Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a barátaim, osztálytársaim?

Figyelt kérdés

17 éves budapesti gimnazista lány vagyok, viszonylag sokat járok bulizni, sok haverom van, és állítólag nagyon szép is vagyok. ezekből következően volt már nem egy barátom,egyéjszakás kalandom, stb (nem ítélkezni,légyszi). nem szoktam a "kalandjaimmal" dicsekedni, de ha valaki kérdezget,én nem titkolok semmit, az osztálytársaim viszont (főleg a lányok) r1bancnak tartanak, bár nem mondják a szemembe. ez nagyon zavar, nem viselkedem k0rvásan a suliban, és állítólag mindenki szeret, de néha megjegyzéseket tesznek. az osztálytáraim nagyrésze nemcsak, hogy szűz, de semmilyen tapasztalata sincsen, lehet, mert jó iskolába járunk. irigyek lennének, vagy csak gonoszak?

(by the way, NEM kérek priviket)



2014. jún. 2. 15:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

71%os is rbanc. :) nem tudom egyebkent miert hiszed h ha egy pasi csinalja ezt akkor nagymeno. Az en barati koromben ez nem kovetendo pelda es nincs is ilyen. Es habar volt mar nekem is egyejszakas kalandom, nem 17 eves koromra tobb.


Szemely szerint nem zavar ha egy lany rbanc ahogy mar emlitettem, de nem jarnek valakivel aki 17 eves koraban "kielte" magat. :) az olcso lotyok csak egy dologra jok. Ha valaki penzert csinalja pl, az teljesen rendben van hiszen az egy munka. De az h valaki 17 evesen unatkozik pentek estenkent es a szombati csaladi ebedre a nagyihoz ugy esik be h egy koszos hugyszagu budiban gyalaztak eesz ejjel, haaat az mar necces. :)

2014. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Ki a franc mondta, hogy nem lehetsz boldog családdal ??? Merthogy én ilyet nem írtam az biztos. azt írtam, hogy ha 1 férfival volt életében, akkor előbb utóbb, elkezd gondolkodni, hogy milyen lehet mással.
2014. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"Ha valaki penzert csinalja pl, az teljesen rendben van"


Na azt hiszem itt fejeztem be a vitát veled. borzasztó értelmes ember lehetsz.

2014. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

71%-os, két olyan családot is ismerek, ahol a nőnek a férje az első és utolsó férfi az életében, és soha egyetlen megjegyzést sem hallottam tőlük, ami arra utalna, hogy más pasi után vágyakoznak - még akkor sem, amikor csak magunk voltunk, nők.


Úgyhogy ez ügyben egy kicsit tévesek az elképzeléseid, és nagyon kérlek, ne híreszteld a téves elgondolásodat ilyen vehemensen, mert nem igaz, ellenben másokat, akik bizonytalanok, de ebbe az irányba kívánkoznak, elbátortalanítasz... Arról már nem is beszélve, hogy ha te elvárod, hogy ne beszéljenek az olyan lányokról lefitymálón, akik több férfival vannak együtt, akkor te is add meg a tiszteletet azoknak, akik egyetlen férfihoz kötik az életüket. Mert az egy gyönyörű és szerencsés dolog, ha valaki megélhet ilyet.


Köszöntem.

2014. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

ellenben másokat, akik bizonytalanok, de ebbe az irányba kívánkoznak, elbátortalanítasz..


Akik bizonytalanok már most, azoknak jobb is, ha nem ebbe az irányba mennek nem gondolod??


Egyáltalán nem degradálom le akiknek csak 1 volt egész életükben, ha TÉNYLEG jó nekik! Nekem aztán tényleg annyira mindegy, hogy mit csinálnak én nem mondok rájuk csúnyákat, ellenben veletek.

2014. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Te lotyo
2014. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
aztamindenit micsoda fennkölt válasz ;)
2014. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

"Veletek" - emlékeim szerint én sem mondtam rád csúnyákat, és de, a hangvételed agresszív és sértő volt, amikor az egyik válaszolónál rákérdeztél, hogy csak egy férfi van-e az életében.

És nem az zavar, hogy a válaszolónak agresszívan válaszoltál, hanem az, hogy totál lealacsonyítónak mutattad be az egyférjes, egyférfis asszonyokat, akik nevelik a gyermekeiket. (A rabszolga szó minden esetre elég degradálóan hatott.. )


Mi lenne, ha egy picit megnyugodnál, és elgondolkoznál ezen?

2014. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

A rabszolga szót nyilván azokra értem, akiknek ebből áll az egész életük, hogy otthon robotolnak, főznek, mosnak , takarítanak és kiszolgálják az "urukat", valamint gyereket nevelnek... Ja és mellette még dolgoznak is, mégis rájuk hárul a házimunka és a gyereknevelés. Miért gondolom, hogy ez így lehet? Mert aki a szexkérdésben ennyire szűklátókörű és a XX. századi eszméket vallja, az elég valószínű, hogy a családkérdésben is teljesen elfogadhatónak tartja, hogy szinte ingyencseléd a férj mellett, alap, hogy a pasinak van karrierje és ő neveli a gyereket.

Erre értem a rabszolgaságot és igen, ez eléggé negatív a szememben.

2014. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
:D tudtam h ertekelni fogod!
2014. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!