Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen belsővel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen belsővel kell rendelkezzen az a pasi, aki nem barát kategóriába tartozik nektek, hanem azért azon "túl"?

Figyelt kérdés

Sokan írják , hogy a belső sokat számít, ami valóban igaz is! De milyen belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie annak a pasinak, akire azt mondjátok, hogy nem csak egy barát kategória? hogyan kell beszélnie, hogyan bánjon veletek, stb...


Kort is



#ergerdgh
2014. jún. 3. 00:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Neked meg emberként kellene viselkedned, nem egy durcás ovodásként. Én egy elfoglalt ember vagyok, nincs időm arra, hogy a hozzád hasonló mű-alfák elcseszett lelkivilágát építsem. És ők amúgy sem felelnek meg a szellemi igényeimnek.
2014. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzelmes kell, aki mer érzelmesnek lenni, és nem dől be az őt semmibe vevő csajszikák manipulációjának. De te igen, és ezért lett belőled mű alfa. Egyik kategóriába sem tartozol, senkinek nem vagy a célközönsége mert csak keserűségből és frusztrációból állsz.
2014. jún. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Elfoglalt ember vagy, hajnalban a gép elött :D

Ez jó, gondolom az egész napos plázázás után ez a levezetés :D

Bunkó vagyok lehet, de sikeres minden területen.

"Építés" egy álmodozó plázacicától, köszi nem kérem...

2014. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
35%

1. Nem vagyok plázacica, bár nálunk a plázában van a könyvesbolt, szóval lehet, hogy mégis ;)

2. Még mindig okosabb vagyok nálad, mert bennem van annyi tartás, hogy nem adom fel saját magam olyan emberek miatt, akik még csak meg sem becsülnek.

3. Igencsak kifogytak az érveid, hozzászólásról hozzászólásra esik a szellemi színvonalad.

4. Miért kellene nekem helyrehozni, amit a "mai" nők elcsesztek benned, meg akárkiben? Ki vagyok én, hogy bárki lelkivilágát építgessem?

2014. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

5. Te abban méred a sikert, hogy a saját gerinced összeroppantása után hány csajt tudsz meghúzni, én abban, hogy mindeddig önmagam maradhattam a csalódásaim ellenére.

2014. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ki kérte hogy hozz helyre bármit is?

Az értelmi szinvonalad ne emlegesd, a semmiről jobb nem beszélni.

Könyvet a hozzád hasonló még a kirakatban is ritkán lát.

Rinyálsz hogy nem találsz rendes pasit, nem csoda veled még a bunkók is csak részegen állnak szóba, rendes pasinak szinvovalon aluli vagy.

2014. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)

Örülök, hogy ráérsz... de ezt tényleg nehéz megfogalmazni, meg valóban mindenki másképp látja. :)

Még talán annyit, hogy a partnerem éreztesse, hogy szeret, törődjön velem. A lelkemmel.(persze minden oda-vissza működik)

Eső voltam.

Jó éjt. :)

2014. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ó, tévedsz, itt én vagyok az, aki a túlnyomó többséggel szóba se áll! Most őszintén, ha te előhozakodnál a hamis, vagy igazi, érdekli a francot milyen alfaságoddal szemberöhögnélek. Mert nem megyek vele semmire. Mit tud egy hozzád hasonló nyújtani egy nőnek? Egy húzást, néha egy-egy bunkóságot, és ennyi. Ha neked ez a jópasiság, akkor nem is kell, köszönöm. De látom, idegesít az, hogy soha nem kaphatsz meg sem engem, sem a hozzám hasonló lányokat.
2014. jún. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28

Kicsit szánalmas,ahogy hitegeted magad. :D Nem szeret senki igaz? :( Ezért kell itt bizonygatnod,hogy te milyen jó nő vagy...

Undorító ez a viselkedés. Bottal nem piszkálnálak meg.

Változz kicsit! :/

2014. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
17-es te egy bunkó paraszt vagy. Magadnak mondasz ellent...
2014. jún. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!