Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Nem jol mondom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nem jol mondom?

Figyelt kérdés

Ha összeköltöznėk a barátnömmel nem engednėm neki, hogy dolgozzon.

Egy nönek nem az a dolga, hogy pėnzt keressen a családnak ... ez a fėrfi dolga!!!


(Amiėrt megdolgozik pėnzėrt nagy szenvedėsek árán, ėn abbol a pėnzböl egyek egy joizüt?)

Na ne... ėn erre nem lennėk kėpes.



2014. júl. 16. 04:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha keresel annyit,mint két átlagkereset, jogod van ilyesmin gondolkozni, de nehogy már kötelezd arra,hogy otthon üljön,mosson,főzzön,takarítson és téged kiszolgáljon. Ebből milyen sikerélménye lehet? Vannak olyan nők,akiknek ez tetszik, de azok önként vállalják, olyat keress; olyat,aki erre nem kapható, ne kötelezz.
2014. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem. En eleve szeretem a munkam, nem hagynam ott senki kedveert.
2014. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Azėrt nem kėne dolgoznia,hogy megvegye magának amire szüksėge van... ezeket ėn vennėm neki... ha már összeköltöznėnk az ėn dolgom lenne ez... szerintem.

Ami az enyėm/ ėn pėnzem, az az övė is.

2014. júl. 16. 10:27
 14/26 anonim válasza:

Ilyen nagy baromságot! Drágaság, nem a 19. században élünk. Jó lenne ha elfogadnád, hogy egy nő is dolgozhat, lehet sikeres, és fenntarthatja saját magát. Én mindenesetre biztos, hogy nem ülnék otthon, takarítanék, és kaját csinálnék. Nem azért jártam suliba X éven keresztül, hogy utána otthon rohadjak, mert a barátom/férjem azt mondta, hogy az a dolgom.


21L

2014. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele az ő szemszögéből. Lehet,hogy téged ez vonz, hogy te adnál meg neki mindent,de pontosan ezért 100%-ban tőled függene! Ha szétmennétek,nem tudna a saját lábára állni, mert miközben veled volt,nem dolgozott, így sokkal nehezebben találna munkát.

Nem jó, ha valakinek mindent az orra elé tesznek,mert úgy nem önálló, függ a forrásától (jelen esetben tőled).

Én sosem tudnám magam így elképzelni és más nőnek sem ajánlom ezt,hogy ilyesmibe belemenjen,mert ma már nem olyan időket élünk,ahol két ember örökké együtt marad és a nőt élete végéig kötelezően eltartja a férje. Ezért igenis minden nőnek legyen szerintem egy olyan szintű önállósága,hogy egyedül is megállja a helyét az életben.

2014. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Az ėn barátnömnek nem kell szenvednie a pėnzėrt...


Ės nem fog othon rohadni...jo az alap dolgot minden nönek meg kell csinálnia... (takaritás, fözės)ez alap.


De mellettem sosem fog unatkozik a barátnöm.

2014. júl. 16. 12:28
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez igazán pozitív hozzáállás és elnézést hogy ezt mondom néhány nő meg fog kövezni érte, de igenis szerintem ez romantikus. Bárcsak több ilyen férfi lenne a földön!

Egyetértek abban, ha a nő dolgozni akar akkor engedd neki mert a munkája lehet hogy a hobbija és én se válnék meg a hobbijaimtól ahogy gondolom te sem mert ez örömöt ad. Ezt meg kell vele komolyan beszélni.

18/L

2014. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát ėn is azt mondom,hogy bárcsak több ilyen lány lenne a földön mint te.


Meglátod a jot is a dolgokban...ez jo:)

Rajtad kivül itt mindenki csak egy önfejü köcsögöt lát bennem.



Mindenkinek van/lenne jobb/örömtelibb elfoglaltsága mint a munka...szerintem.

2014. júl. 16. 15:44
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nyugodtan írhatsz nekem, ha bármilyen kérdésed vagy aggodalmad van én nem fogok szemétkedni és tényleg tisztellek azért mert ilyen fontos neked a család. :)
2014. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy önfejü köcsög, más véleményen vagyunk egyszerüen a dolgokról. Ha neked 100 évvel ezelőtti elvárásaid vannak az a te dolgod. Csak találj ehhez megfelelő partnert! Biztos van ilyen! Csak kiváncsi lennék milyen munka az amivel mindkettőtök egzisztenciáját fenttartod és még jug időd és energiád arra, hogy az asszonyka ne unatkozzon? A házztartáson kívül.
2014. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!