Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a barátaim, osztálytársaim?

Figyelt kérdés

17 éves budapesti gimnazista lány vagyok, viszonylag sokat járok bulizni, sok haverom van, és állítólag nagyon szép is vagyok. ezekből következően volt már nem egy barátom,egyéjszakás kalandom, stb (nem ítélkezni,légyszi). nem szoktam a "kalandjaimmal" dicsekedni, de ha valaki kérdezget,én nem titkolok semmit, az osztálytársaim viszont (főleg a lányok) r1bancnak tartanak, bár nem mondják a szemembe. ez nagyon zavar, nem viselkedem k0rvásan a suliban, és állítólag mindenki szeret, de néha megjegyzéseket tesznek. az osztálytáraim nagyrésze nemcsak, hogy szűz, de semmilyen tapasztalata sincsen, lehet, mert jó iskolába járunk. irigyek lennének, vagy csak gonoszak?

(by the way, NEM kérek priviket)



2014. jún. 2. 15:43
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
De megint... miért vagy ideges? Miért vagy degradáló, és lekicsinylő? Nem, nem írtad, hogy istennő vagy, de úgy írogatsz ide,mintha csak te mondhatnál igazat. Gondolom veled nem lehet vitatkozni, mindig te vagy a jó, te mondasz igazat, tied az utolsó szó. Nem pozitív jelzőként mondtam. De komolyan... Van olyn, akinek semmi dolga, eltartják, és csak a családdal kell törődnie. Ennyit írtam. Ja, és nem írok többet ne félj, okos enged, szamár szenved. Szia!
2014. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Miért vagyok ideges és lekicsinylő?? Na akkor erre válaszképpen idéznék tőled:


"Nem csoda, hogy csak "arra" vagy jó."


Igazán nagy bók volt, igen még igy ismeretlenül is ideges tudok lenni arra, ha valaki ekkora egy primitiv paraszt ;)

2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Itt nincs igazság ebben a vitában. Engem nem érdekel más élete, én nem mondom úton-útfélen mindenkire, hogy "csak arra vagy jó" "ringyó vagy", én csak elmondtam a meglátásaimat, hogy miért nem kellene így gondolkodni. De csinálsz amit akarsz , kit érdekel.
2014. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!