Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Nem jol mondom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nem jol mondom?

Figyelt kérdés

Ha összeköltöznėk a barátnömmel nem engednėm neki, hogy dolgozzon.

Egy nönek nem az a dolga, hogy pėnzt keressen a családnak ... ez a fėrfi dolga!!!


(Amiėrt megdolgozik pėnzėrt nagy szenvedėsek árán, ėn abbol a pėnzböl egyek egy joizüt?)

Na ne... ėn erre nem lennėk kėpes.



2014. júl. 16. 04:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bocs' : "még jut időd"
2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Család mėg nincs... csak barátnö...18 vagyok:)

Jol van... majd irok:)


Shank...nem tartozik rád.

2014. júl. 16. 19:11
 23/26 anonim válasza:

Szerintem nagyon kedves gesztus tőled ez ám hogyha a barátnőd élvezi a munkáját s örömét leli benne akkor hagyd neki (szerintem) mivel ő ebben örömét leli és ha tényleg szereted (nekem úgy tűnik) akkor nem fosztod meg egy olyan dologtól amitől boldog.

és gondolj csak bele hogy ez egy jó plussz pénz amiből könnyebben kijöttök és ide-oda eltudtok majd menni :)

amíg te dolgozol ő csak otthon ülne, főzne ami valljuk csak be nem olyan izgalmas :o :D

2014. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Szép gesztus tőled és azon meg csodálkozok, hogy csak 18 vagy, de mégis ennyire odaadó:) Sajnos a legtöbb mai veled egykorú messze áll a gondolkodásmódodtól!

Beszéld meg vele, biztosan meg tudjátok oldani. Viszont ha magamból indulok ki, én nem tudnám azt elfogadni, hogy ne dolgozzak, ma már ez az élet rendje és ha már tanulok, akkor nem a "semmiért" teszem :)

18/L

2014. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha keres eleget, és te pedig otthon legalább három gyereket nevelsz, akkor lehet a te dolgod a háztartás, a gyerekek felnevelése, övé pedig a pénzszerzés. Régen is ez volt a család megosztása.
2014. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25: Mikor? Ez csak fantazmagória, sosem volt ilyen.
2014. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!