Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen belsővel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen belsővel kell rendelkezzen az a pasi, aki nem barát kategóriába tartozik nektek, hanem azért azon "túl"?

Figyelt kérdés

Sokan írják , hogy a belső sokat számít, ami valóban igaz is! De milyen belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie annak a pasinak, akire azt mondjátok, hogy nem csak egy barát kategória? hogyan kell beszélnie, hogyan bánjon veletek, stb...


Kort is



#ergerdgh
2014. jún. 3. 00:01
1 2 3 4
 11/33 egybaba ***** válasza:
Tudjon megnevettetni a vidám percekben , tudjon komoly lenni a bajban - Lehessen rá számítani. Ne kezelejen le ez csak egy cőke pitsa címen - figyeljen rám - ne felejtse el a szülinapomat. ( de ha elfelejtette lepjen meg utólag mintha direkt csinálta volna ) Szóval érezzem meleltt hogy fontos vagyok neki én magam és nem csak a lukam kell :p
2014. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Itt minden le van írva: [link]

Azt hiszem, még egy darabig várni kell az érzelmes hercegemre, mert nagyon kicsi kisebbségben vannak.

2014. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Határozott, van önbizalma, vállalja önmagáért a felelősséget, levált a szüleitől érzelmileg, nem anyuci pici fia, önálló döntései vannak, nem kell állandóan buzerálni, fel lehet rá nézni, lehet tisztelni, vannak céljai és tesz is értük, képes küzdeni, rugalmas, intelligens, elfogadó. Ha mindez megvan akkor egy álomférfi számomra.

23N

2014. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
A 13-mas válaszolóval maximálisan egyetértek, plusz annyival megtoldva, hogy legyen benne egy kis humor. Nem baj, ha szarkasztikus, azt pl. nagyon bírom, csak ne vigye túlzásba:)
2014. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

# 13:

Köbö ez kell valóban minden nőnek. Akinek mégsem, ott valószínű, hogy valami nem stimmel a buciban.


Ha megfigyelitek, akik itt siránkoznak, hogy egyedül vannak; azokból az emberekből pont ezek a tulajdonságok hiányoznak.

2014. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
intelligencia plusz humor mínusz beképzeltség :)
2014. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

12-es vannak érzelmes rendes pasik, amíg a mai nők ki nem írtják ezt belőlük. Mert csak csalódás éri a rendes pasikat, én is az vagyok és sokat szenvedtem miatta.

Amíg meg nem tanultam hogy ne mutassam ki, mert a bunkó nemtörődöm pasira rákattannak a nők.

2014. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17-es: Kit érdekel, hogy belőled mit irtottak ki, és mit nem, és hogy mire programoztak át? Érzelmes vagy? Nem. Bunkó vagy? Igen. Mész a levesbe? Igen. Ilyen egyszerű.
2014. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ja igen, mielőtt elfelejteném eme magvas gondolatom: A tényleg érzelmes pasikból ezt nem lehet kiirtani, mert nem csak egy jellemvonásk a sok közül, hanem az elsődleges szellemi funkciójuk. Erről ennyit.
2014. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Pontosan ezzel a viselkedéssel éred el, hogy ha egy rendes pasi a közeledbe kerül is elmeneküljön :) Ne siránkozz neked herceg sose jön, mert ahhoz hercegnőként kéne viselkedned, nem egy büdös ribiként.
2014. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!