Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Választanom kell.

Figyelt kérdés

Szombaton 2 programom is lenne amik teljesen ütik egymást :/

Első amit fontosabbnak tartok, barátnőmhöz mennék, mert hívott hogy velem akarja összevásárolni az iskolai cuccokat.

Ez nekem azért lenne fontosabb, mert távkapcsolatban élünk és 2 hetente találkozunk. Most szombaton lenne itt a következő tali ideje, utána már csak 2 hét múlva tudnánk. Nagyon nehéz így is a távolság és nagyon elszomorítania ha nem tudnék ottlenni vele:(

Viszont szombaton lesz a mamámék 50. házassági évfordulója, ahova lett egy nagy buli rendezve. De ismerem ezeket a bulikat, mert már többször voltam dögunalom számomra, és nem érezném egyáltalán magam jól ott. Az egész családom ott lesz... Anyum mondja hogy csak annyit tegyek meg hogy erre menjek el velük. De nem akarok :(


Mit tennétek hova mennétek? :(


2014. aug. 5. 21:50
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Lehet érzéketlen hülyének fogtok gondolni. De igen. Nekem Ő valahogy mindennél fontosabb... megmondták már többen is hogy ez már betegség ahogy érzek, de ha arra kerülne sor hogy az életemért cserébe Ő élhessen én azt választanám hogy akkor éljen Ő.
2014. aug. 5. 22:11
 22/47 anonim ***** válasza:

Látod a T. Veronika is azt írja amit én kérd el a szüleitől a lányt, biztos szívesen fogadnák..

Ha meg attól tartasz, hogy a lány előtt ez ciki dolog, ne érezd így, neki is van családja, és ő is így érezné helyesnek hidd el..

2014. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Nem lenne ciki dolog sőt már be szerettem volna mutatni, de nem engedik el akárhogy kérem :(
2014. aug. 5. 22:13
 24/47 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező,ez teljesen normális.
2014. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Hát ha nem engedik el az szemét ügy... :/

De akkor marad a család, a nagyanyó és a többiek, hidd el Neked is ott kell lenned...

Magad miatt is, a lelkiismereted miatt is, egyszerűen muszáj...

2014. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 KnightBalazs ***** válasza:
Te már döntöttél de azért még felteszed a kérdést...
2014. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Még a nagyszülők házassági évfordulójára sem?


Hány éves????


Egyébként úgy látom, már döntöttél... és nem tudunk meggyőzni...


Elhiszem, hogy a barátnőd fontosabb mindennél, én is voltam fiatal...


De ez, ahogy írták, a nagyszüleid életének egyik legfontosabb eseménye... én semmiképp sem hagynám ki...


Ara viszont nem válaszoltál: a vásárlást miért nem lehet pénteken megoldani? Vagy csütörtökön, vagy hétfőn?

Miért muszáj pont aznap?


És hiába írta valaki, nem, a szüleid nem fogják megérteni, csak mert elígérkeztél... a nagyszüleidnek meg kifejezetten rosszul fog esni, hogy a szeretett unokájuk nem lesz ott...

Az, hogy másnap elmész felköszönteni, nem ugyanaz...


Képzeld magadat a helyükbe...


Az unokájuknak egy számukra ismeretlen lánnyal való füzetvásárlás fontosabb, mint ők... és ez az igazság... te magad is írtad.


Nekem fájna... és nem biztos, hogy a helyükben másnap szívesen látnálak...

2014. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
És az szerintetek nem megoldás hogy nem leszek ott a bulin, de hétfőn elmegyek mamámékhoz bocsánatot kérek hogy nem tudtam ott lenni és úgy boldog házassági évfordulót kívánok nekik? És esetleg viszek még nekik egy bombont? :(
2014. aug. 5. 22:22
 29/47 A kérdező kommentje:
Vásárlás időpontját nem lehet átrakni sajnos mert nem csak rajta múlik hanem a szülein is, mert ők visznek minket be kocsival, és ők szabták meg az időpontot hogy akkor érnek rá :(
2014. aug. 5. 22:25
 30/47 anonim ***** válasza:

De... megoldás... de szerintem egy darabig én nem engednélek be. :S


Ha meg mégis, akkor sem örülnék neki, a tüske örökre bennem maradna...


Én mindenképp megpróbálnám a helyedben a lányt elkérni, kihangsúlyozva, hogy a nagyszülők 50. házassági évfordulója, és az egész család ott lesz...


Ha nem megy, akkor ezt a barátnőd is megérthetné...

2014. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!