Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Választanom kell.

Figyelt kérdés

Szombaton 2 programom is lenne amik teljesen ütik egymást :/

Első amit fontosabbnak tartok, barátnőmhöz mennék, mert hívott hogy velem akarja összevásárolni az iskolai cuccokat.

Ez nekem azért lenne fontosabb, mert távkapcsolatban élünk és 2 hetente találkozunk. Most szombaton lenne itt a következő tali ideje, utána már csak 2 hét múlva tudnánk. Nagyon nehéz így is a távolság és nagyon elszomorítania ha nem tudnék ottlenni vele:(

Viszont szombaton lesz a mamámék 50. házassági évfordulója, ahova lett egy nagy buli rendezve. De ismerem ezeket a bulikat, mert már többször voltam dögunalom számomra, és nem érezném egyáltalán magam jól ott. Az egész családom ott lesz... Anyum mondja hogy csak annyit tegyek meg hogy erre menjek el velük. De nem akarok :(


Mit tennétek hova mennétek? :(


2014. aug. 5. 21:50
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
A család az család ... barátnők, barátok jönnek-mennek; van pár tucat belőlük az ember élete során ... Nagyszüleid adottak egész életedre, akár élnek, akár ...
2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 KnightBalazs ***** válasza:
Ma 21:54 hát köszi hogy megsértettél de valószinüleg nem tudod mit éreztem. Mikor meghalt a nagymamám villámként sújtott a szívembe a hír. 2-3 hétig csak azon filoztam hogy mennyiszer elszalasztottam a lehetőséget hogy vele legyek 1-2 lányért akik 3 hét múlva nem is emlékeztek rám de nagymamám csak egy volt. Nem mondom hogy nem fontos a párkapcsolat de van ami fontosabb.
2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
A lányt a szüleitől kérd el a bulira, és ígérd meg nekik, hogy vásárolni is fogtok..
2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit önző vagy, de ebben a korban ez normális. Értem, hogy TE nem érzed jól magad egy ilyen "buliban", de a CSALÁDOD igen, és szeretnék, hogy ott legyél, együtt örülj velük. 50. évforduló, nyilván elég idős már a nagyid, tölts vele annyi időt amennyit tudsz, és az ilyen jeles alkalmakat mindenképp. Esetleg megkérdezheted, hogy a barátnőd nem-e jöhetne, de ez a max. A családoddal a helyed.
2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék másik barátnőt. Már volt, de most vele más mint mással. Tervezgetünk ahogy mással sosem. És mamámékat nem csak ezen az évfordulójukan láthatom akár mikor fel tudok hozzájuk menni itt laknak 5 percre szoktunk is feljárni hozzájuk, szoktam menni segíteni nekik fátvágni szenetpakolni ilyenek.
2014. aug. 5. 22:00
 16/47 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Kérdező most tudom hogy úgy tekintesz arra bulira mint elvesztegetett idő és unalom de ki tudja látod-e még holnap a nagyszüleid... Megtudsz majd állni a sírjuk mellet tiszta lelkiismerettel?
2014. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Az azért más, ha elugrasz, mint egy 50. házassági évforduló!


Ha te felhívnád a lány szüleit, hogy nagymamádéknak ez lesz, és szeretnéd a barátnődet bemutatni a családnak, akkor sem engednék el? Egy próbát megér szerintem...

Előtte persze kérdezd meg a nagyit, viheted-e?


Ha meg nem, ahogy írtam, vásárolni lehet pénteken is...


Hidd el, ha kihagyod, utólag meg fogod bánni...

2014. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Plusz anyaként mondom: ha te kéred el, hogy szeretnéd a családnak bemutatni, az a legtöbb esetben a lánynál, és szülőknél is elég hatalmas jó pont. ;)
2014. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Mond mikor te megéred az 50. évet a szerelmeddel és buli lesz de hogy éreznéd magad ha az unokád valami csajt hajkurászna? Tényleg fontosabb neked egy bevásárlás mint a nagyszüleid eggyik legfontosabb eseménye az életükben?
2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Gondolom azt nem tudjátok megoldani,hogy vásárlás,utána buli,vagy fordítva.Tehát vagy egyik,vagy másik..

Mivel a barátnődnek már megígérted,hogy vele mész,és egyébként is ritkán találkoztok,ezért szerintem talán jobb lenne,ha ezt választanád.Otthon pedig mondd meg,hogy már eligérkeztél,és nem mondhatod le.Biztos meg fogják érteni.Másnap pedig felköszöntheted a mamádékat évfordulójuk alkalmából..

2014. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!