Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Választanom kell.

Figyelt kérdés

Szombaton 2 programom is lenne amik teljesen ütik egymást :/

Első amit fontosabbnak tartok, barátnőmhöz mennék, mert hívott hogy velem akarja összevásárolni az iskolai cuccokat.

Ez nekem azért lenne fontosabb, mert távkapcsolatban élünk és 2 hetente találkozunk. Most szombaton lenne itt a következő tali ideje, utána már csak 2 hét múlva tudnánk. Nagyon nehéz így is a távolság és nagyon elszomorítania ha nem tudnék ottlenni vele:(

Viszont szombaton lesz a mamámék 50. házassági évfordulója, ahova lett egy nagy buli rendezve. De ismerem ezeket a bulikat, mert már többször voltam dögunalom számomra, és nem érezném egyáltalán magam jól ott. Az egész családom ott lesz... Anyum mondja hogy csak annyit tegyek meg hogy erre menjek el velük. De nem akarok :(


Mit tennétek hova mennétek? :(


2014. aug. 5. 21:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Elvinném a csajt is.
2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Én a mamámhoz mennék. Sajnos már elvesztettem a nagyszüleim és 20 barátnőmet odaadnám azért hogy egyszer újra melletük legyek és megöleljem őket.
2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
amúgy ja, hívd el a barátnőd:) aztán korán leléptek még tudtok vásárolni:)
2014. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
35%
ma 21:52 Neked se ajánlom a pártkapcsolatokat!
2014. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 KnightBalazs ***** válasza:
Barátnőd még lesz nem? De ha mamád nem lesz többé nem nő egy új a bokorba. Vigyázz nagyon mit teszel nehogy megbánd majd.
2014. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc? Családod csak egy van az életben (leszámítva, amit majd te alapítasz), barátnőd meg lesz ezer. Jól írta az előző, vidd magaddal a lányt, ha nem megy, számomra nem is kérdés, melyik a fontosabb.
2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Hát sajnos barátnőmet nem tudom elvinni, mert nem engedik el még hozzám a szülei, a másik hogy suliba a cuccokat szombaton megy bevásárolni és megígértem hogy vele fogok menni mikor összevásárolja :(
2014. aug. 5. 21:55
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vásárlás, és utána elviszed a barátnődet is...


Nekem már sem a szüleim, sem a nagyszüleim nem élnek... Ha 50. házassági évforduló, akkor gyanítom, nem túl fiatalok...


Ne hagyd ki! Kérdezd meg, viheted-e a barátnődet?

2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Semmit nem hagysz ki ha ránk hallgatsz, vidd a leányzót is!!

:))

2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Nyári szünet van... és ha pénteken vásárolnátok? Vagy hétfőn?


Ez nem olyan, amit nem lehet áttenni...

2014. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!