomásod.
2014. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
bocsánat, de ki a fene mondta, hogy minden héten mással szexelek? eddig 5 pasival feküdtem le, kettővel komoly volt a kapcsolatom. amúgy nem járok diszkóba, de örülök, hogy mindenki olyan okos itt...az a baj, hogy az olytálytársaim ott panaszkodnak minden nap, hogy senkinek sem kellenek, ilyen meg olyan rondák, stb, és engem meg ler1bancoznak, amikor csak annyit tudnak, hogy nem vagyok már szűz egy ideje.
2014. jún. 2. 16:16
 19/43 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz, senki nem gondol annak. Mind a fiúk, mind pedig a lányok olyan életet élnek mint én, vagy pedig van annyi eszük, hogy ne gondolják rossznak ezt, azért mert ők nem csinálják. És igen, természetesen, ha ezt hallanám vissza magamról, hogy mekkora r.banc vagyok akkor még jó, hogy zavarna, mivel mint írtam, ez azt jelenti, hogy értéktelen vagyok. Ami pedig nem vagyok. Erről ennyit.
2014. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem vagyok már szűz egy jó ideje, mégse ribanzocnak le. Valami oknak csak kell lennie... Egyébként meg nem tudom, én nem tudnék így élni... Nem tudnék így boldog lenni. Azért, mert valaki családos már nem lehet boldog? Azért ez elég rossz gondolkodás... Nem mostanában tervezek családot, de azért ez akkor is durva.

2014. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!