Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Nem jol mondom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nem jol mondom?

Figyelt kérdés

Ha összeköltöznėk a barátnömmel nem engednėm neki, hogy dolgozzon.

Egy nönek nem az a dolga, hogy pėnzt keressen a családnak ... ez a fėrfi dolga!!!


(Amiėrt megdolgozik pėnzėrt nagy szenvedėsek árán, ėn abbol a pėnzböl egyek egy joizüt?)

Na ne... ėn erre nem lennėk kėpes.



2014. júl. 16. 04:35
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Szerintem mindenképp beszéld meg vele lehet hogy jó neki hogy van saját keresete amit arra költ amire akar.De ha ő is így akarja akkor természetesen.
2014. júl. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
nem jól mondod, kivéve, ha szar munkája van
2014. júl. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Amit a saját pėnzėböl venne magának azt megveszem neki ėn is:)
2014. júl. 16. 04:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, ez olyan dolog, hogy otthon mit tanultál. Van, aki azt mondja, a férfi dolga, hogy felvágja a kenyeret, a nőé meg, hogy a hagymát.

Hát ahány ház, annyi szokás.

Ha nem tudsz jóízűen enni a más pénzéből, akkor magadra keresd meg, ami kell, és ne a más pénzéből egyél!:) De ebben nem foglaltatik benne, hogy ő ne dolgozzon.:)


Má mé ne dolgozzon, aki elhivatott?:-o

Ezt az államot is nők viszik a vállukon: óvónők, pedagógusok, orvosok, ápolók, hivatalnokok, bírók, stb.


Ha tudsz keresni több emberre, akkor felajánlhatod neki, hogy ne dolgozzon. De gondolj bele, milyen hátrány lesz ez neki akkor, ha mégis tönkremegy a kapcsolat és szétmentek. Ott áll saját lakás és saját munkakapcsolatok, bevétel nélkül.

2014. júl. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Èn nem hoznàm magam ilyen helyzetbe. Ilyen magus fokù függès veszèlyes is lehet.
2014. júl. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az én unokanővérem pl. kézsebész a sportkórházban, és azért, mert szenvedélyesen imádja nyiszálni a kezeket.

Namost szerintem elvágná a nyakadat, ha "felajánlanád" neki, hogy ne dolgozzon.:)

2014. júl. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Vagy a kozmetikusom. Amióta válság van, nincs talán 100 E Ft nyeresége sem, és a fiúja félmilla körül keres. De mégis van saját praxisa, amiből szükség esetén meg tud állni a saját lábán.
2014. júl. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Már megbocsájts a szóért! De vegyél inkább magadnak autómatamosógépet, porszívót, műnőt, kajálni meg hozass kínait, v. pizzát.
2014. júl. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Aztán meg az lesz a baj hogy rajtad log.. Varja mikor ersz haza, hivogat, nyaggat. Miert ne vehetne maganak valamit?! Majd aztan fizetheted a 100ezres kolteseit ha epp olyan van mert te felajalnlottad neki..:D
2014. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez butaság. Ha ő akar dolgozni, nem mondhatod hogy ne tedd mert az nem a te dolgod.
2014. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!