Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Választanom kell.

Figyelt kérdés

Szombaton 2 programom is lenne amik teljesen ütik egymást :/

Első amit fontosabbnak tartok, barátnőmhöz mennék, mert hívott hogy velem akarja összevásárolni az iskolai cuccokat.

Ez nekem azért lenne fontosabb, mert távkapcsolatban élünk és 2 hetente találkozunk. Most szombaton lenne itt a következő tali ideje, utána már csak 2 hét múlva tudnánk. Nagyon nehéz így is a távolság és nagyon elszomorítania ha nem tudnék ottlenni vele:(

Viszont szombaton lesz a mamámék 50. házassági évfordulója, ahova lett egy nagy buli rendezve. De ismerem ezeket a bulikat, mert már többször voltam dögunalom számomra, és nem érezném egyáltalán magam jól ott. Az egész családom ott lesz... Anyum mondja hogy csak annyit tegyek meg hogy erre menjek el velük. De nem akarok :(


Mit tennétek hova mennétek? :(


2014. aug. 5. 21:50
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

És legalább ne hazudj a szemükbe! Nem nem tudsz, hanem nem akarsz ott lenni, mert van, ami neked fontosabb ennél!


Nem ugyanaz a kettő!

2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Amúgy egy meglepetés buli, és a nagyszülők nem tudnak róla.

De úgyérzem feleslegesen tettem fel a kérdés mert már én is belátom egy nemnormális beteg ember vagyok, és nem tudok csak a szívemre hallgatni és nem tud senki meggyőzni :'D Köszi a válaszokatat azért :)

2014. aug. 5. 22:37
 33/47 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne tépd magad Te se Veronika, nem akarja érteni, mi mindent megtettünk a kérdezőé a döntés..

Több szívbe markoló komment nincs, hallgass a szívedre, ez tényleg a családnak a legfontosabb, talán álmodban meggondolod magad és elmész, várnak rád...

Jó éjt, kérdező...

2014. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Azért az megfordult a fejemben, mekkora egy gyerek vagy még. Fingod nincs, mit jelent mással élni 50 éven át, hogy ez nekik mennyire fontos.

Elképzeltem a nagyid, kérdezi, ilyen fontos napon miért nem vetted a fáradtságot, hogy köszöntsd őket? Erre a szüleid: ja, hát fontosabb dolga akadt, elment a barátnőjével vásárolgatni.

Eláshatod magad, ha ilyen gyerekem lenne, elsüllyednék szégyenemben.

Ráadásul, az egy dolog, minek örülne a barátnőd, de szerinted ez jó pont nála? Ha igen, gratulálok, összeilletek.

2014. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

ó, akkor válaszd a cuncukát anyósékkal.

na,ez a helyes válasz? ezt akartad hallani?

2014. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Azért tudd, hogy olyan döntést hozol, amit egész életedben bánni fogsz :-P De menj iskolatáskát vásárolni ... Gratulálok ismét a mai fiatalok értékrendjéhez :-( Csökött generáció ...
2014. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok én nem állok és nem is álltam érzelmileg közel egy kiscsaládon kívüli emberrel sem. És megbánni nemfogom úgysemfogom, tőlem utálhatnak, nekem attól semmi nem lesz rosszabb. Ha úgy is döntenék hogy mennék csak a kaja miatt mennék meg hogy anyu megnyugodjon, nem a nagyszülők miatt...
2014. aug. 6. 12:27
 38/47 anonim ***** válasza:

Hát jó, akkor tájékoztatlak, 2 lehetőséged van.

a) Pár hónapon, esetleg éven belül szétmentek a lánnyal, és akkor majd visszagondolva fejbe vágod magad, hogy milyen ostoba voltál.

b) 50 év múlva is együtt lesztek, és a te unokád fogja ezt mondani neked, aminek hatására te szintén fejbe vágod magad, hogy milyen ostoba voltál.

Persze ehhez az kell, hogy az érzelmi intelligenciád meghaladja egy kutyáét. Sajnos jelenleg ott még nem tartasz.

2014. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Már el van döntve megyek arra a szar bulira is, és inkább hétfőt is a lánnyal töltöm ^^
2014. aug. 7. 16:10
 40/47 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáálással inkább menj a bébikével trendi táskát venni. Senki nem lesz kíváncsi az unott fejedre.
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!